Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia – Londyn Centrum- David Game College


#
 

Anglia – Londyn Centrum- David Game College


Grupa wiekowa:
14-22 lat
Lokalizacja:
w centrum Londynu w dzielnicy Notting Hill Gate (strefa 1)
Dostępne programy:
GCSE, A-leve, specjalne programy edukacyjne: Medyczyna, Prawo, Inżynieria
Ceny:
od 43 tys GBP / rok - stypendia
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja, mieszkanie studenckie
Możliwa długość pobytu:
kilka tygodni, 1-2 trymestry, 1 semestr, rok szkolny, 2 lata i więcej
Dostępne terminy rozpoczęcia:
wrzesień, styczeń
Typ szkoły:
prywatna
 

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis oferty

  O SZKOLE

  • Fantastyczna lokalizacja w centrum Londynu w Tower Hill otoczona kultowymi londyńskimi budynkami, londyńskie centrum finansowe i kilka minut od Tower of London i Szkoła mieści się w nowo wyremontowanych pomieszczeniach o powierzchni, sale lekcyjne są jasne i przestronne, wyposażone w najnowocześniejszą technologię
  • David Game College jest polecany ze względu na jakość nauczania i indywidualne podejście do każdego ucznia. Małe klasy w połączeniu z 47-letnim doświadczeniem pozwalają zaoferować każdemu uczniowi odpowiedniego wsparcia potrzebnego do zdobywania kwalifikacji potrzebnych do maksymalizacji ich perspektyw.
  • 60 klas, 3 laboratoria naukowe, audytorium na 220 miejsc, stołówka, siłownia, 2 pracownie artystyczne, 2 parkiety taneczne, studio fotograficzne i ciemnia
  • Wysoko wykwalifikowana kadra i szeroka gama przedmiotów na A-level i GCSE to gwarnacja możliwości przygotowania na każdy kierunk studiów.
  • Specjalne programy edukacyjne dla uczniów planujących studia prawnicze, medyczne, stomatologię i weterynarię.
  • W roku szkolnym 2019-20 70% absolewntów dostało się na uniwersytety Russell Group.

  PROGRAM EDUKACYJNY

  David Game College oferuje szereg kursów A Level i GCSE, a także kursy specjalistyczne i kursy szkolnictwa wyższego. Bardzo szeroki wybór i indywidualne podejście. Szereg programów edukacyjnych ukierunkowanych, dających możliwości rozwijannia indywidualnych pasji i wspamagających realizację planów.

  GCSE – roczny, 18 miesięczny lub 6 miesięczny program edukacyjny
  GCSE jest odpowiednie dla uczniów, którzy chcą powtórzyć egzamin GCSE lub dla uczniów, którzy chcą poprawić swoje oceny, jak i dla tych, którzy nigdy wcześniej nie zdawali egzaminu GCSE i chcą to zrobić w ciągu jednego roku.

  A level – dwuletni, 18 miesięczny lub roczny program edukacyjny
  Szeroki wybór przedmiotów na poziomie AS i A-level. Duża elastycznością i indywidualne podejście. Kierunki dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego ucznia.

  MEDICAL PROGRAMME

  Specjalny program edukacyjny dla uczniów planujących aplikowania na uniwersytety medyczne i pokrewne. Przyszli studneci muszą wykazać się nie tylko wybitnymi wynikami w nauce, ale również wykazać się dodatkowymi osiągnięciami. Program edukacyjny został tak zaprojektowany aby zwiększyć szanse uczniów przy aplikowani na kierunki medyczne, stomatologiczne i pokrewne tj neurobiologia, immunologia, wirusologia, medycyna genomiczna, genetyka medyczna, nauki biomedyczne, pielęgniarstwo, farmacja lub farmakologia. 30-letnie doświadczenie i niezbędna wiedza na temat tego, co jest wymagane, aby uczeń mógł pomyślnie dostać się na medycynę.

  STEM PROGRAMME

  Od września 2022 roku David Game College oferuje uczniom dedykowaną ścieżkę STEM, koncentrującą się na technologii, inżynierii i matematyce. Ta nowa ścieżka działa równolegle i wspiera istniejącą ścieżkę medyczną i nauk przyrodniczych.

  OXBRIDGE PROGRAMME

  Specjalny program edukacyjny dla przyszłych studentów uniwersytetów w Oxfordzie lub Cambrię . Konkurencja o miejsca na tych uniwersytetach jest wysoka. Zazwyczaj 46 000 kandydatów ubiega się o 8 000 miejsc w Oxbridge. Proces aplikacyjny na Oxbridge jest rygorystyczny i inny, ponieważ kandydaci prawdopodobnie będą musieli zdać test wstępny, przedstawić przykłady swojej pracy i wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej. Ponadto termin składania wniosków jest znacznie wcześniejszy (15 października), dlatego ważne jest, aby uczniowie rozpoczęli przygotowania w odpowiednim czasie, jeśli ich aplikacje mają być konkurencyjne. Szkoła ma doświadczenie i oferuje pełne wsparcie swoim uczniom.

  University Foundation Programme – roczny program edukacyjny

  Program University Foundation (UFP) to intensywny kurs w pełnym wymiarze godzin, który oferuje uczniom alternatywną drogę do studiów na brytyjskim uniwersytecie.
  Szkoła oferuje kilka ścieżek edukacyjnych : architektura, sztuka i projektowanie; biznes i finanse , inżynieria i informatyka, prawo, nauki humanistyczne i społeczne; farmacja i nauki medyczne; medycyna. UFP w David Game College ma 100% skuteczność w przygotowaniu uczniów na studia na wybranych brytyjskich uniwersytetach

  Academic English – elastyczne terminy i długość edukacji
  Zagraniczni uczniowie muszą być w stanie biegle porozumiewać w języku angielskim przed rozpoczęciem studiów. Uniwersytety w Wielkiej Brytanii zazwyczaj wymagają od studentów uzyskania wyniku IELTS (International English Language Testing System) na poziomie około 6,5. Będziesz także potrzebować IELTS na poziomie 4,5 – 5,5, aby rozpocząć edukację na A level lub UFP. Możliwość aplikowania do David Game z niższym poziomem znajomości języka i jednoczesnego uczęszczania na zajęcia IELTS, aby podnieść swój wynik do wymaganego poziomu.

  Jak aplikować ?

  • Skontaktuj się z doradcą JPEdukacja – wypełnij formularz tutaj
  • Twój dedykowany doradca zaplanuje każdy proces Twojej aplikacji i pomoże w dokonaniu odpowiedniego wyboru
  • Doradcy JPEdukacja nie pobierają żadnych dodatkowych opłat za pomoc w procesie aplikowania.