Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia – Cumbria – St. Bees School


#
 

Anglia – Cumbria – St. Bees School


Grupa wiekowa:
14-18 lat
Lokalizacja:
Tenbury Wells, Worcestershire
Dostępne programy:
Matura brytyjska A-Level, Foundation, Pre- A-level, iGCSE, kursy wakacyjne
Ceny:
ok. 27600 GBP/rok pakiet z zakwaterowaniem
Zakwaterowanie:
szkolny kampus
Możliwa długość pobytu:
kilka tygodni, 1-2 trymestry, rok szkolny, 2 lata i więcej
Dostępne terminy rozpoczęcia:
wrzesień, styczeń, kwiecień
Typ szkoły:
prywatna
 

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis oferty

   

   

  St. Bees School to międzynarodowa szkoła z internatem w północno-zachodniej Anglii  na wybrzeżu i na skraju parku narodowego Lake District.  Specjalizuje się w przygotowaniu uczniów z całego świata do matury brytyjskiej i aplikacji na najlepsze uniwersytety w Wielkiej Brytanii. Szkoła oferuje intensywny program zajęć przedmiotowych, a dodatkowo każdy uczeń ma tygodniowo 10 lekcji  z języka angielskiego. Jedną z największych zalet  jest nastawienie szkoły na obcokrajowców i ich potrzeby, różnorodność narodowości i kultur w szkole pozwala rozwijać się razem w atmosferze zaufania i wzajemnego szacunku. Pobyt w szkole St. Bees daje możliwość skorzystania z wysokiej jakości brytyjskiej edukacji z długoletnią tradycją, w międzynarodowej atmosferze opieki i wsparcia. Szeroki krąg  narodowości świata w jednej szkole tworzy niezwykle twórczy klimat nauczania, w rodzinnej atmosferze ale z nastawieniem na globalny świat.

   


   

  Szkoła jest koedukacyjna. Oferuje zakwaterowanie świeżo odnowionym w internacie posiadającym 52 miejsca.  W ramach czesnego młodzież ma zapewniony także zróżnicowany program zajęć sportowo – intergracyjny, zawierający wycieczki i sport ( piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka, pływanie).

   


   

  Dostępne w szkole programy to:

  • matura brytyjska A level, program 2-letni. Na pierwszym roku 4 przedmioty, ana drugim 3 lub 4 przedmioty. Lista dostępnych przedmiotów: Matematyka, Matematyka rozszerzona, Sztuka, Mandaryński, Informatyka, Chemia, Biznes, Fizyka, Biologia, Geografia, Ekonomia, Psychologia, Media. Dodatkowo cały czas mają zajęcia z angielskiego. Dla uczniów w wieku 16-18 lat.
  • przygotowanie do matury brytyjskiej pre-A level, program 1-roczny. Dla uczniów w wieku 15-16 lat. Dostępne przedmioty: Matematyka, Angielski, Biznes, Geografia, Ekonomia, Global Awarness Programme, wymiana ze szkoła w Chinach
  • gimnazjum iGCSEs, program 2-letni, 7 przedmiotów (angielski i matematyka są obowiązkowe) pozostałe do wyboru z listy dostępnych. Dla uczniów w wieku 14-16 lat.
  • szkoła letnia dla młodzieży w wieku 10-16 lat – 2-tygodniowe kursy angielskiego z bogatym programem atrakcji w terminach lipiec – sierpnień

  Pliki do pobrania