Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Kursy językowe dla dorosłych i młodzieży 16+

Oferujemy kursy językowe dla dorosłych w popularnych szkołach językowych w krajach Europy Zachodniej, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii, a nawet w Meksyku. Dzięki współpracy z wieloma szkołami na całym świecie, jesteśmy w stanie dopasować kurs do indywidualnych potrzeb Klienta pod kątem terminu i długości kursu, poziomu zaawansowania oraz wymagań zawodowych (kursy specjalistyczne). W każdym przypadku istnieje możliwość wybrania kursu przygotowującego do egzaminu międzynarodowego. W naszej ofercie znaleźć można także kursy z praktyką w firmie zagranicznej, kursy indywidualne oraz różnorodne kursy językowe dla młodzieży.

Znajomość języka obcego daje wiele możliwości zarówno pod kątem zawodowym jak i prywatnym. Dla wielu pracodawców znajomość danego języka obcego jest niezbędna do tego, aby kandydat mógł ubiegać się o konkretne stanowisko. Ponadto język obcy otwiera nas na zagraniczne podróże i poznawanie ludzi z innych państw. A że na naukę nigdy nie jest za późno, to niezależnie od wieku możemy rozpocząć przygodę z językiem od podstaw. Kursy językowe dla dorosłych odbywają się na różnych stopniach zaawansowania, dlatego każdy może wziąć w nich udział i przeżyć niezapomniany czas nauki połączony z zagranicznym wypoczynkiem.

Kursy językowe dla dorosłych – rozwiń skrzydła

Nauka języka obcego wcale nie musi być nudnym i żmudnym procesem. Doskonałym sposobem na poszerzenie swoich umiejętności, podszlifowanie akcentu oraz dogłębne poznanie obcych kultur jest wyjazd na intensywny kurs poza granice Polski. Wszystkim osobom, które chcą w sprzyjających warunkach uczyć się języka, z wielką przyjemnością prezentujemy kursy językowe dla dorosłych organizowane w najpiękniejszych zakątkach globu. Sprawdź naszą ofertę i znajdź wariant dla siebie!

Nowoczesne kursy językowe dla dorosłych dopasowane do Twoich potrzeb

Stany Zjednoczone, Japonia, Meksyk, Hiszpania, Włochy, a może Kanada? Z naszą pomocą możesz uczyć się wybranego języka w najbardziej fascynujących miejscach na świecie. Oferowane przez nas kursy językowe dla dorosłych łączą w sobie efektywną naukę wybranego języka obcego z wypoczynkiem. Przebywając kilka tygodni w kraju o odmiennej kulturze, możesz poszerzyć swoje horyzonty, poznać zwyczaje innych narodów, zasmakować lokalnej kuchni oraz w praktyce wykorzystywać zdobyte na lekcjach umiejętności.