Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Wakacyjne kursy językowe na Malcie, czyli jak połączyć przyjemne z pożytecznym

Funkcjonowanie w nowoczesnym świecie bez znajomości języka angielskiego blokuje wiele drzwi. Brak umiejętności swobodnego porozumiewania się w języku Szekspira często uniemożliwia rozwój kariery zawodowej, utrudnia podróżowanie i nawiązywanie relacji z osobami innej narodowości. Efekty nauki we własnym zakresie nie do końca Cię satysfakcjonują? Wiedza z podręczników nie pozwala Ci w pełni rozwinąć skrzydeł? Nie czekaj – spakuj walizki i wyjedź szlifować swój angielski na Malcie! Sprawdź, jakie korzyści mogą przynieść Ci wakacyjne kursy językowe organizowane na pięknej wyspie i przekonaj się, że nauka angielskiego może być źródłem ogromnej przyjemności i satysfakcji.

Jak wygląda nauka angielskiego na Malcie?

Nauka angielskiego na Malcie odbywa się w prestiżowych, doskonale zlokalizowanych placówkach wyróżnionych licznymi certyfikatami. Szkoły, z którymi współpracujemy, zrzeszają zaangażowanych nauczycieli oraz opiekunów. Długość i intensywność kursu uzależnione są od konkretnej oferty. Turnusy trwają zazwyczaj od jednego do dwóch tygodni. Każdego dnia kursanci uczestniczą w lekcjach prowadzonych przez native speakerów. Międzynarodowe środowisko, konieczność posługiwania się angielskim również poza murami szkoły, skoncentrowanie się na nauce sprawiają, że efekty szkoleń są spektakularne.

Wakacyjne kursy językowe to nie tylko intensywna nauka pod okiem ekspertów. To również czas na relaks! Osoby szlifujące angielski na Malcie mogą brać udział w zajęciach sportowych i artystycznych oraz uczestniczyć w wycieczkach. 

Angielski na Malcie: dla kogo? 

Nauka angielskiego na Malcie przynosi szereg wymiernych korzyści zarówno tym, którzy biegle władają językiem obcym oraz osobom niedoświadczonym zaczynającym dopiero przygodę z angielskim. Każda osoba przybywająca na wyspę rozwiązuje test językowy i na jego podstawie przypisywana jest do określonej grupy. Wśród naszych kursów znajdują się wyjazdy dedykowane małym dzieciom oraz pełnoletniej młodzieży. 

Angielski na Malcie – niezapomniana przygoda

Dlaczego Malta corocznie przyciąga tłumy turystów z całego świata? Wystarczy raz przyjechać na śródziemnomorską wyspę, aby zakochać się w niej bez pamięci! Lazurowa woda, gorący klimat, piękne, szerokie plaże i pyszne jedzenie… Spędzenie wakacji na niewielkiej, niezwykle urokliwej wyspie jest doskonałą okazją do oderwania się od szarej codzienności. Malta zachwyci nie tylko zwolenników wylegiwania się na plaży, ale również miłośników aktywnego wypoczynku. Stołeczna Valetta z piękną, zabytkową architekturą, średniowieczna Mdina zwana Miastem Ciszy, Dom Rzymski w Rabacie czy urokliwa wioska Marsaxlokk to tylko ułamek licznych atrakcji czekających na turystów. 


zadaj pytanie >>

SPRAWDŹ NASZE OFERTY: