Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia – Londyn Centrum- Guildhouse School


#
 

Anglia – Londyn Centrum- Guildhouse School


Grupa wiekowa:
14-20 lat
Lokalizacja:
Londyn centrum
Dostępne programy:
Gimnazjum GCSE, Matura angielska A-level, Przygotowanie na studia biznesowe program Bloomberg Business Lab
Ceny:
od 43 tys GBP/rok - stypendia
Zakwaterowanie:
szkolny kampus, rezydencja, mieszkanie studenckie
Możliwa długość pobytu:
kilka tygodni, 1-2 trymestry, 1 semestr, rok szkolny, 2 lata i więcej
Dostępne terminy rozpoczęcia:
wrzesień, styczeń, kwiecień
Typ szkoły:
prywatna
 

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis oferty

  O SZKOLE

  • Jedyna szkoła średnia w Europie z programem Bloomberg Business Lab. Wszyscy uczniowie mają dostęp do terminali Bloomberg® i są zachęcani do korzystania z Bloomberg Market Concepts Qualification (BMC). Niesamowita możliwość poznania rynków finansowych.
  • Doskonała lokalizacja w samym centrum Londynu – 1 minuta od stacji metra Holborn
  • 10 minut spacerem od Oxford Street w ekskluzywnym Bloomsbury Square.
  • Kampus zbudowany pod koniec XVII wieku, składa się z szeregu okazałych kamienic.
  • Lokalizacja nie tylko daje  uczniom dostęp do wszystkie atrakcji Londynu ale również do najbardziej znanych uniwersytetów, firm i międzynarodowych centrów finansowych świata.
  • Guildhouse School to dokonały wybór dla uczniów z zagranicy. Szkoła oferuje specjalne programy wspomagające edukację dla uczniów z różnych krajów.
  • Bardzo szeroka oferta edukacyjna, duży wybór zajęć pozalekcyjnych, liczne cluby i kółka zainteresowań, świetne akademiki.

   

  PROGRAM EDUKACYJNY

  Program edukacyjny, każdej ze ścieżek edukacji w Guildhouse School jest doskonale dopasowany do potrzeb i oczekiwań uczniów z zagranicy. Szkoła oferuje specjalne programy wsparcie aby jak najlepiej przygotować aplikację uczniów na ich wymarzone uniwersytety.

  University Foundation Programme – roczny lub pół roczny program edukacyjny
  Program edukacyjny zaprojektowany specjalnie dla międzynarodowych uczniów. UFP działa jako pomost między edukacją w rodzimym kraju ucznia a uniwersytetami w Wielkiej Brytanii. Możliwość rozpoczęcia edukacji od września lub stycznia.

  A level – dwuletni program edukacyjny
  Wyjątkowo szeroki wybór przedmiotów. Uczniowie realizują min 3 przedmioty. Możliwość rozpoczęcia edukacji zarówno we wrześniu jak i w styczniu.

  Pre A-level – roczny lub krótszy program edukacyjny
  Specjalny program edukacyjny jako wprowadzenie do edukacji w Wielkiej Brytanii. Zbliżony do GCSE, ale z możliwością edukacja tylko jednego roku lub krócej. Pre-Alevel to również możliwość doskonalenia języka angielskiego przed przejściem na bardziej zaawansowany etap edukacji.

  UK High School Term – elastyczne terminy i długość edukacji
  Specjalny program edukacyjny dający możliwość poznania brytyjskiej edukacji i kultury. Uczniowie są zapisywani do klas w zależności od ich poziomu szkolnego w kraju ojczystym i poziomu znajomości języka angielskiego. Ten program jest idealny dla uczniów szukających międzynarodowego doświadczenia bez zakłócania edukacji w swoim kraju. Uczniowie mogą otrzymać notarialnie poświadczony raport, obrazujące ich indywidualne postępy i osiągnięcia.

  Academic English – elastyczne terminy i długość edukacji
  Program skoncentrowany na intensywnej nauce języka angielskiego. Polecany uczniom planującym rozpoczęcie edukacji na A-level, University Foundation Programme lub  studia w języku angielskim. Główne zagadnienie to: angielski akademicki, pisanie esejów, badania i robienie notatek, projekty i zadania.

  Jak aplikować ?

  • Skontaktuj się z doradcą JPEdukacja – wypełnij formularz tutaj
  • Twój dedykowany doradca zaplanuje każdy proces Twojej aplikacji i pomoże w dokonaniu odpowiedniego wyboru
  • Doradcy JPEdukacja nie pobierają żadnych dodatkowych opłat za pomoc w procesie aplikowania