Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Sprachcaffe Toronto – kursy angielskiego


#
Sprachcaffe Toronto – kursy angielskiego
Sprachcaffe Toronto – kursy angielskiego
Sprachcaffe Toronto – kursy angielskiego
Sprachcaffe Toronto – kursy angielskiego

Sprachcaffe Toronto – kursy angielskiego


Lokalizacja:
w pobliżu centrum, w dzielnicy Old Town Toronto
Dostępne kursy:
Kursy angielskiego 10, 20 i 30 lekcji tygodniowo, przygotowanie IELTS, zniżki dla kursów długoterminowych
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja
Charakterystyka:
Przystępna cenowo szkoła
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis szkoły

  • Szkoła języka angielskiego znajduje się w pobliżu centrum, w dzielnicy Old Town Toronto. Blisko szkoły zlokalizowana jest ulica Yonge Street, która znajduje się w Księdze rekordów Guinessa, jako najdłuższa ulica na świecie. W ciągu kilku minut możesz również znaleźć się przy najsławniejszych atrakcjach Toronto, takich jak CN Tower, sportowa arena czy port ;
  • W Toronto mieszka ponad 5 milionów osób z ponad stu państw – miasto jest najbardziej kolorowym i różnorodnym w kraju więc nauka angielskiego w Toronto bedzie na pewno ciekawym wyborem. Toronto uważane jest za jedno z najbardziej czystych i najbezpieczniejszych miast w Ameryce Północnej;
  • Szkoła posiada liczne akredytacje Languages Canada
  • Mieści się w doskonale wyposażonym budynku z WIFI, 8 salami lekcyjnymi, kuchnią
  • Sszeroki wybór kursów w tym kursy egzaminacyjne IELTS
  • Wykwalifikowana i doświadczona kadra nauczycieli
  • 1 lekcja = 45 minut

   


  Oferowane kursy

  General English (10, 20, 30 lekcji)
  Exam Preparation IELTS (min. 12 tygodniowy)
  Lekcje indywidualne

   

  Na zakończenie kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający liczbę odbytych lekcji oraz osiągnięty poziom językowy. Zdobyty certyfikat może być wartościowym dokumentem w przyszłości jako dodatek do Twojego CV.


   

   

  Program zajęć dodatkowych

  Toronto oferuje wiele możliwości uczestniczenia w zajęciach dodatkowych. Możesz spróbować kajakarstwa, jazdy na nartach po kanadyjskich stokach lub sportów wodnych. Lista aktywności, Nasza kadra z przyjemnością pomoże Tobie zorganizować czas wolny. Szkoła również organizuje wycieczki po mieście, wspólne wyjścia do muzeów i teatrów, a także noce filmowe. Będziesz mieć wiele możliwości, żeby spotkać innych studentów z różnych państw i nawiązać nowe międzynarodowe znajomości. Szkoła angielskiego w Toronto pomaga w nauce nie tylko na zajęciach ale również po za nimi! Zalecamy jak największy udział w zajęciach dodatkowych jak i integrację z osobami z kursu gdyż takie właśnie nie formalne spotkania mają ogromny wpływ na Twoją naukę i są świetnym uzupełnieniem podstawowego kursu angielskiego.
  Ważne informacje

  Na miejscu kązdy uczestnik musi wypożyczyć podręczniki – koszt 10 CAD / tyg + 50 CAD depozyt

   

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie szkoły angielskiego w Toronto
  Rodziny goszczące
  Jeśli zadecydujesz się na pobyt u rodziny goszczącej w Vancouver będziesz mieć możliwość poznania ich stylu życia oraz utrwalania wiedzy z zajęć podczas rozmowy z członkami rodziny podczas m.in. wspólnych posiłków. Rodziny goszczące są otwarte, pomocne i przyjacielskie. Wszystkie rodziny mieszkają w odległości 30-70 minut środkami transportu publicznego.

  • pokój 1-osobowy z dwoma lub trzema posiłkiem dziennie

   


  Rezydencja szkolna
  Rezydencja szkolna to doskonały wybór dla osób ceniących niezależność. Wspólne zakwaterowanie z innymi uczestnikami kursu to również doskonała szansa do konwersacji i zawierania międzynarodowych znajomości.
  Rezydencja szkolna w Toronto to 6 nizależnych pokoi, 2 łazienki, wspólny salon i kuchani. Duży nowoczesny budynek znajduje się zaledwie 15 minut drogi od wielu popularnych atrakcji Toronto, i zaledwie 5 minut pieszo od stacji metra.

  • pokój 1 lub 2-osobowy
  • max 20 minut komunikacją publiczną od szkoły
  • bez wyżywienia
  • depozyt zwrotny 80 CAD
  Dostępne kursy

  Kurs General English – kurs przeznaczony dla każdego poziomu znajomości języka angielskiego. Pozwala udoskonalić umiejętności mówienia, pisania, czytania i słuchania.

  • Minimalny wiek: 18 lat (W przypadku osób w wieku 16 – 17 lat istnieje możliwość uczestnictwa w kursie na specjalne zapytanie)
  • Liczba osób w grupie: maksymalnie 14 osób
  • Długość kursu: minimum 1 tydzień
  • Minimalny poziom: podstawowy (dla początkujących wyznaczone terminy rozpoczęcia)
  • Cena kursu test kwalifikujący na dany poziom, certyfikat ukończenia. Podręczniki szkolne wypożyczane koszt 10 CAD/ tyg + depozyt zwrotny 40 CAD. Istnieje możliwość zakupienia podręczników.
  • Liczba lekcji w tygodniu:
   • Part Time: 10 lekcji języka ogólnego – doskonała opcja dla osób które prócz 2 lekcji dziennie języka angielskiego chcą mieć dużo czasu wolnego aby zwiedzać miasto
   • Standardowy: 20 lekcji języka ogólnego to kompromis pomiędzy wypoczynkiem i nauką. 4 lekcji dziennie do lunchu a popołudnia pozostają na zajęcia pozalekcyjne
   • Intensywny: 30 lekcji języka ogólnego to opcja dla tych którzy uczyć się intensywniej i szybko osiągnąć zamierzony poziom znajomości języka.

   

  Kurs Exam Preparation IELTS – posiada ściśle określoną formę z regularnymi testami sprawdzającymi postępy w nauce.

  • Minimalny wiek: 18 lat (W przypadku osób w wieku 16 – 17 lat istnieje możliwość uczestnictwa w kursie na specjalne zapytanie)
  • Liczba osób w grupie: maksymalnie 14 osób
  • Długość kursu: minimum 12 tygodni
  • Minimalny poziom: intermediate (jeśli poziom jest zbyt niski uczestnik może zostać pokierowany na kurs ogólny)
  • Cena kursu nie zawiera opłaty za egzamin.

   


   

  Lekcje indywidualne – szkoła oferuje również możliwość aranżowania lekcji indywidualnych w wymiarze 10 tygodniowo, uwaga w okresie letnim lekcje indywidualne należy rezerwować z dużym wyprzedzeniem. 10 lekcji one to one = 1760 PLN

   

  Podróż i informacje dodatkowe

  Podróż / transfer z i na lotnisko

  Szkoła organizuje odbiór i dowóz z/na lotniska, przedstawiciel szkoły odbierze Cię z lotniska i dowiezie do miejsca zakwaterowanie. Opcja dodatkowo płata 90 CAD w jedną stronę.

  Pliki do pobrania

  Mapa