Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Pozostałe języki


język japoński - Kanazawa - szkoła EUR

szkoła położona w nowoczesnym Centrum Wymiany Międzynarodowej, w atrakcyjnym architektonicznie budynku z biblioteką publiczną lokalizacja w pobliżu centrum miasta i jego zabytkowych budynków, parków, muzeów i obiektów sportowych szkoła posiada 5 jasnych sal lekcyjnych, salę wykładową z dostępem do bezprzewodowego internetu oraz częścią rekreacyjną ośrodek należy do sieci szkół z wieloletnią tradycją i 60-letnim doświadczeniem,…


więcej

Cechy:
Lokalizacja: blisko centrum i ciekawych turystycznie miejsc
Dostępne opcje zakwaterowania: rodzina goszcząca
Dostępne kursy: kursy ogólne lub połączone z poznawaniem kultury japońskiej
Charakterystyka: Mała i kameralna szkoła
Półka cenowa: niska / średnia / wysoka
język japoński - Kanazawa - szkoła EUR
język rosyjski - Moskwa - szkoła EUR

szkoła położona w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od Dworca Białoruskiego – terminal dla pociągów z Berlina i Warszawy lokalizacja mniej niż pięć minut drogi na pieszo do metra; kawiarnie, restauracje i sklepy są w zasięgu ręki szkoła posiada 13 jasnych sal lekcyjnych, centrum nauki samodzielnej, z pracownią multimedialną i dostępem do bezprzewodowego internetu…


więcej

Cechy:
Lokalizacja: w centrum miasta, blisko dworca kolejowego, gdzie zatrzymują się pociągi z Polski
Dostępne opcje zakwaterowania: rodzina goszcząca, mieszkania studenckie
Dostępne kursy: jezyk rosyjski 20 i 25 lekcji/tydz, rosyjski biznesowy, lekcje indywidualne
Charakterystyka: Mała, przyjazna i eksluzywna szkoła języka rosyjskiego
Półka cenowa: niska / średnia / wysoka
język rosyjski - Moskwa - szkoła EUR

Kursy japońskiego i rosyjskiego dla dorosłych i młodzieży

Znajomość języków obcych bardzo ułatwia codzienne życie osobiste i zawodowe. Daje możliwość rozwoju w różnych obszarach, pozwala również na podróże, które są zdecydowanie mniej stresujące. Chociaż najpopularniejsze języki obce to angielski, niemiecki, hiszpański, francuski i włoski (takie kursy można znaleźć w naszej ofercie), to coraz więcej osób wybiera także np. język japoński czy chiński  Z uwagi na zdecydowanie mniejszą popularność dają one większe możliwości, chociażby w zdobyciu ciekawego miejsca pracy.

Kursy językowe japońskiego w Japonii

Kurs językowy w Japonii daje szansę rozwoju na wielu poziomach. Ogromnym plusem są międzynarodowe grupy, które dają możliwość  poszerzenia własnych horyzontów. Te liczą maksymalnie 14 osób, nauka przebiega więc w kameralnych warunkach, które wpływają na jej efektywność.   Liczba zajęć w tygodniu zależy od wyboru wariantu kursu. Ogólny przewiduje 25 lekcji tygodniowo, które są wystarczające, aby szybko podszkolić język japoński. Po lekcjach czeka na Ciebie wiele dodatkowych atrakcji. Jest to zwiedzanie najpopularniejszych miejsc, spacery po okolicy, dodatkowe wykłady, a także wiele ciekawych przeżyć kulinarnych. To w niewymuszony sposób pozwala poznać bardzo ciekawą kulturę i wpływa na zrozumienie języka.

Dla kogo będzie odpowiedni kurs językowy na wyjeździe?

Nauka obcego języka w środowisku naturalnym to oferta skierowana dla osób dorosłych, a także młodzieży powyżej 16 roku życia. Większość uczestników lekcji językowych to osoby w wieku od 19 do 30 lat, chociaż nie ma górnej granicy wiekowej, która określałaby możliwość uczestnictwa w kursie. Co więcej, ten może być dopasowany do różnych poziomów umiejętności. Na naukę języka obcego mogą więc zdecydować się osoby, które znają już jakieś jego podstawy lub nigdy nie miały z nim styczności.

Postaw na kurs językowy dopasowany do swojego budżetu

Nauka języka obcego w kraju, gdzie posługuje się nim lokalna społeczność, to najlepsza inwestycja. Poszczególne kursy różnią się jednak między sobą kosztami. Te zależą od intensywności nauki -  liczby lekcji, a także samego zakwaterowania. Można zdecydować się na pobyt u rodziny goszczącej lub wybrać wygodniejszą opcje mieszkania studenckiego, szkolnego kampusu czy hotelu. Różne możliwości sprawiają, że każdy znajdzie wariant dopasowany do swoich oczekiwań i finansów, jakimi dysponuje – niezależnie od tego, jakiego języka chce się nauczyć.