Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Kanada – szkoły publiczne i prywatne z zakwaterowaniem u rodzin goszczących


#
 

Kanada – szkoły publiczne i prywatne z zakwaterowaniem u rodzin goszczących


Grupa wiekowa:
15-17 lat
Lokalizacja:
możliwość wyboru dokładnej lokalizacji
Dostępne programy:
krótkie pobyty 3-6mcy, semestr i rok szkolny, 2 letni program maturalny IB
Ceny:
od 23 440 CAD / rok i 16 640 CAD/ sem
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca
Możliwa długość pobytu:
1-2 trymestry, 1 semestr, rok szkolny, 2 lata i więcej
Dostępne terminy rozpoczęcia:
styczeń 2024, wrzesień 2024
Typ szkoły:
państwowa
 

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis oferty

  ROK SZKOLNY W KANADZIE

  Classic Program

  Kanada oferuje wysokiej jakości edukację i bardzo urozmaicone programy: możesz aplikować na program z gwarancją otrzymania kanadyjskiej matury czy matury IB. Możesz też trafić do rejonu dwujęzycznego i jednocześnie szlifować swój język angielski i francuski. Kanadyjczycy są przyjaźni, kulturalni, obyci i bardzo gościnni. Zapewniają dobrą piekę zagranicznym uczniom, a kanadyjskie szkoły publiczne i prywatne doskonale przygotowują ich do studiów nie tylko w Kanadzie, ale i w innych krajach. Nietypowe przedmioty szkolne, ciekawe zajęcia pozalekcyjne, różnorodność aktywności sportowych i piękno natury, co roku zachęca tysiące uczniów z zagranicy do rozpoczęcia  swojej przygody w kanadyjskich szkołach średnich.

  ZALETY KANADYJSKICH SZKÓŁ ŚREDNICH

  Uczniowie z zagranicy mogą uczęszczać do publicznych bądź prywatnych szkół średnich w jednym z najbardziej niesamowitych miejsc, takich jak Toronto, Montreal, Kolumbia Brytyjska, Alberta i Nowa Fundlandia. Mogą wybrać miejsce pobytu nie tylko ze względu na lokalizację, ale również ze względu na inne aspekty min:

  • Szkoły z maturą międzynarodową – programy IB
  • Szkoły z programy STEM- Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technika, inżynieria, matematyka)
  • Szkoły z programem SHSM Special High Skills Majors – w wielu dziedzinach, takich jak multimedia, komunikacja, zdrowie i dobre samopoczucie, biznes, środowisko i wiele innych.
  • Szkoły z szeroką ofertą zajęć pozalekcyjnych, w tym liczne sporty, programy artystyczne
  • Bilingual – Montreal to serce dwujęzyczności – nauka w szkole w języku angielskim i zakwaterowanie u rodziny francuskojęzycznej

  Wiele kanadyjskich szkół średnich oferuje wsparcie dla zagranicznych uczniów, którzy aplikują z niższym poziomem znajomości języka angielskiego. Uczniowie mogą zostać umieszczeni na różnych poziomach kursów ESL (angielski jako drugi język), aby mogli jak najszybciej osiągnąć odpowieni poziom, jednocześnie uczęszczając do liceum z kanadyjskimi uczniami.

  ZAMIESZKAJ U RODZINY GOSZCZĄCEJ I ŻYJ JAK TYPOWY KANADYJSKI NASTOLATEK

  Kanadyjskie rodziny goszczące są przyjazne i serdeczne. Udzielą Ci pełnego wsparcie abyś mógł jak najszybciej dostosować się kulturowo i zaadoptować na nowych warunków życia z dala od domu. Szybko poprawisz swoją znajomość języka, poprzez codzienną komunikację z nimi. Twoja rodzina będzie do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci poczuć się komfortowo i pewnie w kanadyjskim liceum oraz wprowadzić Cię w styl codziennego życie w Kanadzie.
  Większość uczniów mieszka w bliskiej odległości od swojej szkoły. Uczniowie mogą chodzić pieszo, jeździć rowerem, dojeżdżać School Bus’em, korzystać z transportu publicznego lub mieć zapewniony transport do i ze szkoły przez twoją rodzinę goszczącą
  Uczniowie zazwyczaj mają swój własny pokój. U jednej rodziny goszczącej może mieszkać  jeszcze inny uczeń z zagranicy, zawsze innej narodowości.

  DOPASUJ DŁUGOŚĆ POBYTU DO SWOICH PLANÓW

  Jedną z wielkich korzyści edukacji w szkole średniej w Kanadzie jest to, że zagraniczni uczniowie na wizie studenckiej mogą pozostawać w Kanadzie przez wiele lat, tak długo jak chcą. Oczywiście oferujemy różnej długości pobyt – od kilku tygodni, poprzez semestr,  rok lub dłużej.

  WYBIERZ MIASTO / REJON DO JAKIEGO CHCIAŁBYŚ WYJECHAĆ

  Możesz wybrać miasto ,w którym chcesz się uczyć – ale bez wyboru konkretnej szkoły, np.:  Manitoba szkoły publiczne, Manitoba, University of Winnipeg szkoły prywatne, Saskatchewan szkoły publiczne, Prince Edwards Island szkoły publiczne, Kelowna, British Columbia szkoły prywatne, Montreal szkoły publiczne w tym pobyt dwujęzyczny lub skorzystać z opcji droższej – ale wybrać konkretną szkołę do której będziesz uczniem. Więcej informacji o programie z wyborem – tutaj