Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia – Bournemouth – Bournemouth Collegiate School


#
 

Anglia – Bournemouth – Bournemouth Collegiate School


Grupa wiekowa:
11-18 lat
Lokalizacja:
Bournemouth
Dostępne programy:
matura brytyjska Alevel, pre-ALevel, GCSE, rok/trymestr za granicą
Ceny:
ok 32 tys GBP/rok
Zakwaterowanie:
szkolny kampus, rezydencja
Możliwa długość pobytu:
1-2 trymestry, rok szkolny, 2 lata i więcej
Dostępne terminy rozpoczęcia:
wrzesień, styczeń i kwiecień
Typ szkoły:
prywatna
 

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis oferty

  Prywatna szkoła boardingowa w nadmorskiej lokalizacji. Szkoła dla uczniów w wieku 11-18 lat położona w słynącym z szerokich i piaszczystych plaż Bournemouth. To 187 tysięczne miasto jest prężnie działającym ośrodkiem uniwersyteckim, wakacyjnym kurortem, ośrodkiem przemysłowym i sportowym, a to wszystko w otoczeniu o wysokich walorach przyrodniczych. Szkolny kampus zlokalizowany jest 5 minut od plaży i blisko centrum, na jego terenie znajduja się: sale lekcyjne, laboratoria, pracownie artystyczne (fotograficzna, plastyczna, tekstylna) , jadalnia, sala gimnastyczna, boiska, kryty basen i internat. Dodatkowo szkoła korzysta z zewnętrznych obiektów sportowych i teatralnych.

  Ta szkoła w Anglii jest stosunkowo mniej selektywna na etapie przyjmowania uczniów, ale dzięki zaangażowanej kadrze nauczycielskiej, indywidualnemu podejściu i wsparciu dla każdego z uczniów, wyróżnia się w rankingach, które oceniają postępy uczniów w poszczególnych szkołach.  Przyjazna atmosfera i szeroka oferta możliwości zajęć dodatkowych sprawia, że jest to szkoła bardzo lubiana przez uczniów i doceniana przez rodziców za efekty edukacyjne. Zajęcia lekcyjne na programie A-level prowadzone są w znacznie mniejszych grupach ok 7 osobowych.

  Warto podkreślić wysokie osiągnięcia szkoły w następujących dziedzinach:  Arts, Drama, Maths, Science, Sport, Swimming.

  Szkoła oferuje wyróżniającym się uczniom  stypendia sportowe, artystyczne i ogólne naukowe.

  W tej brytyjskiej szkole, która ma ponad 700 uczniów, uczy się około 80 obcokrajowców, otrzymują oni dodatkowe wsparcie językowe i przygotowanie do egzaminu IELTS.

   

  Pliki do pobrania