Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia – Ely (okolice Cambridge) – King’s Ely


#
 

Anglia – Ely (okolice Cambridge) – King’s Ely


Grupa wiekowa:
10-18 lat
Lokalizacja:
Ely 15 min od Cambridge (1 godziny od Londynu)
Dostępne programy:
matura brytyjska A-level, IGCSE, rok/trymestr za granicą
Ceny:
ok 39 tys GBP/rok
Zakwaterowanie:
szkolny kampus
Możliwa długość pobytu:
1-2 trymestry, rok szkolny, 2 lata i więcej
Dostępne terminy rozpoczęcia:
wrzesień
Typ szkoły:
prywatna
 

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis oferty

  Szkoła brytyjska oferuje szereg elastycznych kursów dla uczniów w różnym wieku i na różnych poziomach znajomości języka angielskiego. Nauka obejmuje również indywidualny program międzynarodowy dla uczniów od 10 roku życia z nauką języka angielskiego, intensywny jednoroczny program IGCSE dla dzieci w wieku 14-16 lat i program maturalny A-level dla uczniów od 16 lat. Motto szkoły to „edukacja to przygoda” Uczniowie w każdym wieku są zachęcani do podejmowania ryzyka w nauce, przekraczania granic swoich oczekiwań, oczekiwania więcej w otaczającym ich świecie również od siebie.

   

  Pełne pasji podejście szkoły do edukacji oznacza, że ​​każdy uczeń szkoły otrzymuje wsparcie zarówno edukacyjne jak i społecznie na kolejny etap w globalnej podróży. 90 % uczniów szkoły to Brytyjczycy, uczniowie międzynarodowi są w pełni z integrowani z kolegami lokalnymi i z innych krajów.

   

  Szkoła jest niezmiernie dumna z osiągnięć swoich uczniów zarówno na scenie, boisku sportowym lub w sali egzaminacyjnej. Jeśli chodzi o wyniki w nauce, podczas gdy cieszymy się z sukcesu tych, którzy zdobywają najwyższe wyróżnienia, doceniamy również tych uczniów, dla których wymagania okazują się trudniejsze, ale wciąż osiągają oni swoje maksimum lub przekraczają oczekiwania, poprzez ciężką pracę, zaangażowanie i pasję do wybranych przedmiotów.

  Pliki do pobrania