Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Nauka hiszpańskiego w Hiszpanii – połącz wakacje z edukacją.

Od kilku lat popularność języka hiszpańskiego w Polsce stale rośnie. Wiele polskich szkół wprowadziło kursy hiszpańskiego do swojej oferty, zachęcając tym samym do nauki języka, który otwiera wiele ścieżek kariery. Hiszpański jest językiem mile widzianym w CV, gdyż coraz więcej polskich firm współpracuje z Hiszpanami. Oprócz tego znajomość języka hiszpańskiego pozwala także swobodnie komunikować się podczas wakacji w Hiszpanii lub Ameryce Południowej. W JPEdukacja znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert wyjazdów na kursy hiszpańskiego w Hiszpanii dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Hiszpański w Barcelonie, Sewilli lub Maladze

Wyjazdy językowe do ciepłych krajów, takich jak Hiszpania, to łączenie przyjemnego z pożytecznym. Poza intensywnym kursem językowym masz okazję poznać kulturę Hiszpanii i wykorzystać świeżo przyswojone zwroty podczas rozmów z lokalnymi mieszkańcami. Kursy językowe za granicą pozwalają także ograniczyć używanie języka polskiego do minimum i skupić się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych w zakresie języka obcego. Razem z JPEdukacja możesz wyjechać na kurs hiszpańskiego za granicą do dowolnego miasta. Przygotowaliśmy oferty obejmujące hiszpański w Barcelonie, Sewilli i Madrycie, a także hiszpański w Maladze, Marbelli, Kadyksie, Walencji i Alicante.

Obozy językowe dla dzieci i młodzieży w Hiszpanii

Dużym zainteresowaniem cieszą się kursy w Hiszpanii kierowane do dzieci i młodzieży. Oferty większości szkół adresowane są do osób w wieku 5-17 lat, choć na niektóre obozy językowe z Hiszpanami przyjmowana jest także młodzież w wieku 18-21 lat. Wybierając hiszpański w Hiszpaniii, dziecko lub nastolatek nie tylko uczy się języka, lecz także zdobywa cenne doświadczenia, nawiązuje znajomości z równolatkami z całego świata oraz korzysta z atrakcyjnych ofert edukacyjnych, sportowych i artystycznych.

Kursy hiszpańskiego dla dorosłych

Na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno, dlatego szkolenia językowe za granicą kierowane są także do dorosłych. Szczególnie popularne wśród osób chcących zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy są kursy biznesowe za granicą, które pozwalają poznać język przydatny w biznesie. Z takich szkoleń mogą skorzystać również osoby, które nie są zadowolone z dotychczasowego poziomu znajomości hiszpańskiego – wiele szkół językowych umożliwia łączenie kursu biznesowego z dodatkowym kursem ogólnym. Inną opcją dla dorosłych jest superintensywny kurs hiszpańskiego za granicą składający się z 30-40 lekcji w tygodniu. Ten sposób nauki pozwala w krótkim czasie przyswoić język podczas wyjazdu do Hiszpanii.

Kurs hiszpańskiego za granicą – nie tylko Hiszpania!

Nauka hiszpańskiego za granicą nie ogranicza się do słonecznej Hiszpanii. Na kurs językowy dla dzieci, młodzieży lub dorosłych możesz pojechać również do Meksyku, na Majorkę lub na Teneryfę. Wcale nie musisz więc czekać do wakacji, by wybrać się na wakacyjne kursy językowe do ciepłych krajów i podszkolić hiszpański w kilka tygodni na kursie standardowym, superintensywnym lub biznesowym!


zadaj pytanie >>

SPRAWDŹ NASZE OFERTY: