Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia – szkoła państwowa- Hastings


#
 

Anglia – szkoła państwowa- Hastings


Grupa wiekowa:
16-18 lat
Lokalizacja:
okolice Hastings (na południowym wybrzeżu UK)
Dostępne programy:
krótkie pobyty testowe, rok lub program maturalny A-level,
Ceny:
13300 GBP/ rok, 6910 GBP/ sem, 4350 / trymestr
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja
Możliwa długość pobytu:
1-2 trymestry, rok szkolny, 2 lata i więcej
Dostępne terminy rozpoczęcia:
wrzesień 2023, styczeń 2024
Typ szkoły:
państwowa
 

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis oferty

  Szkoła państwowa w Wielkiej Brytanii dla uczniów 16+ lat.

  Select ProgramCollege zapewnia doskonałą ofertę nauki oferując ponad 60 przedmiotów i szeroki zestaw programów edukacyjnych. Nowoczesny specjalnie wybudowany dla szkoły kampus. Kampus położony na południowym wybrzeżu Anglii z doskonałym połączeniem do głównych londyńskich lotniska Heathrow (2 godziny) i lotniska Gatwick (1,5 godziny), w sąsiedztwie Hasting i Eastbourne i niecałą godziną od Brighton. College znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta.

   

  Uczniowie mają do dyspozycji doskonałe zaplecze akademickie, sportowe, medialne i artystyczne. W przeciwieństwie do wielu szkół wszystkie obiekty znajdują się na terenie kampusu co oznacza, że nie ma konieczności podróżowania.

  Uczniowie zagraniczni mają do wyboru zakwaterowanie; w akademiku lub u rodziny goszczącej.

  Akademik znajduje się zaledwie 2 minuty spacerem od bramy szkoły i oferuje wybór pokoi. Możliwe zakwaterowanie w pokoju 1 lub 2 osobowym, z prywatną lub wspólną łazienką. Opcja z posiłkami (3 posiłki dziennie) lub bez wyżywienia. Podane ceny dotyczą zakwaterowania u rodzin goszczących, opłaty za zakwaterowanie w akademiku są wyższe i uzależnione m.in od wielkości pokoju.

  Rodziny goszczące to idealna opcja która pozwoli ci doświadczyć prawdziwej brytyjskiej kultury. Wszystkie rodziny są bardzo starannie sprawdzane i wiele z nich mieszka w bliskiej odległości od szkoły. Pokój 1 lub 2 osobowy z posiłkami (3 posiłki dziennie) lub bez posiłków. Podane ceny dotyczą zakwaterowania u rodzin goszczących,

  Edukacja w Collegu w Hastings

  Uczniowie,  którzy decydują się na roczny pobyt, zapisywane są na program As (jest to pierwszy rok programu A-level).

  Uczniowie  pozostające w szkole przez dwa lata mają okazję zdobyć dyplom A-level (Advanced Level), który otwiera drzwi brytyjskich uniwersytetów. Przedmioty oferowane na programie A-level to: Ancient History, Art and Design, Biology, Business Studies, Chemistry, Classical Civilisation, Computer Science, Dance, Drama and Theatre Studies, Economics, Electronics, English Language, English Language and Literature, English Literature, Film Studies, Geography, Geology, Government and Politics, Graphic Communication, History-Medieval, History-Modern, Law, Mathematics, Mathematics in Context: Core Maths, Mathematics With Further Maths, Media Studies, Music, Philosophy, Photography, Physical Education, Physics, Psychology, Religious Studies, Sociology (oferowane przedmioty mogą ulec zmianie).

  Na pierwszym roku uczniowie wybierają 3-4 przedmioty AS. Zarówno na pierwszym jak i drugim roku w maju i czerwcu, uczniowie zdają państwowe egzaminy z realizowanych przedmiotów. Szkoła cieszy się wysokim odsetkiem zdawalności egzaminów A-level. Na miejscu w przypadku problemów językowych istnieje możliwość zapisania się na dodatkowe lekcje języka angielskiego English Plus 15 lekcji w tyg w tym przygotowanie do IELTS – opcja dodatkowo płatna.

  Szkoła oferuje krótsze pobyty nie wymagające aplikowania o wizę m.in. krótki pobyt 2-4 tyg, Study Term pobyt od września do grudnia 14 tyg lub styczeń – kwiecień 11 tyg, Study Semester wrzesień – styczeń 18 tyg lub styczeń – maj 17 tyg. Podczas krótkich pobytów uczniowie mają możliwość zapisania się na max. 4 przedmioty szkolne.

  Wymagania i proces aplikacyjny:

  Rozmowa kwalifikacyjna z doradcą edukacyjnym JPEdukacja zakończona wynikiem pozytywnym
  Odpowiednia znajomość języka angielskiego (min. 2 lat nauki w szkole) potwierdzona ocenami na świadectwach lub certyfikatach z kursów językowych.
  Pozytywny wynik rozmowy online z przedstawicielem szkoły – rozmowa umawiana indywidualnie przez JPEdukacja
  Dobre oceny w szkole (średnia min. 4,0)
  Nieukończenie szkoły średniej w Polsce
  Wypełnienie aplikacji w języku angielskim

  UWAGA uczniowie aplikujący na programy edukacyjne trwające dłużej niż 6 m-cy muszą wystąpić o wizę studencką. Warunkiem otrzymania Student Visa  jest posiadanie zdanego egzaminu IELTS – więcej informacji o wizach w UK tutaj 

  OPIEKA I WSPARCIE

  JPEdukacja oferuje specjalny program stypendialny dla uczniów w tej szkole. Nasi klienci otrzymują również pomoc w procesie aplikacyjnym, doradztwo w wyborze przedmiotów i wsparcie podczas całego pobytu.  Aby rozpocząć proces aplikacyjny zachęcamy do kontaktów z doradcą i / lub przesłanie wypełnionej pre-aplikacji