Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Co warto wiedzieć o koloniach językowych?

Obóz językowy dla dzieci jest doskonałą alternatywą dla standardowych kolonii. Z roku na rok wyjazdy organizowane przez profesjonalne agencje cieszą się coraz większą popularnością. I nic w tym dziwnego! Kurs językowy dla młodzieży i dzieci jest rozwijającą i niezapomnianą przygodą. Czy warto zapisać swoją pociechę na obóz językowy dla dzieci? Co warto wiedzieć o tego typu wczasach? Sprawdź!

Kiedy i gdzie odbywają się obozy językowe dla dzieci?

Kurs językowy dla młodzieży trwa zazwyczaj dwa tygodnie. Wyjazdy organizowane są latem w okresie wakacyjnym oraz zimą. Oferta JPEdukacja jest bardzo szeroka. Wszystkie starannie przygotowane kursy prowadzone są przez renomowane placówki edukacyjne znajdujące się w najpiękniejszych miastach rozsianych po całym świecie – Anglii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, we Włoszech, na Malcie, w Rosji, Japonii… Organizujemy obozy językowe dla różnych grup wiekowych, także dla najmłodszych dzieci od 5 lat. Wszyscy uczestnicy kursu objęci są opieką naszych pracowników. Wbrew pozorom obóz językowy dla dzieci i młodzieży nie musi wiązać się z olbrzymimi kosztami. Ceny poszczególnych wyjazdów są mocno zróżnicowane, więc każdy znajdzie wariant odpowiadający jego możliwościom.

Zakwaterowanie

Transportem i zakwaterowaniem zajmuje się organizator. Miejsce pobytu uzależnione jest od konkretnej oferty. Uczestnicy szkoleń zazwyczaj mieszkają na kampusach, w domach rodzin goszczących lub w rezydencjach. Uczniowie przebywają w międzynarodowym środowisku, co pozwala im w praktyce wykorzystywać zdobyte na lekcjach umiejętności. 

Program

Obóz językowy dla dzieci to doskonałe połączenie nauki i rozrywki. Podczas kilkunastodniowego pobytu za granicą kursanci uczęszczają na intensywne, atrakcyjne zajęcia prowadzone przez native speakerów w prestiżowych szkołach. Uczestnicy kursu mogą brać udział w atrakcyjnych zajęciach pozalekcyjnych (na przykład artystycznych, sportowych) i wycieczkach. Uczniowie w większości przypadków przygotowywani są do egzaminów pozwalających uzyskać certyfikat językowy ułatwiający dalszą edukację w Polsce i poza nią. 

Kurs angielskiego w Londynie dla dorosłych? Dlaczego nie!

Wydaje Ci się, że możliwość wyjazdu na intensywny kurs angielskiego czy niemieckiego mają wyłącznie uczniowie? Nic bardziej mylnego! W bogatej ofercie JPEdukacja nie zabrakło wyjazdów stworzonych z myślą o dorosłych pragnących szlifować swój język. Kurs angielskiego w Londynie dla dorosłych albo wyjazd do Japonii dla osób uczących się japońskiego to szansa na przygodę życia dla każdego, niezależnie od wieku. 


zadaj pytanie >>

SPRAWDŹ NASZE OFERTY: