Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

USA- Miami – kampus St. Thomas University


#
USA- Miami – kampus St. Thomas University
USA- Miami – kampus St. Thomas University

USA- Miami – kampus St. Thomas University


Grupa wiekowa:
15 - 18 lat
Ośrodek czynny:
brak wolnych miejsc na lato 2024
Cena od:
1610 USD/tydz
Zakwaterowanie:
szkolny kampus, rezydencja
Charakterystyka:
doskonała lokalizacja "zielony" kampus z licznymi udogodnieniami, perfekcyjne przygotwany program zajęć po lekcjach
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Miami to idealny wybór dla każdego kto chce doświadczyć słońca, plaży i wziąć udział w ekscytujących wycieczkach  do kultowych miejsc. Letni pobyt łączy kurs naukę języka angielskiego z zajęciami i wycieczkami.
  • Pobyt na terenie prestiżowego kampusu St. Thomas Univeristy o powierzchni 61 akrów z jeziorami, lasami i zielenią dookoła.
  • Kampus położony w Miami Gardens, dzielnicy mieszkalnej w północnej części Miami.
  • Bezpieczne środowisko, łatwy dostęp do plaż, sklepów i atrakcji Miami
  • Na kampusie znajdują się najnowocześniejsze boiska sportowe, kryta hala do koszykówki i odkryty basen.
  • Stafford House posiada ponad 25 lat doświadczenia w zakresie kursów języka angielskiego. Jest członkiem English UK oraz uznanego na arenie międzynarodowej stowarzyszenia szkół akredytowanych British Council, którego zadaniem jest utrzymywanie wysokich standardów edukacji.
  • Atrakcyjny program zajęć pozalekcyjnych, zaangażowani opiekunowie, opieka 24h

   

  Kurs językowy 

  Program kursu zapewnia doskonałą przygodę edukacyjną poprzez dynamiczne, interaktywne zintegrowane lekcje jest tak zaprojektowany, aby ukierunkować kompetencje komunikacyjne poprzez budowanie zaufania i motywacji oraz maksymalizację korzyści płynących z międzynarodowego środowiska. Cel jest prosty: zachęcić uczniów do używania języka, a nie tylko do nauki. Nauczyciele są specjalnie przeszkoleni, aby zachęcać uczniów do używania języka w realistycznych, kulturalnych i zabawnych sytuacjach. Łączenie nauki i programu zajęć po lekcjach, umożliwia uczniom uporządkowanie tego, czego się nauczyli w klasach i wykorzystywanie w w praktyce aby komunikować się z innymi kursantami z różnych krajów.

  • 20 lekcji w tygodniu, 1 lekcja = 45 minut (15 godzin zegarowych)
  • maksymalnie 16 osób w grupie (zwykle 12)
  • uczestnicy w wieku 15-18 lat
  • międzynarodowe grupy
  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie na terenie kampusu

  Zakwaterowanie na terenie kampusu to gwarancja bezpieczeństwa, pełnej integracji z rówieśnikami z różnych krajów oraz komfort pieszej odległości na lekcje i program zajęć dodatkowych. Zakwaterowanie w mini apartamentach, każdy to dwa pokoje dwuosobowe. Każdy mini apartament posiada 1 łazienkę dla 4 uczniów. Wspólne salony do spędzanie czasu w grupach.

  • Pokoje 2 os. ze wspólną łazienką
  • Pełne wyżywienie serwowane w w stołówce na miejscu
  • Dostępna pralnia na monety
  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych 

  Program zajęć na miejscu jest zarówno zabawny, jak i różnorodny i zawiera coś, co zainteresuje zarówno osoby kreatywne, jak i lubiące sport. Każdy dzień zakończy się energiczną wieczorną aktywnością, która zachęci uczniów do spędzania czasu z z nowymi międzynarodowymi przyjaciółmi. Wieczorne zajęcia są urozmaicone i zabawne i mogą obejmować dyskoteki, wieczory sportowe i filmowe.  W cenę wliczona jest jedna całodniowa wycieczka tygodniowo m.in. do NASA Cape Canaveral Kennedy Space Centre, Sawgrass Mills lub Key West. W cenie również cztery pół dniowe wycieczki tygodniowo m.in do Fort Lauderdale, Canals Cruise i spacer Las Olas, Miami South Beach, dzielnicy Wynwood i Design Miami, plaże w Fort Lauderdale, Miami Lincoln Road czy Park Narodowy Everglades Gator Park. W cenę wliczone są 2 wieczorne wycieczki, w tym Miami nocą Bayside i mecz Marlins Baseball.

   

  Podroż / transport z i na lotnisko 

  Szkoła organizuje transport z i na lotnisko w Miami

  Lotnisko w Miami 225 USD przejazd w jedną stronę
  Mapa