Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Niemcy – Frankfurt – szkoła i akademik w centrum


#
Niemcy – Frankfurt – szkoła i akademik w centrum
Niemcy – Frankfurt – szkoła i akademik w centrum

Niemcy – Frankfurt – szkoła i akademik w centrum


Grupa wiekowa:
12 - 21 lat
Ośrodek czynny:
23.06 – 8.09.2024
Cena od:
4680 PLN/tydz
Zakwaterowanie:
rezydencja
Charakterystyka:
Szkoła młodzieżowa i kursy dla dorosłych w tym samym budynku, zakwaterowanie w pieszej odległości, polecany dla starszej młodzieży
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Szkoła we Frankfurcie położona jest kilka minut od stacji metra w dzielnicy Sachsenhausen – stara, mieszkalna części Frankfurtu, skąd można szybko dojść do centrum miasta
  • Dobrze urządzona i nowocześnie umeblowana placówka, posiada duży hol z kawiarnią, gdzie między zajęciami można odpocząć oraz integrować z innymi uczniami. Sale lekcyjne są jasne i z większości nich rozpościera się niesamowity widok na rzekę i drapacze chmur po jej drugiej stronie.
  • Zakwaterowanie w akademiku w pieszej odległości od szkoły
  • Sprachcaffe jest siecią szkół, która od ponad 30 lat jest liderem w organizowaniu kursów i obozów językowych na całym świecie.
  • Zajęcia odbywają się w międzynarodowych grupach
  • W każdej grupie jest maksymalnie 15 osób
  • Różna intensywność zajęć
  • Program zajęć dodatkowych wliczony w cenę pobytu, organizowany przez doświadczony personel

   


   

  Kurs językowy

  Kurs dla dzieci i młodzieży we Frankfurcie to do wyboru kurs standardowy lub intensywny czyli cztery lub sześć lekcji niemieckiego dziennie. Zarówno przy pierwszej jak i drugiej opcji ilość godzin pozwoli Ci zrobić znaczne postępy w nauce ale pozostawi również sporo czasu wolnego na odkrywanie okolicy. Na zajęciach największy nacisk stawia się na konwersacje, co pozwala nabyć większą swobodę i pewność mówienia. Na kursie uczymy również nowego słownictwa, zasad gramatyki i ćwiczymy lepsze rozumienie tekstów w języku niemieckim

  • 20 lub 30 lekcji w tygodniu (kurs 30 lekcji za dopłatą 384 PLN/tydz)
  • maksymalnie 15 osób w grupie (zwykle 12)
  • główne zagadnienia: konwersacja, słownictwo, gramatyka, praca z tekstem
  • uczestnicy w wieku od 12 do 21 lat
  • wszystkie poziomy zaawansowania
  • międzynarodowe grupy
  • 1 lekcja = 45 minut
   .
  Zakwaterowanie

  Szkolna rezydencja 

  Rezydencja jest położona w odległości krótkiego spaceru od szkoły oraz jedynie 10-15 minut pieszo od centrum miasta. Będziesz tam mieszkać w pokoju 4-osobowym ze wspólną łazienką (istnieje możliwość zamieszkania w pokoju 2-osobowym – w zależności od dostępności miejsc). W ten sposób łatwo poznasz rówieśników z całego świata. W rezydencji znajduje się również restauracja i kawiarnia, czytelnia, pokój gier, a przebywającym w niej zapewnione jest pełne wyżywienie. Bezpłatne WiFi w holu, pralnia i suszarnia – za drobną opłatą. Zabierz ze sobą własne ręczniki.

  • pokoje 4-5 osobowe (łazienki wspólne), lub za dopłatą 2 os.
  • pełne wyżywienie : 3 posiłki dziennie
  • piesza odległość od szkoły
  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Po lekcjach niemieckiego, prawie każdego popołudnia lub wieczoru, możesz uczestniczyć w bogatym programie zajęć pozalekcyjnych. Zorganizowany czas wolnym odgrywa ważną rolę podczas każdego obozu językowego, pozostawia przyjemne wspomnienia z wyjazdu, a jednocześnie stwarza możliwość nawiązania nowych znajomości.

  Wycieczki wliczone w cenę kursu

  Kurs 1 tyg. zawiera 1 wycieczkę półdniową
  Kurs 2 tyg. zawiera 1 wycieczkę całodniową i 2 półdniowe
  Kurs 3 tyg. zawiera 3 wycieczki półdniowe i 2 całodniowe
  Oprócz przyjęcia powitalnego, organizujemy również zwiedzanie interesujących miejsc, wspólne oglądanie filmów, gry, zajęcia sportowe oraz zakupy. W ten sposób przyjemnie spędzisz czas, będziesz używać języka niemieckiego, a także poznasz innych uczestników obozu.

  Uczestnicy w wieku 18-21 lat, mogą brać udział w proponowanych zajęciach i wycieczkach imają gwarantowaną opiekę oraz wsparcie pracowników Sprachcaffe jednak nie są oni zobowiązani do uczestnictwa w programie zajęć dodatkowych. Uczestnicy w wieku 17 lat i mniej są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez Sprachcaffe godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.

   


   

  Podróż / transport z i na lotnisko 

  Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, zajęcia lekcyjne rozpoczynają się w poniedziałek, wyjazd jest w sobotę.

  Frankfurt International (FRA) PLN 500 przejazd w dwie strony

   

  Mapa