Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Dlaczego szkoła za granicą?

Rok szkolny za granicą to program stworzony z myślą o młodych, ambitnych osobach, które poza chęcią zdobycia dobrego wykształcenia, są ciekawe świata.
Szkoły średnie za granicą są świetnie zorganizowane. Przekazują one nie tylko wiedzę, ale uczą również odpowiedzialności za siebie. Większość szkół oferuje uczniom szeroki program zajęć dodatkowych, który pozwala na rozwijanie indywidualnych umiejętności i własnych pasji. Program nauczania jest tak skonstruowany, aby uczyć myślenia, swobodnej wypowiedzi i przekonania do własnych poglądów. Nauka w zagranicznych szkołach średnich realizowana jest za pośrednictwem sprawdzonych organizacji edukacyjnych, zajmujących się międzynarodową wymianą młodzieży z całego świata.

Szkoła za granicą to dla młodego człowieka najlepsza inwestycja w jego przyszłość, to także gwarancja płynnego opanowania języka obcego i wielka przygoda. Zyskuje niezapomniane przeżycia i doświadczenie interpersonalne, po którym wraca się dojrzalszym i bogatszym o przyjaźnie na całe życie. Zdobywa doświadczenie edukacyjne, które zaowocuje w przyszłości zarówno przy zdawaniu na wymarzony kierunek studiów jak i przy kształtowaniu dalszej kariery zawodowej.


zadaj pytanie >>