Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Jak zgłosić dziecko na kurs językowy?

Procedura zgłoszenia na kurs językowy za granicą.

Aby dokonać rezerwacji miejsca na kursie należy:

 1. Wybrać ofertę, wydrukować kalkulację cenową tej oferty  i podpisać – skan odesłać mailowo do doradcy JPEdukacja.
 2. Przeczytać umowę i warunki realizacji kursów, wypełnić formularz zgłoszeniowy i odesłać jego skan drogą elektroniczną.
 3. Dokonać wpłaty depozytu 1300zł  i przesłać drogą elektroniczną potwierdzenie wpłaty.
  JPEdukacja rozpoczyna procedurę rejestracji uczestnika w momencie otrzymania, elektronicznej wersji formularza zgłoszeniowego oraz potwierdzenia wpłaty depozytu.
 4. Przesłać oryginały dokumentów na adres JPEdukacja,  ul. Taczaka 24, 61-819 Poznań (podpisany formularz zgłoszeniowy i wybraną kalkulację w 2 egzemplarzach). JPEdukacja odeśle Państwu po 1 egzemplarzu podpisanych dokumentów.

U W A G A: Depozyt jest częścią całkowitej opłaty za kurs, płatność ostateczna następuje na 30 dni przed wyjazdem i jest umniejszona o wartość dotychczas wpłaconego depozytu.

Potwierdzenie przyjęcia na kurs

 • Po dokonaniu przez JPEdukacja czynności rezerwacyjnych Klient otrzymuje drogą elektroniczną informację, czy szkoła przyjęła i zaakceptowała jego booking na kurs i inne opcje zamówione wg formularza zgłoszeniowego.
  W przypadku odrzucenia bookingu lub jego niepełnej akceptacji przez szkołę, JPEdukacja przedstawi klientowi alternatywną propozycję, klient ma prawo ją odrzucić i otrzymać zwrot depozytu.
 • Dopiero po otrzymaniu od JPEdukacja informacji o zaakceptowaniu bookingu można rozpocząć procedurę zakupu biletów lotniczych. Jeżeli klient dokonuje samodzielnego wykupu biletów lotniczych, należy niezwłocznie przesłać szczegóły lotu do konsultanta JPEdukacja. Uwaga wykupienie biletu na inne niż wskazane w kalkulacji lotnisko docelowe może skutkować zmianą ceny transferu z/na lotnisko.
 • Na 30 dni przed planowaną datą wyjazdu Klient otrzyma „Ostateczne rozliczenie”  obejmujące całkowite koszty uczestnictwa w kursie i zamawiane usługi dodatkowe (np. bilety lotnicze, ubezpieczenie, transfery itp.). Wpłatę należności przedstawionej w „Ostatecznym rozliczeniu” należy dokonać w terminie 7 dni od daty jego otrzymania. W przypadku przekroczenia terminu płatności JPEdukacja zastrzega sobie prawo do naliczenia dodatkowej opłaty administracyjnej w wysokości 100zł lub do anulacji rezerwacji. Anulacja rezerwacji powoduje przepadek depozytu.
 • W przypadku późnych zgłoszeń tj. na mniej niż 30 dni przed planowaną datą wyjazdu należy dokonać pełnej wpłaty wg kwot ujętych w kalkulacji z oferty.

zadaj pytanie >>

SPRAWDŹ NASZE OFERTY: