Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Szwajcaria – Lozanna- Ecole Lémania


#
 

Szwajcaria – Lozanna- Ecole Lémania


Grupa wiekowa:
14-19 lat
Lokalizacja:
Lozanna centrum miasta
Dostępne programy:
Matura szwajcarska, Matura francuska, Międzynarodowa matura, Programy przygotowujące, Kursy wakacyjne
Ceny:
od 54,5 tys CHF
Zakwaterowanie:
szkolny kampus, rezydencja
Możliwa długość pobytu:
kilka tygodni, 1-2 trymestry, rok szkolny, 2 lata i więcej
Dostępne terminy rozpoczęcia:
wrzesień (uwaga dostępne również inne terminy pobytów krótkoterminowych, próbnych)
Typ szkoły:
prywatna
 

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis oferty

  Prestiżowe liceum w Szwajcarii w centrum Lozanny. Szkoła typowo międzynarodowa, dla uczniów  z różnych stron świata. Istnieje możliwość wyboru edukacji wg scieżki matury francuskiej, matury szwajcarskiej lub matury międzynarodowej.  Szkoła organizuje również szereg programów przygotowawczych i wakacyjne kursy językowo-akademickie.

  Lemania College zapewnia wyjątkową edukację od ponad 100 lat. Jest to jedna z najlepszych szkół prywatnych w Szwajcarii dzięki wyjątkowym i doskonałym metodom nauczania i  profesjonalnej kadrze nauczycielskiej. Każdego roku przyjmujemy młodzież ze Szwajcarii jak i uczniów międzynarodowych zapewniając im naukę w doskonałych warunkach, dając im wiedzę i umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu na przyszłych studiach i karierze zawodowej.
  Celem każdego programu edukacyjnego oferowanego przez szkołę jest zachęcanie uczniów do realizacji ich pasji i odpowiednie zmotywowania oraz skłonienie ich do wzięcia odpowiedzialności za własną naukę.
  Nowe technologie są teraz częścią każdego aspektu naszego codziennego życia, naszych społeczności i naszych gospodarstw domowych. W szkole stawia się olbrzymi nacisk na zapoznanie uczniów z nowymi technologiami w celu lepszego osiągniecie wyników w nauce.  Uczniowie korzystają z nowych technologii, aby wspierać cztery filary ram nauczania : aktywne zaangażowanie uczniów, sesje pracy grupowej, interakcje z nauczycielami i kontakt z ekspertami ze świata zewnętrznego.

  Procedura aplikacyjna do szkoły  skupia się na całej osobowości potencjalnych uczniów, a nie  wyłącznie na ocenach kandydatów. Dzięki temu szkoła poznaje potrzeb każdego ucznia, aby upewnić się, że przyszli absolwenci szkoły  odniosą sukces i spełnią swoje ambicje.  College podejmuje ostateczne decyzje o przyjęciu dopiero po złożeniu przez kandydatka kompletnego pakietu aplikacyjnego. Wymagane będą m.in listy rekomendacji od nauczycieli gdzie należy wykazać, że kandydat jest ambitny, pracowity  i zdolny do przestrzegania rygorystycznych standardów akademickich Lemania College.

  Pre-IB Program przygotowujący do nauki w systemie matury międzynarodowej – 1 rok nauki jest przeznaczona dla studentów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności z  języka angielskiego, matematyki,  nauk ścisłych  i humanistycznych, jednocześnie zachowując właściwą równowagę między intensywną nauką i interakcjami społecznymi.

  IB Program matury międzynarodowej – 2 lata nauki –  to zrównoważony, ale wymagający program przygotowujący  do egzaminów końcowych. Przygotowuje uczniów do aplikowania na wybrane studia uniwersyteckie. Program cieszy się znakomitą reputacją i jest powszechnie szanowany.

  Baccalauréat Program matury francuskiej – 2 bądź 3 lata nauki. Ostatnie lata edukacji w francuskim systemie edukacji określa się jako Seconde, Première i Terminale. Program 3 letni polecany jest uczniom, którzy oczekują łagodnego wprowadzenie w system nauczania w języku francuskim. Aby rozpocząć dwuletni cykl (Première i Terminale) wymagana jest doskonała znajomość języka francuskiego.

  Pliki do pobrania