Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Szkoły średnie i studia

Szkoły w Anglii

Szkoły w Anglii

Dla młodzieży w wieku 15-18 lat oferujemy możliwość edukacji w najlepszych szkołach średnich w Wielkiej Brytanii. W zależności od preferencji, do wyboru jest szkoła średnia w Anglii oferująca pełną edukację przez  jeden trymestr lub rok szkolny albo nawet kilka lat. Większość szkół daje możliwość przystąpienia do matury brytyjskiej lub do matury międzynarodowej IB. Matura brytyjska to program 2-letni z nauką 4 przedmiotów na pierszym roku i 3 na drugim, a matura międzynarodowa to program 2-letni z nauką 6 przedmiotów. Prywatne szkoły średnie zapewniają również kursy wakacyjne dla uczniów zainteresowanych w przyszłości edukacją w  Anglii. W ofercie mamy także bezpłatne szkoły państwowe w Wielkiej Brytanii, szkoły międzynarodowe, szkoły boardingowe z kampusami, szkoły w centrum Londynu z akademikami.

Szkoła średnia w Anglii — rozwijaj język i zdobywaj świat

Na naszej stronie znajdziesz renomowane brytyjskie szkoły średnie — dostępnych jest wiele prestiżowych lokalizacji, rodzajów kursów i zakresów wiekowych. Możliwość poszerzania zdolności językowych i przystąpienia do matury brytyjskiej lub międzynarodowej to ważny krok dla nastolatków zainteresowanych zagraniczną karierą zawodową czy naukową.

Szkoły średnie w Anglii — zaplanuj swoją karierę

Szkoły średnie w Anglii to nie tylko możliwość przełamania bariery językowej i doskonalenia umiejętności w zakresie angielskiego. To także międzynarodowe środowisko i uczestnictwo w atrakcyjnych projektach, mogących zaważyć na przyszłej karierze. Szkoła średnia w Anglii otwiera przed uczniem nowe możliwości — wybierz program przygotowujący do matury lub do konkretnych studiów np. medycznych.

Szkoły w USA

Szkoły w USA

Rok szkolny w USA to oferta skierowana do młodzieży w wieku od 14 do 18 lat. Dzięki specjalnym programom edukacyjnym młody człowiek ma możliwość spędzenia co najmniej semestru w renomowanych szkołach średnich w Stanach Zjednoczonych. Czas spędzony za oceanem pozwala dziecku na udoskonalenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim, poznanie innej kultury, zdobycie wielu cennych doświadczeń, nawiązanie ciekawych znajomości i wreszcie usamodzielnienie się. W niektórych przypadkach dostępna jest możliwość przystąpienia do matury amerykańskiej High School Diploma. Oferta rok szkolny w USA dostępna jest na wizie J1 (program ekonomiczny z zakwaterowaniem u rodzin goszczących) lub na wizie F1 (możliwa gwarancja matury, możliwe zakwaterowanie w akademikach). Wyjedź na rok do szkoły publicznej lub prywatnej w USA!

Rok szkolny w USA — ucz się angielskiego za oceanem!

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych to marzenie wielu uczniów. Warto skorzystać z atrakcyjnych programów stypendialnych i spędzić rok szkolny w USA, ucząc się języka, poznając wspaniałe miejsca i rówieśników z różnych krajów świata. Dostępne są programy wyjazdowe na semestr, rok, a nawet dłuższe okresy czasu.

Wymiana do USA „szyta na miarę”

Dzięki naszej współpracy z wieloma renomowanymi szkołami wymiana do USA może być perfekcyjnie dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości. W ofercie znajdują się programy przygotowujące do zdawania matury amerykańskiej oraz standardowe wymiany uczniowskie. Kursy realizowane są w szkołach prywatnych i publicznych zarówno w małych miejscowościach, jak i w tak prestiżowych lokalizacjach jak Boston, Los Angeles czy Nowy Jork.

Edukacja za granicą jest dla dzieci i młodzieży ogromną szansą pogłębienia wiedzy o świecie, poznania standardów obowiązujących w innych krajach, a także zapewnienia sobie lepszego startu w dorosłość. Już jeden semestr w zagranicznej szkole pozwala dziecku na udoskonalenie umiejętności językowych oraz na znaczne poszerzenie horyzontów. Szczególnie polecamy szkoły, które w swoim programie uwzględniają przygotowanie do matury. Matura za granicą otwiera możliwość studiowania na uczelniach w danym kraju.

Prestiżowe szkoły za granicą czekają!

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę – prestiżowe szkoły średnie, które otwarły swoje podwoje również dla uczniów z Polski. Rozpoczęcie nauki w szkole międzynarodowej to przyszłościowy wybór – szkoły międzynarodowe w naszej ofercie łączą w sobie naukę języka angielskiego z realizacją programu szkolnego. Współpracujemy z renomowanymi placówkami, które zapewniają naukę dla młodzieży, między innymi z Anglii, USA, Malty, Francji, Hiszpanii, Ameryki Południowej, Australii i Nowej Zelandii. Dzięki nim każdy z uczniów otrzymuje bezcenną szansę na naukę w zróżnicowanym, międzynarodowym gronie. Pozwalają również na zawarcie wielu wartościowych przyjaźni.

Sprawdź już teraz szkoły międzynarodowe w naszej ofercie

Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych Klientów, dla których przyszykowaliśmy prestiżowe szkoły za granicą, zarówno prywatne, jak i państwowe, które mają bardzo dobre opinie. Czas spędzony na nauce w nich na pewno nie będzie stracony. Sprawdź nasz ranking szkół za granicą i wybierz najlepszą! Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej pełnej oferty – jeżeli masz dodatkowe pytania, związane z nauką języka w szkołach średnich i na studiach razem z nami, jesteśmy całkowicie do dyspozycji.