Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia-Ramsgate – rodziny goszczące – nadmorski kurort


#
Anglia-Ramsgate – rodziny goszczące – nadmorski kurort
Anglia-Ramsgate – rodziny goszczące – nadmorski kurort

Anglia-Ramsgate – rodziny goszczące – nadmorski kurort


Grupa wiekowa:
12 - 17 lat
Ośrodek czynny:
16.06-24.08.2024
Cena od:
525 GBP/tydz
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca
Charakterystyka:
Idealne miejsce na letni wypoczynek, słynie z dużej ilości słonecznych dni, pięknych plaż i miłej, przyjaznej atmosfery w całym mieście.
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Ramsgate to atrakcyjne nadmorskie miasteczko usytuowane na południowo-wschodnim wybrzeżu Anglii w Hrabstwie Kent.
  • Jest to idealne miejsce na letni wypoczynek, słynie z dużej ilości słonecznych dni, pięknych plaż i miłej, przyjaznej atmosfery w całym mieście.
  • Garden of England – okolica słynie z sadów jabłoniowych i wiśniowych, zielonych pól i przyjemnych zielonych wzgórz. Zaledwie 25 km stąd znajduje się słynna katedra w Canterbury i fascynujące wioski z długoletnią historią.
  • Churchillhouse to działająca od 1971 roku sieć szkół, od wielu lat jest jedną z wiodących niezależnych brytyjskich szkół języka angielskiego
  • Szkoła członkiem English UK oraz uznanego na arenie międzynarodowej stowarzyszenia szkół akredytowanych British Council, którego zadaniem jest utrzymywanie wysokich standardów edukacji, jest również członkiem Quality English oraz Education UK
  • Szkoła znajduje się w cichej dzielnicy mieszkalnej, niecałe 10 minut spacerem od centrum miasta, w okolicy publiczne korty tenisowe oraz przystań. Główne budynki pochodzą z 1814 i mimo, że zostały całkowicie zmodernizowane, nadal zachowały swój klimatyczny urok. Zajęcia odbywają się w przestronnych, nowoczesnych salach lekcyjnych, na miejscu szereg udogodnień w tym restauracja samoobsługowa, dyskoteka i stół bilardowy.
  • Dobrze wykwalifikowana i doświadczona kadra nauczycielska naucza na 6 poziomach zaawansowania znajomości języka – pierwszego dnia kursu każdy pisze test językowy, a na podstawie wyniku testu jest przydzielany do właściwej klasy.
  • Opieka, nauka, zakwaterowanie i program zajęć dodatkowych pod okiem wykwalifikowanej kadry
  • Uwaga kursy w terminach sierpniowych są tańsze od lipcowych o ok 100 GBP/2 tyg

   


  Kurs językowy

  Wiek uczestników: 12-15 i 16-17 lat
  Międzynarodowe grupy: uczniowie z 60 krajów
  Wszystkie poziomy zaawansowania
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Liczba lekcji w tygodniu: 20 lekcji = 15 godzin zegarowych (od poniedziałku do piątku),

  Uczniowie w wieku 16-17 lat mogą zwiększyć intensywność kursu:
  do 25 lekcji = 20 godzin zegarowych za dopłatą 55 GBP/tydz
  do 30 lekcji = 25 godzin zegarowych za dopłatą 110 GBP/tydz

   

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie u rodziny goszczącej

  Zakwaterowanie u rodziny goszczącej to doskonały sposób na lepsze poznanie kultury brytyjskiej i możliwość ćwiczenia angielskiego w nieformalnych sytuacjach. Wszystkie rodziny są starannie dobierane i regularnie kontrolowane.
  Wiele rodzin mieszka na odległość ok. 15 minut spacerem od szkoły.
  Rodzina goszcząca zapewnia dwa posiłki: śniadania i obiadokolacje.
  W dni powszednie za dopłatą ok. 38 GBP/tydz. można dokupić lunch w szkole. Uczniowie poniżej 15 roku życia są zobowiązani z góry rezerwować opcję Full Board (3 posiłki dziennie)

  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Szkoła organizuje dla swoich uczniów 2 warianty programu atrakcji:

  • Program Standardowy obejmujący: 4 atrakcje popołudniowe i 5 atrakcji wieczornych/tydz bez wycieczek
  • Program Rozszerzony (tzw. Activity Plus) obejmujący: 4 atrakcje popołudniowe i 5 atrakcji wieczornych/tydz oraz wycieczki: 1 całodniową i 1 półdniową.
   Uwaga uczniowie w wieku 12-15 lat są zobowiązani do wykupu programu Activity Plus.
  • Intensive Course Activity Programme – program zajęć pozalekcyjnych dla uczestników kursów intensywnych: 5 atrakcji wieczornych/tydz oraz wycieczki: 1 całodniowa

  Zajęcia popołudniowe to m.in. zajęcia sportowe w tym piłka nożna, badminton i tenis lub zajęcia artystyczne takie jak warsztaty teatralne, pokazy mody, kreatywne gotowanie itp.

  Wieczorne zajęcia to przyjęcia powitalne, dyskoteki, karaoke, grill, wieczorki międzynarodowe, kabarety i przedstawienia teatralne oraz liczne gry i konkursy. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych opiekunów. Po wieczornych zajęciach dzieci powinny wracać do rodzin zamówionymi przez szkołę taksówkami, zaleca się więc uwzględnić w kieszonkowym ok 20 GBP/tydz na ten cel.
  W ramach programu zajęć raz w tygodniu (zwykle w sobotę) odbywa się całodniowa wycieczka, a w środę wycieczka półdniowa. Szkoła oferuje wiele różnych miejsc do zwiedzenia i to Ty na miejscu zdecydujesz, którą z przedstawionych propozycji chcesz wybrać jako cel wycieczki.

   


   

  Podróż  / transport z i na lotnisko 

  Uczniowie poniżej 16 roku życia (o ile nie są przywożeni przez rodziców) obowiązkowo muszą wykupić transfer. Szkoła oferuje wspólny odbiór uczniów z lotniska Heathrow i Gatwick – przyloty w godz. 9:00 – 17:00, a odloty w godz. 10:00 -18:00.
  *Wspólny transfer oznacza, że dzieci będą podróżowały razem z innymi uczestnikami kursu autobusem – maksymalny czas oczekiwania na współtowarzyszy podróży do 3 godz.
  Szkoła odbiera także z dworca autobusowego w Dover
  Dopłata do lotu z opieką stewardessy – 40GBP /jedną stronę

  Londyn Heathrow wspólny transfer £90 przejazd w jedną stronę

  Przylot w innych godzinach, na inne lotniska – możliwy taxi transfer w cenie:

  Londyn Heathrow £230 przejazd w jedną stronę
  Londyn Gatwick £200 przejazd w jedną stronę
  Londyn Stansted £225 przejazd w jedną stronę
  Londyn Luton £240 przejazd w jedną stronę
  Mapa