Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia – Tenbury – Saint Michael’s College


#
 

Anglia – Tenbury – Saint Michael’s College


Grupa wiekowa:
14-18 lat
Lokalizacja:
Tenbury Wells, Worcestershire
Dostępne programy:
Matura brytyjska A-Level, Foundation, Pre- A-level, iGCSE, kursy wakacyjne
Ceny:
ok. 27600 GBP/rok pakiet z zakwaterowaniem
Zakwaterowanie:
szkolny kampus
Możliwa długość pobytu:
kilka tygodni, 1-2 trymestry, rok szkolny, 2 lata i więcej
Dostępne terminy rozpoczęcia:
wrzesień, styczeń, kwiecień
Typ szkoły:
prywatna
 

Jpedukacja

Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Telefon (wskazane)*:

Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

Miejscowość zamieszkania:


Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Opis oferty

Saint Michael’s College to międzynarodowa szkoła z internatem w środkowej Anglii w ogległości 82 km od Birmingham. Specjalizuje się w przygotowaniu uczniów z całego świata do matury brytyjskiej i aplikacji na najlepsze uniwersytety w Wielkiej Brytanii. Szkoła oferuje intensywny program zajęć przedmiotowych, a dodatkowo każdy uczeń ma tygodniowo 10 lekcji  z języka angielskiego. Jedną z największych zalet Saint Michael’s College jest nastawienie szkoły na obcokrajowców i ich potrzeby, różnorodność narodowości i kultur w szkole pozwala rozwijać się razem w atmosferze zaufania i wzajemnego szacunku. Pobyt w szkole St. Machel’s daje możliwość skorzystania z wysokiej jakości brytyjskiej edukacji, w międzynarodowej atmosferze opieki i wsparcia. Szeroki krąg około 25-30 różnych narodowości świata w jednej szkole tworzy niezwykle twórczy klimat nauczania,.

 


 

Szkoła jest koedukacyjna. Oferuje zakwaterowanie głównie w internacie, ale zakwaterowanie u rodziny goszczącej również jest możliwe. W ramach czesnego młodzież ma zapewniony także zróżnicowany program zajęć sportowo – intergracyjny, zawierający wycieczki i sport (dla chłopców: piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka, a dla dziewcząt: fitness i zumbę).

 


 

Dostępne w szkole programy to:

  • matura brytyjska A level, program 2-letni. Na pierwszym roku 4 przedmioty, ana drugim 3 lub 4 przedmioty. Lista dostępnych przedmiotów w 2015r.: Matematyka, Matematyka rozszerzona, Sztuka, Hiszpański, Informatyka, Chemia, Biznes, Fizyka, Biologia, Geografia, Ekonomia, Psychologia, Media. Dodatkowo cały czas mają zajęcia z angielskiego. Dla uczniów w wieku 16-18 lat.
  • przygotowanie do matury brytyjskiej pre-A level, program 1-roczny. Dla uczniów w wieku 15-16 lat. Dostępne przedmioty: Matematyka, Angielski, Biznes, Geografia, Ekonomia
  • gimnazjum iGCSEs, program 2-letni, 7 przedmiotów (angielski i matematyka są obowiązkowe) pozostałe do wyboru z listy dostępnych. Dla uczniów w wieku 14-16 lat.
  • program przygotowujący na studia University Foundation, program 1-roczny. Dla uczniów w wieku powyżej 17 lat.
  • szkoła letnia dla młodzieży w wieku 10-16 lat – 2-tygodniowe kursy angielskiego z bogatym programem atrakcji w terminach 3 lipca – 28 sierpnia

 

 

 

Pliki do pobrania