Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Szkoły średnie i studia

Edukacja za granicą jest dla dzieci i młodzieży ogromną szansą pogłębienia wiedzy o świecie, poznania standardów obowiązujących w innych krajach, a także zapewnienia sobie lepszego startu w dorosłość. Już jeden semestr w zagranicznej szkole pozwala dziecku na udoskonalenie umiejętności językowych oraz na znaczne poszerzenie horyzontów. Szczególnie polecamy szkoły, które w swoim programie uwzględniają przygotowanie do matury. Matura za granicą otwiera możliwość studiowania na uczelniach w danym kraju.

Prestiżowe szkoły za granicą czekają!

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę – prestiżowe szkoły średnie, które otwarły swoje podwoje również dla uczniów z Polski. Rozpoczęcie nauki w szkole międzynarodowej to przyszłościowy wybór – szkoły międzynarodowe w naszej ofercie łączą w sobie naukę języka angielskiego z realizacją programu szkolnego. Współpracujemy z renomowanymi placówkami, które zapewniają naukę dla młodzieży, między innymi z Anglii, USA, Malty, Francji, Hiszpanii, Ameryki Południowej, Australii i Nowej Zelandii. Dzięki nim każdy z uczniów otrzymuje bezcenną szansę na naukę w zróżnicowanym, międzynarodowym gronie. Pozwalają również na zawarcie wielu wartościowych przyjaźni.

Sprawdź już teraz szkoły międzynarodowe w naszej ofercie

Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych Klientów, dla których przyszykowaliśmy prestiżowe szkoły za granicą, zarówno prywatne, jak i państwowe, które mają bardzo dobre opinie. Czas spędzony na nauce w nich na pewno nie będzie stracony. Sprawdź nasz ranking szkół za granicą i wybierz najlepszą! Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej pełnej oferty – jeżeli masz dodatkowe pytania, związane z nauką języka w szkołach średnich i na studiach razem z nami, jesteśmy całkowicie do dyspozycji.