Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Kursy językowe za granicą – jakie przynoszą korzyści?

Obozy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych dają ambitnym osobom ogromne możliwości rozwoju. Kursy hiszpańskiego, angielskiego, niemieckiego czy francuskiego organizowane poza granicami Polski przynoszą uczestnikom multum korzyści, niezależnie od tego, w jakim są wieku i w jakim stopniu władają językiem obcym. Dlaczego warto spakować walizkę i zacząć naukę w obcym kraju? Sprawdź!

Intensywne kursy hiszpańskiego, angielskiego, niemieckiego…

Kursy hiszpańskiego, angielskiego czy niemieckiego organizowane poza Polską są znacznie efektywniejsze niż standardowe zajęcia w rodzimych szkołach językowych. Skupienie się na nauce, przebywanie w międzynarodowym środowisku, intensywność szkolenia, brak możliwości porozumienia się z nauczycielem w ojczystym języku przynoszą fenomenalne rezultaty. Nawet proste, codzienne czynności, takie jak zrobienie zakupów, stają się cennym treningiem językowym. Ponadto, kursanci mają dostęp do telewizji, prasy, książek i innych przedmiotów niepolskojęzycznych, co również usprawnia proces przyswajania języka.

Zanurzenie się w kulturze

Spędzenie semestru czy kilkunastu dni za granicą poszerza horyzonty. Nie bez powodu mówi się, że podróże kształcą! Przebywanie w nowym środowisku, poznawanie lokalnych zwyczajów i innych realiów życia jest pasjonującą przygodą i nierzadko lekcją tolerancji. 

Pewność siebie

Wyjazd na kurs językowy dla dzieci i młodzieży to dla wielu osób skok na głęboką wodę. Jednak pamiętaj, że konieczność odnalezienia się w nowych realiach zaprocentuje zwiększeniem pewności siebie i zaradnością.

Nauka i zabawa

Kurs językowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych to nie tylko czas skupienia na nauce języka, ale również okazja do odpoczynku w najpiękniejszych zakątkach globu. Oferta agencji JPEdukacja jest niezwykle szeroka. Nasi klienci mają okazję kształcić się w miastach o bogatej historii, pięknej architekturze i zachwycającej kulturze. Czas wolny każda osoba może przeznaczyć na zwiedzanie zabytków, spacery po okolicy, delektowanie się lokalną kuchnią… Poznawaniu życia w obcym kraju sprzyjają wycieczki organizowane w ramach kursu. 

Kurs językowy dla dzieci szansą na nowe znajomości

Wymieniając zalety obozów językowych dla dzieci i młodzieży, nie sposób nie wspomnieć o okazji do nawiązania wieloletnich przyjaźni. Znaczna część osób wraca do Polski bogatsza o międzynarodowe, wartościowe znajomości, których zawarcie w Polsce byłoby niemożliwe.


zadaj pytanie >>

SPRAWDŹ NASZE OFERTY: