Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Francja – szkoła prywatna pod Paryżem – anglojęzyczna


#
 

Francja – szkoła prywatna pod Paryżem – anglojęzyczna


Grupa wiekowa:
14-18 lat
Lokalizacja:
Verneuil-sur-Seine, okolica Paryża
Dostępne programy:
Nauka po angielsku: rok szkolny, semestr lub 2 letni program IB (dodatkowa opłata)
Ceny:
rok szkolny od 21 990 EUR, semestr szkolny od 12 490 EUR (cena uzależniona od wybranej opcji zakwaterowania)
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, szkolny kampus
Możliwa długość pobytu:
1 semestr, rok szkolny, 2 lata i więcej
Dostępne terminy rozpoczęcia:
wrzesień
Typ szkoły:
prywatna
 

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis oferty

  • Międzynarodowa szkoła średnia polecana uczniom chcących kształcić się w dwujęzycznym i wielokulturowym środowisku. Szkoła kształci w systemie IB lub amerykańskim.
  • Uczniowie mogą wybrać ścieżkę edukacji. Szkoła oferuję realizację programu IB (program 2 letni) lub edukację w systemie amerykańskim. Uczniowie w 11 i 12 klasie mają możliwość (dodatkowo) realizować program przygotowujący do SAT i TOEFL. Dla chętnych uczniów również dodatkowe lekcje z języka francuskiego i kultury (muzyka, sztuka na różnych poziomach). Cały personel szkoły jest dwujęzyczny.
  • Położona około 35 minut pociągiem od centrum Paryża, nad Sekwaną, w Verneuil-sur-Seine ma wszystko to, czego oczekujemy od idealnego miejsca do nauki – bliskość stolicy i piękny krajobraz. Szkoła działa na kampusie i przy współpracy z prestiżową francuską szkołą z tradycjami, założoną w 1929 roku Notre-Dame Les Oiseaux. Kampus Notre-Dame Les Oiseaux znajduje się na terenie pięknego historycznego 13-hektarowego parku..
  • Do wyboru są dwie opcje zakwaterowania – internaty na zabytkowym kampusie w historycznym parku (ilość miejsc ograniczona) lub zamieszkanie u lokalnej rodziny goszczącej (tylko dla osób znających podstawy języka francuskiego). W planie jest 6 lekcji dziennie przez 5 dni w tygodniu i mnóstwo zajęć dodatkowych (z dużym naciskiem na sztukę i sport). Zajęcia dodatkowe odbywają się w języku francuskim (wspólnie z uczniami Notre-Dame Les Oiseaux).
  • Aplikującym oferujemy możliwość rozpoczęcia pobytu od intensywnego wakacyjnego kursu językowego dedykowanego uczniom przyszłych szkół średnich we Francji.
  Pliki do pobrania