Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Kursy językowe za granicą dla dorosłych – plusy i minusy

Wydaje Ci się, że wyjazdowe kursy językowe tworzone są wyłącznie z myślą o dzieciach i studentach? Nic bardziej mylnego! Na naszej stronie znajdziesz bogatą ofertę adresowaną do osób, które szkolne lata mają już dawno za sobą. Wbrew pozorom kursy językowe dla dorosłych cieszą się ogromną popularnością i coraz częściej stają się alternatywą dla klasycznych wczasów. Czy warto zrezygnować z biernego wylegiwania się na leżaku na rzecz nauki angielskiego, niemieckiego albo francuskiego na uniwersyteckim kampusie? Sprawdź, jakie zalety i wady mają kursy językowe dla dorosłych!

Zagraniczne kursy językowe dla dorosłych: intensywna nauka

Opanowanie do perfekcji języka obcego otwiera ogrom zamkniętych dotąd drzwi. Marzysz o nowej pracy? Rozważasz przeprowadzkę poza granice Polski? A może, po prostu, chcesz czuć się pewniej podczas podróży, które uwielbiasz? Standardowe lekcje nie przyniosą tak zadowalających efektów, jakie są w stanie zapewnić wyjazdowe kursy językowe dla dorosłych. Dwutygodniowy pobyt wśród native speakerów pozwoli Ci przełamać barierę językową, swobodnie posługiwać się potocznymi zwrotami i „zanurzyć się” w nieznanej kulturze. 

Kursy językowe w Stanach, Anglii, Niemczech, Kanadzie… Spełnij marzenia o podróżach

Monotonia codziennego życia daje Ci się we znaki? Spakuj walizki i wyjedź w nieznane! Kursy językowe w Stanach, Francji, Szkocji, Niemczech czy Kanadzie łączą w sobie naukę ze zwiedzaniem. Przebywanie w międzynarodowym środowisku, zasmakowanie życia w najpiękniejszych zakątkach globu, zwiedzanie zabytków, delektowanie się lokalną kuchnią, nawiązanie nowych przyjaźni to tylko część możliwości, jakie daje wyjazd na kurs. 

Zawodowy rozwój

Wybór oferty kursów jest bardzo szeroki. Programy znacznej części kursów stworzonych z myślą o dorosłych opracowane są w taki sposób, aby pomóc w rozwoju kariery zawodowej. Wśród oferowanych przed JPEdukacja szkoleń nie brakuje wyjazdów ukierunkowanych na naukę biznesowego czy technologicznego słownictwa.

Minusy

Co może powstrzymać Cię przed wyjazdem na kurs językowy dla dorosłych? Trudno znaleźć minusy zagranicznych wyjazdów szkoleniowych. Wydawać by się mogło, że nauka w prestiżowej szkole za granicą wiąże się z wysokimi kosztami. Tymczasem okazuje się, że oferta i ceny tego typu usług są mocno zróżnicowane i znalezienie wariantu skrojonego na miarę swoich możliwości nie stanowi najmniejszego problemu. 


zadaj pytanie >>

SPRAWDŹ NASZE OFERTY: