Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia – Centrum Londynu- szkoła DLD


#
 

Anglia – Centrum Londynu- szkoła DLD


Grupa wiekowa:
14-20 lat
Lokalizacja:
Międzynarodowa szkoła, doskonała lokalizacja w samym centrum miasta, szeroki program edukacyjny
Dostępne programy:
Gimnazjum GCSE, Matura angielska A-level, Przygotowanie na studia
Ceny:
od 45 tys GBP/rok
Zakwaterowanie:
szkolny kampus
Możliwa długość pobytu:
kilka tygodni, 1-2 trymestry, 1 semestr, rok szkolny, 2 lata i więcej
Dostępne terminy rozpoczęcia:
wrzesień, styczeń
Typ szkoły:
prywatna
 

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis oferty

  O SZKOLE

  • Doskonała lokalizacja w samym centrum Londynu naprzeciwko budynków parlamentu, w tętniącym życiem South Bank.
  • DLD College London to połączenie historii i nowoczesności.
  • Szkoła działa od 1931 roku i nadal wyznaje tradycyjne wartości, takie jak akademicką dyscyplinę, motywację i sukces na egzaminach. Połączono te wartości z naciskiem na dobre samopoczucie uczniów i rozwój osobisty.
  • Jedyna szkoła z internatem w samym centrum Londynu, daje niesamowite możliwości począwszy od pobudki z widokiem na kultową londyńską panoramę.
  • Akademik w centrum South Bank zapewnia jedne z najlepszych miejsc do odkrywania wszelkich atrakcji miasta, począwszy od rozrywki, poprzez kultury. Wszystko to jest na wyciągniecie ręki.
  • Program zajęć pozalekcyjnych i zajęć weekendowych w pełni wykorzystuje niesamowitą lokalizację, zapewniając jednocześnie uczniom bezpieczeństwo i skupienie na nauce.
  • Uczniów DLD przyciąga do szkoły wyjątkowe połączenie: wysokiej jakości nauczania i elastycznego podejścia.
  • Szkoła pomaga każdemu uczniowi zbudować pewność siebie w szczęśliwym, wspierającym i przyjaznym środowisku.

   

  PROGRAM EDUKACYJNY

  Program edukacyjny każdej ze ścieżek edukacji w szkole DLD koncentruje się, na jak najlepszym przygotowaniu do końcowych egzaminów.  Osiąga się to nie tylko poprzez zdobywanie wiedzy ale również poznawanie technik egzaminacyjnych i umiejętności myślenia. Nauczyciele są ekspertami w swoich dziedzinach. Wiedza przekazywana jest w przyjaznym środowisku dla  maksymalnego wykorzystania potencjału każdego ucznia.

  A level – dwuletni program edukacyjny
  Wyjątkowo szeroki wybór przedmiotów. Dla uczniów z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego min 5.5 IELTS możliwość realizowania programu 18 miesięcznego. Absolwenci szkoły DLD College London studiują na prestiżowych uniwersytetach w Wielkiej Brytanii, USA i innych krajach. W 2020 roku 76% egzaminów miało ocenę A*-B.

  EPQ – program edukacyjny na ostatnim roku A-level
  Specjalny program edukacyjny oferowana wszystkim uczniom klasy 12 (ostatniej) Daje możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji przydatnych przy aplikowani na studia. Program szczególnie polecany uczniom planującym aplikowania na prestiżowe uczelnie

  GCSE – roczny lub dwuletni program edukacyjny
  Program GCSE w szkole DLD to doskonałe połączenie tradycji i nowoczesności. Uczniowie realizują podstawowy zestaw egzaminów GCSE. Mogą rozszerzać o kolejne przedmioty tradycyjnego GCSE lub wybrać bardziej innowacyjną ścieżkę w połączeniu z BTEC. Szkoła oferuje również roczny program GCSE przeznaczony dla tych, którzy mają już podstawy i muszą zdać egzaminy GCSE przed rozpoczęciem A Level.

  BTEC – roczny lub dwuletni program edukacyjny
  Być może nie słyszeliście o BTEC ? To specjalny program edukacyjny oferowany w brytyjskich szkołach. Uczniowie zdobywają dodatkowe kwalifikacje związane z przyszłą pracą zawodową. Mogą one stanowić alternatywę dla A-level lub uzupełnienie GCSE.

  International Foundation Programmes – roczny program edukacyjny

  International Foundation Programs zostały stworzone jako alternatywa dla A Levels, aby zaspokoić potrzeby tych międzynarodowych uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią w swoim kraju ale chcieliby poprawić wyniki na egzaminach lub doskonale przygotować się do rozpoczęcia studiów na uniwerytetach.

  ACADEMIC PREPARATION COURSE
  Academic Preparation Course (APC) przygotowuje ucznia z zagranicy do rozpoczęcia edukacji w szkole średnie w Wielkiej Brytanii. Program ma na celu przygotowanie uczniów w ciągu roku do edukacji na poziomie GCSE, IFP lub A Level.

  BRITISH BOARDING SCHOOL EXPERIENCE
  Idealny program edukacyjny dla uczniów, którzy nie mogą sobie pozwolić na dłuższy pobyt w brytyjskiej szkole lub chcą sprawdzić szkołę przed aplikowaniem na właściwy program edukacyjny. Elastyczna długość edukacji i programu nauki.

  Jak aplikować ?

  • Skontaktuj się z doradcą JPEdukacja – wypełnij formularz tutaj 
  • Twój dedykowany doradca zaplanuje każdy proces Twojej aplikacji i pomoże w dokonaniu odpowiedniego wyboru
  • Doradcy JPEdukacja nie pobierają żadnych dodatkowych opłat w pomocy w procesie aplikowania.