Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Dlaczego warto wyjechać na kurs językowy za granicą?

Nauka języka obcego w ojczystym kraju to poznanie teorii, która nie równa się praktyce i nabyciu prawdziwej umiejętności komunikacji w języku obcym. Wyjazd za granicę to najprostsza droga do poznania języka obcego.

Kurs językowy w kraju, gdzie ludzie posługują się danym językiem na co dzień, to nieoceniony sposób na najbardziej skuteczną i efektywną naukę.
Nauka w zagranicznej szkole językowej gwarantuje szybki progres, bo to nie tylko lekcje, ale również bezustanny kontakt z językiem we wszystkich sytuacjach życia codziennego: w międzynarodowym środowisku szkolnego internatu, w domu goszczącej rodziny, w czasie zajęć pozalekcyjnych, np. na organizowanych przez szkołę wycieczkach, zajęciach rekreacyjno-sportowych i wszelkich imprezach towarzyskich.

Zyskujesz znacznie więcej niż tylko poprawę znajomości języka obcego:

  • poznajesz kulturę i zwyczaje kraju, w którym przebywasz,
  • przebywając w gronie uczestników kursu z różnych krajów, masz okazję do wzbogacenia swoich informacji o całym świecie,
  • poprzez program pozalekcyjny, będący integralną częścią kursu, poznajesz nowe, ciekawe miejsca, zyskujesz wypoczynek i rozrywkę, otrzymujesz gwarancję wspaniale spędzonego czasu.

zadaj pytanie >>

SPRAWDŹ NASZE OFERTY: