Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

USA – Szkoły Publiczne i Prywatne wiza F1– Rok szkolny lub semestr NOWY NABÓR


#
 

USA – Szkoły Publiczne i Prywatne wiza F1– Rok szkolny lub semestr NOWY NABÓR


Grupa wiekowa:
14-18.5 lat
Lokalizacja:
cały kraj
Dostępne programy:
Do wyboru szkoła państwowa lub prywatna w USA , American High School Diploma
Ceny:
20 450 USD/rok
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca
Możliwa długość pobytu:
1 semestr, rok szkolny
Dostępne terminy rozpoczęcia:
wrzesień , styczeń
Typ szkoły:
państwowa
 

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis oferty

  Pobyt w USA na wizie F1. Najtańsza alternatywa dla programów wizy J1. Program od lat cieszy się niesamowitą popularnością. Wyjątkowa możliwość indywidualnego dopasowania wybranej szkoły do swoich oczekiwań i preferencji. Nie aplikujemy do wybranej szkoły, ale uczeń może wskazać swoje preferencje odnośnie klimatu, dyscyplin sportowych, przedmiotów jakie chce mieć na wyższym poziomie. Program ten wyróżnia: gwarancja uzyskania dyplomu czyli amerykańskiej matury – jeżeli tylko wśród swoich preferencji wskażemy, ze uczniowi zależy na High School Diploma – uczeń otrzyma przydział do takiej szkoły, która mu to umożliwi.

  Zasady i reguły programu są podobne do popularnych wyjazdów na wizie J1.

  Atuty wyjazdu pobytu na wizie F1:

  •  Uczeń może aplikować bezpośrednio do 12 klasy i mieć możliwość w ciągu roku otrzymania dyplomu HSD – dyplom ukończenia szkoły średniej HSD wraz ze zdanym egzaminem SAT (lub ACT) upoważnia do aplikowania na studia w USA oraz w innych krajach w tym w Polsce.
  • Uczeń którego aplikacja została zaakceptowana ma 100 % gwarancje, że zostanie mu zaoferowana szkoła i rodzina goszcząca w USA
  • Większość rodzin goszczących przyjmuje po 2 uczniów z programu, drugi uczeń zawsze z innego kraju
  •  Możliwość aplikowania / pozostania w tej samej szkole na kolejny rok edukacji (opcja dostępna w szkołach prywatnych)
  • Możliwość nauki w szkołach o wysokim poziomie edukacji.
  • Wiza F1 daje możliwość wielokrotnego przekraczania granicy, uczestnik programu jeśli ma takie życzenie może spędzić np. święta Bożego Narodzenia w Polsce.
  • Możliwość złożenia do 3 dodatkowych życzeń w tym np. konieczność uczęszczania do 12 klasy, wybrany sport, inne zajęcia. Szczegółowa lista wyboru jest w aplikacji, poniżej poglądowy zestaw dostępnych opcji ale każdorazowo należy potwierdzić czy dana opcja jest jeszcze dostępna.

   

  Ten program wyjazdu do szkoły średniej w USA to idealne, budżetowe rozwiązanie dla uczniów:

  • którym zależy na ominięciu polskiej matury lub zwiększeniu swoich szans aplikacyjnych na dobre uniwersytety w Polsce,
  • chcących zostać na kolejny rok w  Stanach Zjednoczonych i zrobić amerykańską maturę po zakończeniu programu wymiany na wizie J1.
  • którzy nie kwalifikują się do programu J1 z różnych powodów np. 14-latków, zbyt słabe stopnie na ostatnim świadectwie i inne.
  • którzy chcą mieć możliwość wyboru szkoły z wysokim poziomem nauczania lub przedmiotami na poziomie AP.

   

  Pobyt w szkole średniej w USA to wspaniała okazja do nauki języka angielskiego i zdobycia cennego doświadczenia międzykulturowego.

  Od uczestników wymagane są dobre stopnie na świadectwach szkolny  i znajomość angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym oraz wypełnienia aplikacji w języku angielskim. Doradca JPEdukacja służy pomocą na każdym etapie rekrutacji i podczas całego pobytu w USD.