Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia – Cambridge – CATS Cambridge


#
 

Anglia – Cambridge – CATS Cambridge


Grupa wiekowa:
14-20 lat
Lokalizacja:
Cambridge
Dostępne programy:
Matura Brytyjska A-level, etap gimnazjum GCSE, przygotowanie na studia Foundation
Ceny:
orientacyjne: rok szkolny: 39 tys GBP, szkoła oferuje stypendia dla zdolnych uczniów
Zakwaterowanie:
szkolny kampus, rezydencja
Możliwa długość pobytu:
1-2 trymestry, 1 semestr, rok szkolny, 2 lata i więcej
Dostępne terminy rozpoczęcia:
wrzesień, styczeń i kwiecień
Typ szkoły:
prywatna
 

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis oferty

  Szkoła CATS College Cambridge należy do prestiżowej grupy edukacyjnej Cambridge Education Group specjalizującej się w edukacji obcokrajowców na terenie Wielkiej Brytanii i USA. Cambridge to idealne miejsce dla szkół średnich, pozwala na naukę w znanym na całym świecie ośrodku akademickim, centrum nowoczesnych technologii i znanych instytucji medycznych (oddziały takich firm jak Amazon, Apple, Samsung, AstraZeneca),  w przyjemnym i bezpiecznym otoczeniu, a jednak w pobliżu tętniącego życiem Londynu  – podróż  pociągiem z Cambridge do Londynu trwa 45 minut.

   


  • W 2016 roku 29% uczniów  CATS Cambridge uzyskało z na maturze bytyjskiej A-level najlepszy wynik A*, podczas gdy średnia dla szkół brytyjskich to 8%.
  • Szkoła oferuje swoim uczniom: doradztwo uniwersyteckie, wsparcie osobistych tutorów, wizyty na uniwersytetach, wykłady gościnne profesorów uniwersyteckich, wybór około 36 różnych przedmiotów.
  • Szkoła umożliwia swoim uczniom: włączenie się w program Duke of Edinburgh Award, w program młodych liderów, uczestnictwo w około 40 różnych aktywnościach i klubach pozalekcyjnych.

   


   

  Szkoła średnia w Cambridge dysponuje najwyższej jakości nowoczesnym kampusem, położonym blisko centrum Cambridge, w północnej części miasta. W skład jego wyposażenia wchodzą:

  • bogato wyposażone laboratoria komputerowe, chemiczne i biologiczne
  • studio artystyczne i aula,
  • nowoczesne sale lekcyjne, w tym salki do lekcji indywidualnych i sale wykładowe, wyposażone w tablice interaktywne
  • biblioteka z zasobami elektronicznymi i tradycyjnymi, sala do nauki
  • kantyna, która serwuje 3 posiłki dziennie
  • gabinet lekarski i pielęgniarka
  • 2 nowoczesne akademiki z pokojami 1 -osobowymi z łazienkami, jeden z nich Elisabeth House (dla 14-17 latków)  na terenie kampusu oddalony 1 minutę od szkoły, a drugi Varsity House (dla 17+ latków)  oddalony o 15 min pieszo od szkoły.

  Liceum w Cambridge specjalizuje się w następujących programach:

  • Matura brytyjska A-Level w wymiarze 2-letnim, 1,5 roku  i 1-rocznym
  • Program przygotowujący do A-Level, tzw Pre-Programme (dla uczniów zaraz po gimnazjum ze słabszą znajomością angielskiego)
  • Program Foundation – Przygotowanie na studia w wymiarze 1 roku dla uczniów, którzy nie skończyli w Polsce liceum, lub skończyli, ale chcą poprawić stopnie, aby dostać się na wymarzone studia. Uwaga szkoła oferuje przygotowanie na studia medyczne, biznesowe, inżynieryjne i humanistyczne
  • Wymiana na 1 trysestr w szkole średniej za granicą od września, od stycznia lub od kwietnia
  • Szkoła letnia: Oxbridge Preparation – przygotowanie do aplikacji  na studia na najlepszych uniwersytetach, STEM – kurs dla uczniów planjących karierę techniczną nastawiona na przedmioty ścisłe.

   

  Lista dostępnych w szkole przedmiotów A-level (uwaga niektóre mogą być dostępne tylko w opcji 2-letniej):
  Accounting , Biology , Business Studies , Chemistry, Economics, English Literature , Fine Art , Further Maths, Geography, History, Math, Economics, English Literature , Fine Art
  Photography, Physics , Psychology, Sociology.

  Pliki do pobrania