Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Montreal – szkoła angielskiego i francuskiego


#
Montreal – szkoła angielskiego i francuskiego
Montreal – szkoła angielskiego i francuskiego
Montreal – szkoła angielskiego i francuskiego
Montreal – szkoła angielskiego i francuskiego

Montreal – szkoła angielskiego i francuskiego


Lokalizacja:
w centrum miasta
Dostępne kursy:
kursy angielskiego i francuskiego, superintensywne, indywidualne, przygotowanie do IELTS
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja
Charakterystyka:
szkoła dwujęzyczna
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Telefon (wskazane)*:

Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

Miejscowość zamieszkania:


Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Opis szkoły

 • Montreal to drugie co do wielkości miasto Kanady i co ciekawe jest ono dwujęzyczne francusko-angielskie.
 • szkoła należy do dużej grupy edukacyjnej, posiadającej całoroczne szkoły językowe
 • wielokulturowość Montrealu sprawia, że jest to idealne miejsce do nauki języka, poznania kultury i przeżycia ciekawej przygody.
 • szkoła francuskiego i angielskiego w Montrealu jest nowocześnie umeblowana i oferuje: 13 komfortowych sal lekcyjnych, recepcję, miejsce gdzie można zjeść lunch, z lodówką i kuchenką mikrofalową, salę komputerową z bezpłatnym internetem oraz dostępem do WiFi
 • szkoła znajduje się w centrum Montrealu: 1350 Sherbrooke Ouest Montreal, QC, H3G1J1, Kanada
 • posiada liczne akredytacje Languages Canada
 • szkoła mieści się w doskonale wyposażonym budynku z WIFI, 10 klimatyzowanymi sali lekcyjnymi
 • wykwalifikowana i doświadczona kadra nauczycieli
 • 1 lekcja = 45 minut

 

Oferowane kursy

 • General English (10, 20, 30 , 40 lekcji)
 • Exam Preparation angielski IELTS (min. 12 tygodniowy)
 • Kurs akademicki (min. 9 tyg)
 • Lekcje indywidualne

 

 

 

Zakwaterowanie

Rodziny goszczące

Jeśli zadecydujesz się na pobyt u rodziny goszczącej w Montrealu będziesz mieć możliwość poznania ich stylu życia oraz utrwalania wiedzy z zajęć podczas rozmowy z członkami rodziny podczas m.in. wspólnych posiłków. Rodziny goszczące są otwarte, pomocne i przyjacielskie. Wszystkie rodziny mieszkają w odległości 30-50 minut środkami transportu publicznego.

pokój 1-osobowy z dwoma lub trzema posiłkami dziennie
Rezydencja szkolna

Rezydencja szkolna to doskonały wybór dla osób ceniących niezależność. Wspólne zakwaterowanie z innymi uczestnikami kursu to również doskonała szansa do konwersacji i zawierania międzynarodowych znajomości.

pokój 1 lub 2-osobowy
max 30 minut komunikacją publiczną od szkoły
bez wyżywienia
Program zajęć dodatkowych

Dostępne kursy

General English – kurs przeznaczony dla każdego poziomu znajomości języka angielskiego. Pozwala udoskonalić umiejętności mówienia, pisania, czytania i słuchania.

Minimalny wiek: 18 lat (W przypadku osób w wieku 16 – 17 lat istnieje możliwość uczestnictwa w kursie na specjalne zapytanie)
Liczba osób w grupie: maksymalnie 14 osób
Długość kursu: minimum 1 tydzień
Minimalny poziom: podstawowy (dla początkujących wyznaczone terminy rozpoczęcia)
Cena kursu test kwalifikujący na dany poziom, certyfikat ukończenia. Podręczniki szkolne wypożyczane koszt 10 CAD/ tydz + depozyt zwrotny 50 CAD. Istnieje możliwość zakupienia podręczników.
Liczba lekcji w tygodniu:
Part Time 20: 10 lekcji języka ogólnego – doskonała opcja dla osób które prócz 2 lekcji dziennie języka angielskiego chcą mieć dużo czasu wolnego aby zwiedzać miasto

Standardowy: 20 lekcji języka ogólnego to kompromis pomiędzy wypoczynkiem i nauką. 4 lekcji dziennie do lunchu a popołudnia pozostają na zajęcia pozalekcyjne

Intensywny: 30 lekcji języka ogólnego to opcja dla tych którzy uczyć się intensywniej i szybko osiągnąć zamierzony poziom znajomości języka.

Superintensywny: 40 lekcji języka ogólnego to opcja dla tych którzy uczyć się jeszcze intensywniej i szybko osiągnąć zamierzony poziom znajomości języka.

Exam Preparation IELTS

Kurs posiada ściśle określoną formę z regularnymi testami sprawdzającymi postępy w nauce.

Minimalny wiek: 18 lat (W przypadku osób w wieku 16 – 17 lat istnieje możliwość uczestnictwa w kursie na specjalne zapytanie)
Liczba osób w grupie: maksymalnie 14 osób
Długość kursu: minimum 12 tygodni
Minimalny poziom: intermediate (jeśli poziom jest zbyt niski uczestnik może zostać pokierowany na kurs ogólny)
Cena kursu nie zawiera opłaty za egzamin.
Lekcje indywidualne – szkoła oferuje również możliwość aranżowania lekcji indywidualnych w wymiarze 10 tygodniowo, uwaga w okresie letnim lekcje indywidualne należy rezerwować z dużym wyprzedzeniem. 10 lekcji one to one = 1600 PLN

Na zakończenie kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający liczbę odbytych lekcji oraz osiągnięty poziom językowy. Zdobyty certyfikat może być wartościowym dokumentem w przyszłości jako dodatek do Twojego CV.

 

Podróż i informacje dodatkowe

Montreal oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Lista rozrywek, w których możesz brać udział jest praktycznie nieskończona! Opiekunowie w szkole w Montrealu z przyjemnością pomogą zorganizować Ci czas wolny. Oczywiście szkoła organizuje wycieczki po mieście, do muzeum, teatru czy tez noce filmowe. Będziesz miał wiele możliwości spotkania ludzi z całego świata i nawiązania nowych znajomości.

Ważne informacje
Lekcje nie będą odbywać się w następujących dniach: Styczeń: 1 Wrzesień: 5 Marzec: 25 Październik: 10 Maj: 23 Grudzień: 26 Czerwiec: 24 Styczeń 2017: 2 Lipiec: 1

Pliki do pobrania

Mapa