Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Frankfurt – szkoła Sprachcaffe


#
Frankfurt – szkoła Sprachcaffe
Frankfurt – szkoła Sprachcaffe

Frankfurt – szkoła Sprachcaffe


Grupa wiekowa:
13 - 21 lat
Ośrodek czynny:
26.06-3.09
Cena od:
2768 PLN/tydz
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja, szkolny hotel
Charakterystyka:
Szkoła młodzieżowa i kursy dla dorosłych w tym samym budynku
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:


  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  Sprachcaffe jest siecią szkół, która od ponad 30 lat jest liderem w organizowaniu kursów i obozów językowych na całym świecie.
  Szkoła położona jest kilka minut od stacji metra w dzielnicy Sachsenhausen – stara, mieszkalna części Frankfurtu, skąd można szybko dojść do centrum miasta
  Szkoła jest wygodnie urządzona i nowocześnie umeblowana, posiada duży hol z kawiarnią, gdzie możesz odpocząć między zajęciami razem z innymi uczniami. Sale lekcyjne są jasne i często rozpościera się z nich niesamowity widok na rzekę i drapacze chmur po jej drugiej stronie. .
  Placówki Sprachcaffe posiadają wszelkie niezbędne akredytacje i certyfikaty świadczące o wysokiej jakości oferowanych usług.
  Zajęcia odbywają się w międzynarodowych grupach
  W każdej grupie jest maksymalnie 15 osób
  Różna intensywność zajęć
  Program zajęć dodatkowych wliczony w cenę pobytu, organizowany przez doświadczony personel.

  Kurs językowy

  20 lub 30 lekcji w tygodniu (kurs 30 lekcji za dopłatą 225 PLN/tydz)
  maksymalnie 15 osób w grupie (zwykle 12)
  Główne zagadnienia: konwersacja, słownictwo, gramatyka, praca z tekstem
  uczestnicy w wieku od 13 do 21 lat
  wszystkie poziomy zaawansowania
  międzynarodowe grupy
  1 lekcja = 45 minut
  Kurs dla dzieci i młodzieży we Frankfurcie to do wyboru kurs standardowy lub intensywny czyli cztery lub sześć lekcji niemieckiego dziennie. Zarówno przy pierwszej jak i drugiej opcji ilość godzin pozwoli Ci zrobić znaczne postępy w nauce ale pozostawi również sporo czasu wolnego na odkrywanie okolicy. Na zajęciach największy nacisk stawia się na konwersacje, co pozwala nabyć większą swobodę i pewność mówienia. Na kursie uczymy również nowego słownictwa, zasad gramatyki i ćwiczymy lepsze rozumienie tekstów w języku niemieckim.
  Zakwaterowanie
  Podczas pobytu na obozie językowym we Frankfurcie możesz wybrać zakwaterowanie w rezydencji,u rodziny goszczącej lub w hotelu.

  Zakwaterowanie

  Rodzina goszcząca

  Starannie wybrane rodziny goszczące oferują pokoje 1-,2 osobowe. Wspólny pokój z uczestnikiem kursu, tej samej płci innej narodowości. W tym rodzaju zakwaterowania będziesz mieć możliwość poznania codziennego życia Niemców oraz życia we Frankfurcie. Dodatkowo będziesz mógł ćwiczyć to, czego nauczysz na zajęciach w szkole językowej. Dojazd lub dojście od rodziny goszczącej do szkoły zajmie Ci maksymalnie 30 minut. W trakcie pobytu będziesz mieć zapewnione pełne wyżywienie, lunch w szkole.

  Rezydencja szkoły

  Rezydencja jest położona w odległości krótkiego spaceru od szkoły oraz jedynie 10-15 minut pieszo od centrum miasta. Będziesz tam mieszkać w pokoju 4-osobowym ze wspólną łazienką. W ten sposób łatwo poznasz rówieśników z całego świata. W rezydencji znajduje się również restauracja i kawiarnia a przebywającym w niej zapewniamy pełne wyżywienie.

  Hotel

  Hotel jest położony w odległości krótkiego spaceru od szkoły oraz jedynie 15 minut pieszo od centrum miasta. Będziesz tam mieszkać w pokoju 2-osobowym z łazienką, TV i sejfem. Śniadania uczniowie jedzą w hotelu, a lunch w szkole.

  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Po lekcjach niemieckiego, prawie każdego popołudnia lub wieczoru, możesz uczestniczyć w bogatym programie zajęć pozalekcyjnych. Zorganizowany czas wolnym odgrywa ważną rolę podczas każdego obozu językowego, pozostawia przyjemne wspomnienia z wyjazdu, a jednocześnie stwarza możliwość nawiązania nowych znajomości.

  Wycieczki wliczone w cenę kursu

  Kurs 1 tyg. zawiera 1 wycieczkę półdniową
  Kurs 2 tyg. zawiera 1 wycieczkę całodniową i 2 półdniowe
  Kurs 3 tyg. zawiera 3 wycieczki półdniowe i 2 całodniowe
  Oprócz przyjęcia powitalnego, organizujemy również zwiedzanie interesujących miejsc, wspólne oglądanie filmów, gry, zajęcia sportowe oraz zakupy. W ten sposób przyjemnie spędzisz czas, będziesz używać języka niemieckiego, a także poznasz innych uczestników obozu.

  Uczestnicy w wieku 18-21 lat, mogą brać udział w proponowanych zajęciach i wycieczkach imają gwarantowaną opiekę oraz wsparcie pracowników Sprachcaffe jednak nie są oni zobowiązani do uczestnictwa w programie zajęć dodatkowych. Uczestnicy w wieku 17 lat i mniej są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez Sprachcaffe godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.

  Podróż

  Transfer wliczony w cenę pobytu

  Zarezerwuj przylot na lotnisko we Frankfurcie (FRA) w godzinach 10-19, a wylot w godzinach 8-15. Pierwszy transfer odjeżdża o godz. 13 i przeznaczony jest dla osób lądujących do godz. 12, drugi transfer odjeżdża o godz. 16, przeznaczony jest dla osób lądujących do godz. 15, trzeci transfer odjeżdża o godz. 21 i przeznaczony jest dla osób lądujących do godz. 19.

  Uwaga: wykopując asystę personelu pokładowego dla nieletnich, obowiązuje dopłata 675 PLN w jedną stronę.

  Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, zajęcia lekcyjne rozpoczynają się w poniedziałek, wyjazd jest w sobotę.

  Pliki do pobrania

  Mapa