Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Jak wyglądają szkoły językowe w Niemczech?

Biegłe władanie językiem niemieckim jest cenną umiejętnością ułatwiającą zdobycie wymarzonej pracy, pomocną podczas podróżowania oraz pozwalającą nawiązać wartościowe, międzynarodowe znajomości. Szansę na opanowanie do perfekcji języka obcego dają kursy językowe dla młodzieży, dzieci i dorosłych organizowane na terytorium zachodniego sąsiada. Jakie możliwości oferują polskim uczniom szkoły językowe w Niemczech? Sprawdź! 

Gdzie odbywają się kursy językowe dla młodzieży?

Oferta dydaktyczna szkół językowych w Niemczech jest bardzo bogata. Obozy językowe organizowane są w najpiękniejszych miastach rozsianych po całym kraju. Ambitne osoby podejmujące współpracę z naszą agencją mogą uczyć się i zasmakować życia w stolicy kraju, Berlinie, oraz innych, atrakcyjnych lokalizacjach – Monachium, Augsburgu, Lindenbergu, Reimlingen czy idyllicznym uzdrowisku Bad Schussenried. Długość kursu uzależniona jest od konkretnego wariantu. Wśród dostępnych opcji znajdują się atrakcyjne, intensywne kursy językowe dla młodzieży w wieku 15-18 lat oraz programy stworzone z myślą o znacznie młodszych dzieciach (do 14. roku życia). Program nauczania jest zróżnicowany, więc każdy, niezależnie od stopnia znajomości języka niemieckiego, może wziąć udział w obozie. Uczestnicy wyjazdu wykonują test językowy i na podstawie jego wyniku klasyfikowani są do odpowiednich grup. Intensywność nauki uzależniona jest od specyfiki danego kursu. Zróżnicowane są również koszty wycieczki. Wśród dostępnych propozycji nie zabrakło atrakcyjnych, przystępnych cenowo ofert.

Obozy językowe organizowane w Niemczech zrzeszają osoby z różnych krajów. Każdy uczeń odwiedzający Niemcy ma okazję kształcić się w międzynarodowym środowisku w przyjaznej, życzliwej atmosferze. Program dydaktyczny urozmaicony jest zajęciami pozalekcyjnymi (na przykład sportowymi i artystycznymi) oraz wycieczkami. Uczestnicy kursów językowych dla młodzieży i dzieci zakwaterowani są w domach rodzin goszczących, w hotelach lub szkolnych kampusach z bogatą infrastrukturą. 

Szkolenia językowe dla dorosłych w Niemczech z JPEdukacja

Używasz języka niemieckiego w pracy a może chcesz podróżując biegle władać tym językiem? Wiemy, że osobą dorosłym ciężko znaleźć czas na naukę języka. Natłok codziennych obowiązków nie pozwala nam poświęcić się w pełni realizacji celów! Z JPEdukacja Twoja nauka może być szybka, łatwa i przede wszystkim skuteczna. Oferujemy bardzo szeroki wybór kursów języka niemieckiego dla dorosłych. Tak jak różne są cele edukacji tak różne oferujemy kursy. Oferujemy: biznesowe kursy niemieckiego, B2B German, niemiecki dla dziennikarzy, certyfikaty z języka niemieckiego (telc Deutsch A2 ,  telc Deutsch B1 , telc Deutsch B2 / Goethe B2 , telc C1 Hochschule / TestDaF , Goethe C1 i C2 ) 

Szkoła średnia w Niemczech z JPEdukacja

Szkoła średnia w Niemczech? Dlaczego nie! JPEdukacja zajmuje się nie tylko organizacją wyjazdów wakacyjnych, ale również wymianami do prestiżowych, zagranicznych szkół. Nie musisz spędzać w obcym kraju całych trzech lat. Twoja przygoda z kształceniem się i mieszkaniem w nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się państwie może trwać 2-3 miesiące, semestr lub rok. Sam decydujesz, jak będzie kształtowała się Twoja edukacja!


zadaj pytanie >>