Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Szwajcaria – Sankt Gallen – Institut auf dem Rosenberg


#
 

Szwajcaria – Sankt Gallen – Institut auf dem Rosenberg


Grupa wiekowa:
6-18 lat
Lokalizacja:
Sankt Gallen
Dostępne programy:
American High School, Matura międzynarodowa IB, Brytyjskie A-levels, German Abitur
Ceny:
93tys CHF/rok + różne opłaty dodatkowe max ok 47000/rok CHF
Zakwaterowanie:
szkolny kampus
Możliwa długość pobytu:
rok szkolny, 2 lata i więcej
Dostępne terminy rozpoczęcia:
wrzesień 2023
Typ szkoły:
prywatna
 

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis oferty

  Institut auf dem Rosenberg w Sankt Gallen (na pd od jeziora Bodeńskiego) gwarantuje edukację na najwyższym poziomie.

  Szkoła szwajcarska jest dość unikalna, ponieważ oferuje wiele ścieżek międzynarodowych (IB po angielsku, IB z dyplomem niemieckim,  brytyjskie A-Levels, amerykańskie High School Diploma z AP’s) oraz dodatkowe zajęcia wzbogacające ścieżkę, np warsztaty artystyczne, robotykę, inżynierię, biznes, prawo międzynarodowe, architekturę i wiele innych we współpracy z cenionymi instytutami na całym świecie.

  Prestiz ProgramZapisanie dziecka do takiej szkoły na wcześniejszym etapie edukacyjnym daje mu możliwość bliższego poznania różnych możliwości.  Pierwszy etap nauki to ścieżka ogólna anglojęzycznej z szeroką gamą przedmiotów i  bez rozdzielenia na ścisłe przygotowanie do jakiegoś typu matury,  w tym czasie uczeń korzysta Individual Development Plan – IDP® Department -z osobistego doradztwa i wsparcia szkoły w identyfikacji jego talentów i pełnego potencjału.  Dzięki temu można mieć pewność, że ścieżka edukacyjna na kolejne lata zostanie dobrana w Rosenberg  indywidualnie pod ucznia, wzmocni jego ciekawość i umożliwi wysokie osiągnięcia akademickie.

   

  Zajęcia lekcyjne w małych grupach zwykle 8-osobowych , popołudniami zajęcia dodatkowe, wszechstronna aktywizacja młodzieży, dbając zarówno o stronę akademicką, kondycję fizyczną ale także rozwój społeczny. Nauczanie osobiste w klasach pomimo pandemii traktowane jest priorytetowo.