Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Kurs językowy w Anglii – gdzie najlepiej się wybrać?

Biegła znajomość języka obcego, przede wszystkim angielskiego, jest kluczem do sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym. Gdzie najczęściej organizowane są wartościowe, popularne kursy językowe? Anglia – to właśnie ojczyzna Szekspira corocznie przyciąga masę ambitnych uczniów, studentów i osoby dorosłe pragnące poszerzać swoją wiedzę. Jakie miasta są szczególnie atrakcyjne dla turystów nastawionych na szlifowanie lingwistycznych umiejętności? Sprawdź!

Intensywne kursy językowe – Londyn  

Listę najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie Anglii otwiera Londyn – tętniąca życiem, przesiąknięta historią stolica. Kursy językowe (Londyn) dają uczestnikom nieocenioną możliwość zasmakowania życia w jednej z najbardziej urokliwych i różnorodnych metropolii w Europie. Spędzenie dwóch tygodni w Londynie stwarza niepowtarzalną okazję do zwiedzenia zabytków, które do tej pory podziwiałeś w książkach czy Internecie. Tower Bridge, Muzeum Brytyjskie, Big Ben, Pałac Buckingham to tylko część atrakcji znajdujących się nad Tamizą.

Oxford – poczuj klimat najstarszego angielskiego uniwersytetu

Marzysz o studiach na najbardziej prestiżowej uczelni w Anglii? W takim razie już w te wakacje możesz poczuć namiastkę studenckiego życia na oxfordzkim kampusie! Wśród kursów językowych organizowanych na terenie Anglii szczególnie dużą popularnością cieszą się wyjazdy do Ruskin College oraz Wheatley Uniwersytetu Oxford Brookes. Oxford jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej urokliwych miast przyciągających turystów z całego świata. Nie bez powodów nazywany jest The City of Dreaming Spires! 

Marymount dla najmłodszych

Osobom szukającym najlepszego kursu dla najmłodszych dzieci (grupa w wieku 8 – 13 lat) polecamy Marymount International School. Położona na prywatnym terenie placówka należy do renomowanej sieci szkół letnich dla dzieci i młodzieży. Każdy z jej ośrodków jest doskonale wyposażony oraz oferuje wyjątkowo ciekawy program zajęć pozalekcyjnych.

Nowoczesne kursy językowe – Anglia w zasięgu ręki 

Nie wiesz, na jaki wariant się zdecydować? Nie musisz się ograniczać do jednej destynacji! Doskonałą alternatywą dla stacjonarnych kursów są wycieczki objazdowe. Program Study Tour to intensywny program nauki angielskiego i zwiedzania głównych miast Anglii. Podczas dwutygodniowej wycieczki uczestnicy zwiedzają Londyn, Manchester, Bath, York, Cambridge i Oxford. Gwarantujemy, że różnorodność i bogactwo Anglii pozytywnie Cię zaskoczy!


zadaj pytanie >>

SPRAWDŹ NASZE OFERTY: