Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Jak przygotować się do edukacji w szkole średniej za granicą?

 

Wyjazd do szkoły średniej za granicą to dla młodego człowieka i jego rodziców ważny krok. Uczeń z Polski ma wiele możliwości kształcenia poza krajem. Najważniejsze pytania to cel wyjazdu. Można zdecydować się na edukację jeden rok szkolny, semestr lub nawet tylko 3 miesiące i potraktować wyjazd jako szansę na zdobycie nowego doświadczenia, poznania innym możliwości edukacji, nawiązania nowych znajomości i przede wszystkim podszkolenie swoich umiejętności językowych.

Uczniowie z Polski mogą również aplikować na programy maturalne. Systemy edukacji różnią się w wielu krajach od tego w Polsce. Zawsze aby uczeń mógł aplikować na program maturalny czy to 2 letni czy roczny wskazane jest aby rozpoczynając był dobrze przygotowany szczególnie językowo. Dużo łatwiej jest rozpocząć edukację przedmiotów szkolnych znając słownictwo z danej dziedziny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i rosnącemu zainteresowaniu edukacją w szkołach średnich za granicą JPEdukacja oferuje letnie pobyty językowe w międzynarodowych szkołach przygotowujących do edukacji w języku obcym.

Oferujemy kursy letnie przygotowujące do edukacji w języku obcym, do programu Międzynarodowej Matury i  A-level i do egzaminów SAT.


zadaj pytanie >>