Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia- Guestling – kampus Buckswood – jazda konna, piłka nożna, tenis


#
Anglia- Guestling – kampus Buckswood – jazda konna, piłka nożna, tenis
Anglia- Guestling – kampus Buckswood – jazda konna, piłka nożna, tenis

Anglia- Guestling – kampus Buckswood – jazda konna, piłka nożna, tenis


Grupa wiekowa:
8 - 17 lat
Ośrodek czynny:
30.06-17.08.2024
Cena od:
1150 GBP/tydz
Zakwaterowanie:
szkolny kampus
Charakterystyka:
Bogato wyposażony, bezpieczny kampus szkoły boardingowej. Pakiety dodatkowe: jazda konna, golf, piłka nożna, taniec, intensywny angielski
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • obóz językowy w Wielkiej Brytanii na południowym wybrzeżu
  • letnia szkoła językowa na terenie prestiżowego kampusu Buckswood School
  • bezpieczna lokalizacja na obrzeżach małej miejscowości Guestling, ok 15 minut samochodem od południowego wybrzeża Wielkiej Brytanii i Hastings.
  • sprawdzona szkoła letnia, która od wielu lat przyjmuje na wakacyjne kursy dzieci z ponad 40 krajów świata.
  • jest członkiem English UK oraz uznanego na arenie międzynarodowej stowarzyszenia szkół akredytowanych British Council, którego zadaniem jest utrzymywanie wysokich standardów edukacji.
  • oferuje doskonałe warunki do nauki i bogaty program atrakcji pozalekcyjnych na najwyższym poziomie
  • dobrze wykwalifikowana i doświadczona kadra nauczycielska
  • na terenie kampusu znajdują się m.in. duża hala sportowa, boiska do piłki nożnej, krykieta, koszykówki, basen kryty, korty tenisowe, stadnina koni, lasek survivalowy z ogniskiem, sala integracyjna, kinowa, taneczna i fitness oraz pracownia artystyczna, maszyny z przekąskami, monitoring, WiFi, Szkoła posiada własne autobusy, a nawet żaglówkę.
  • 24 godzinna opieka, nauka, zakwaterowanie i program zajęć dodatkowych pod okiem wykwalifikowanej kadry
  • dodatkowe opcje zajęć popołudniowych: piłka nożna, jazda konna, tenis, golf, taniec, intensywny angielski.
  • ESOL  Exam – dla wszystkich uczestników po minimum 2 tygodniach pobytu.
  • specjalne lekcje „Slice of Britain”, nastawione na poznanie kultury i zwyczajów Brytyjczyków, np. interaktywne zajęcia z typowymi brytyjskimi grami, degustacją charakterystycznych potraw, zajęcia filmowe.

   


  Kurs językowy 

  • Wiek uczestników: 8-17 lat
  • Międzynarodowe grupy: uczniowie z 41 krajów
  • Wszystkie poziomy zaawansowania
  • Liczba osób w grupie: max. 15 (zwykle ok 11 osobowe)
  • Liczba lekcji w tygodniu: 20 lekcji = 20 godzin zegarowych (od poniedziałku do piątku),
  • 1 lekcja = 60 min

  Program kursu jest maksymalnie skoncentrowany na umożliwieniu uczestnikom poczynienia jak najlepszych efektów. Cały plan edukacyjny jest starannie przygotowywana przez energiczny i zaangażowany zespół akademicki na podstawie indywidualnej oceny i potrzeb każdego ucznia. Wszystkie sale lekcyjne są wyposażone w inteligentne tablice, a przy maksymalnej wielkości klas 16 i poziomach od początkującego do zaawansowanego kurs jest zaplanowany tak, aby zachować rozsądną równowagę między zajęciami nauką i relaksem. Celem kursu jest edukacja bez nudy i maksymalna motywacja.
  Celem programu pobytu jest wzmocnienie i doskonalenie języka angielskiego Każdy uczeń na koniec pobytu ma możliwość przystąpienia do uznawanego na całym świecie egzaminu ESOL (minimalny pobyt 2 tygodnie).
  Uznawane na całym świecie egzaminy ESOL doskonale nadają się do szkół letnich, ponieważ nadają kierunek krótkim kursom i zapewniają wynik kursu. Każdy może odnieść sukces na swoim poziomie, a wszyscy uczniowie, którzy zdadzą, wrócą do domu z uznawanym na całym świecie certyfikatem i poczuciem spełnienia, a także uszczęśliwieniem nauczyciela i rodziców!

  „A Slice of Britain” stanowi ważną część programu edukacyjnego w szkole BOSS z lekcjami pozwalającymi naszym uczniom rozwijać wiedzę na temat brytyjskiej kultury, tradycji i zwyczajów, a także doskonalić umiejętności językowe. Uczniowie są zachęcani do dyskusji i udziału w interaktywnych lekcjach oraz do wykorzystywania praktycznej znajomości języka np. podczas wspólnego gotowania i jedzenia brytyjskiego jedzenia, tworzenia własnego filmu w stylu brytyjskim i uczestniczenia w brytyjskich zwyczajach podczas lekcji.

  Oprócz „A Slice of Britain” program edukacyjny obejmuje również nasze pouczające project classes. Zajęcia projektowe trwają tydzień i kończą się prezentacją uczniów – tego, czego się nauczyli i podzieleniem się nowo zdobytą wiedzą z pozostałymi uczestnikami i pracownikami.

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie na terenie kampusu w szkolnych internatach.

  • W dniu przyjazdu każdy uczeń jest przyporządkowywany do jednego z sześciu internatów, staje się członkiem reprezentacji swojego internatu.
  • Wszystkie internaty rywalizują ze sobą w różnych zadaniach podczas atrakcji pozalekcyjnych. A każdy uczeń ma szansę wykazać się i zdobyć dodatkowe punkty dla swojego internatu. Pozwala na szybkie poznanie się mieszkańców danego internatu, łatwe wprowadzenie nowoprzybyłych uczniów, zawiązanie więzi poprzez konieczność współpracy uczniów z różnych grup wiekowych w ramach jednej reprezentacji. Takie zakwaterowanie umacnia pozytywne cechy uczniów: tolerancję, szacunek do innych, troskę o słabszych, przywództwo, uprzejmość, samodyscyplinę, umiejętności społeczne i pracy zespołowej.
  • Pokoje w internatach są zwykle z łazienkami, 1-4 osobowe. Mniejsze pokoje dla starszych, a te najliczniejsze dla najmłodszych. Szkoła przykłada bardzo dużą wagę do miksu narodowościowego w pokojach, tak aby dzieci rozmawiały ze sobą wyłącznie po angielsku. Internaty są oddzielne dla chłopców i dziewczynek, ale w każdym z takich domów są uczniowie ze wszystkich grup wiekowych i różnych narodowości.
  • 2 opiekunowie mieszkają w każdym z internatów .
  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych 

  Szkoła organizuje dla swoich uczniów szereg atrakcji odbywających się na miejscu lub wycieczek poza kampus. W każdym tygodniu odbywają się 2 wycieczki całodniowe i 2 wycieczki półdniowe (np. do Londynu, Brighton, Hastings, Canterbury). Zajęcia na kampusie to zwykle: zajęcia sportowe, plastyczne, muzyczne lub różnego rodzaju konkursy, gry i zawody pomiędzy internatami.
  Uczniowie mają możliwości zamówienia dodatkowych zajęć już w momencie dokonania rezerwacji pobytu, opcje dodatkowe do kursu to: piłka nożna, tenis, jazda konna, taniec, golf, intensywny angielski.

  Opcja dodatkowe za dopłatą:
  Piłka nożna – 4 godzin w tygodniu – 200 GBP/tydz,
  Tenis – 2 godziny w tygodniu 90 GBP/tydz,
  Jazda konna – 2 godziny w tygodniu 130 GBP/tydz.


  Podróż / transport z i na lotnisko 

  Doradcy JPEdukacja chętnie pomogą Państwu zorganizować podróż dziecka samolotem lub autokarem.
  Szkoła preferuje odbiór uczniów z następujących lotnisk: Heathrow, Gatwick, lub ze stacji Ashford, przyloty w godz. 9-15 a odloty w godz 11-17.
  Wspólny transfer oznacza, że dzieci będą podróżowały razem z innymi uczestnikami kursu autobusem – maksymalny czas oczekiwania na współtowarzyszy podróży 3 godz.
  Odbiór z innych lotnisk lub poza standardowymi dniami i godzinami może wiązać się z dodatkowymi opłatami.
  Uwaga uczniowie z wykupioną opieką stewardessy UM, dopłata za transfer 75 GBP/stronę.

  London Gatwick LGW 150 GBP przejazd w jedną stronę grupowy
  London Heathrow LHR 190 GBP przejazd w jedną stronę grupowy
  London Heathrow Stansted  250 GBP przejazd w jedną stronę grupowy

  Mapa