Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia- kampus w Folkestone szkoła międzynarodowa


#
Anglia- kampus w Folkestone szkoła międzynarodowa
Anglia- kampus w Folkestone szkoła międzynarodowa

Anglia- kampus w Folkestone szkoła międzynarodowa


Grupa wiekowa:
13 - 18 lat
Ośrodek czynny:
04.06-12.08.2022
Cena od:
1495 GBP/tydz (zniżki za szybką rezerwację)
Zakwaterowanie:
szkolny kampus, rezydencja
Charakterystyka:
Kameralna, prestiżowa szkoła, indywidualne podejście i wymagający program
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Folkestone, w hrabstwie Kent to wyjątkowa nadmorska miejscowość nazwana „The Garden of England”, w niewielkiej odległości od pobliżu Londynu.
  • Doświadczony zespół nauczycieli i pełnych entuzjazmu liderów
  • Szkoła Earscliffe w ciągu roku szkolnego jest kameralną prywatną brytyjską szkołą średnią
  • Od 2002 Earlscliffe prowadzi kursy dla młodych ludzi z całego świata, aby wspólnie uczyć się angielskiego w Anglii i lepszego zrozumienia wzajemnych kultur.
  • Główny budynek szkoły położony jest w centrum modnej dzielnicy West End, w odległości krótkiego spaceru od eleganckiej promenadzie Leas, High-Speed Link pociągiem do London St Pancras i sklepów ośrodka miejskiego.
  • Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w jednym ze szkolnych internatów
  • Międzynarodowe środowisko będące szansą zdobycia wielu ciekawych znajomości
  • Opieka i wsparcie zapewnione przez 24 h/dobę, szczególnie podczas atrakcji
  • Wszyscy studenci otrzymują certyfikat ukończenia kursu i raport na koniec ich pobytu. Mogą też zabrać do domu swoją Earlscliffe Summer Workbook
  • Letnie różnorodne programy językowe w tym standardowe kursy językowe, MINI MBA kurs oraz kurs przygotowawczy uczniów do studiów w języku angielskim połączone z ciekawym programem zajęć dodatkowych
  • Najwyższa jakość nauki połączona z kameralną rodzinną atmosferą !!!!

  Kurs Academic Integration

  Szkoła Earlscliffe jest wiodącą, międzynarodową szkołą średnią o doskonałej reputacji. W czerwcu organizują wyjątkowy program 3 tygodniowego pobytu dla uczniów z zagranicy chcących sprawdzić jak wygląda edukacja w brytyjskiej szkole średniej, ucząc się języka angielskiego wraz z przedmiotami szkolnymi

  30 lekcji w tygodniu,
  maksymalnie 12 osób w grupie
  grupa wiekowa: 15-18 lat
  min B1+ poziom językowy
  międzynarodowe grupy
  zajęcia poranne i popołudniowe
  pobyty 3 tygodniowy od 4.06 do 22.06


   

  Kursy ogólne 8-17 lat w okresie wiosennym

  Program skupia się na czterech umiejętnościach w tym gramatyka, ćwiczenia ze zrozumieniem i zadań interaktywne. Sesje popołudniowe będą oparte na realizacji projektów np. tworzenie gazetki, nakręcanie filmów, przygotowanie występów lub udziału w debatach (dla bardziej zaawansowanych poziomów językowych). Jednodniowe wycieczki są częścią programu nauki i związane z tematyką zajęć w klasie, obejmują m.in. pisanie pracy, recenzji o ciekawostkach historycznych, kulturowych o mieście jakie kursanci odwiedzili.
  20 lub 24 lekcje w tygodniu
  maksymalnie 12 osób w grupie
  dwie grypy wiekowe : 8-12 lat i 13-17 lat
  wszystkie poziomy zaawansowania
  międzynarodowe grupy
  zajęcia poranne i popołudniowe

   


   

  Kurs Global English  13-17 lat
  Kurs dla wyjątkowo zmotywowanych uczniów chcących maksymalnie rozwijać swoje umiejętności językowe.. Jest on przeznaczony dla osób uczących się języka angielskiego na poziomie min B1. Tematy zajęć są różnorodne m.in. Tydzień debaty i UNESCO: skażenie; zmiana klimatu; czysta woda; prawa kobiet, Tydzień spraw bieżących: polowanie; badania na zwierzętach; eutanazja; kara śmierci, Zaawansowane czytanie ze zrozumieniem: dyskusja na temat artykułu z „The Times”, „The Economist” i inne popularne publikacje informacyjne, Projekt film : zrobić film, plik informacyjny lub audycji przedstawić go całej szkole.
  20 lekcji w tygodniu, lekcje 60 min
  maksymalnie 12 osób w grupie
  dwie grypy wiekowe : 13-17 lat
  min B1 poziom językowy
  międzynarodowe grupy
  zajęcia poranne i popołudniowe


   

  Kurs MINI MBA 15-17 lat
  Kurs dla uczniów ambitnych, poszukujących inspiracji, daje im doskonałe wprowadzenie do ekscytującego świata biznesu. Ten kurs jest idealny dla zaangażowanych studentów szukających bardzo różnego rodzaju letniego programu, którzy chcą zwiększyć swoje CV realizując ten program. Również dla uczniów którzy rozważją studia na kierunkach biznesu, finansów, zarządzania, ekonomii lub rachunkowości na poziomie studiów licencjackich lub IB, Mini-MBA zapewnia intensywne i obszerne wprowadzenie.
  Tematyka zajęć to m.in. Introduction to Management, Accounting, Entrepreneurship i Marketing
  Uczestnicy kursu Mini-MBA po południami mają również szeroki program zajęć sportowych, kulturalnych i programie wycieczek wraz z uczestnikami innych kursów. Wyjątkiem dla uczestników tego kursu jest wizyta w Londynie w Bank of England Museum i The Shard- najwyższy budynek w Europie.
  20 lekcji w tygodniu, lekcje 60 min
  maksymalnie 12 osób w grupie
  dwie grypy wiekowe : 15-17 lat
  min B1 poziom językowy
  międzynarodowe grupy
  zajęcia poranne i popołudniowe
  Pobyty 2 tygodniowe

   


   

  Kurs University Preparation 16-17 lat

  Kurs dedykowany osobą które wkrótce będą aplikowały na studia w Wielkiej Brytanii lub w innych krajach.
  Tematyka zajęć ma na celu skupienie się na wszystkich niezależnych umiejętności uczenia się wymaganych od ambitnego ucznia który będzie wkrótce aplikował do najlepszych uniwersytetów nie tylko w Wielkiej Brytanii. Organizator programu zajęć i kursu Pan Tim Fisch ma ponad 25-letnie doświadczenie w przygotowywaniu międzynarodowych studentów do aplikowania na najlepsze uniwersytety m.in. Oxford, Cambridge, Stanford, UCL, Durham i St Andrew.
  Kurs obejmuje m.in. IELTS przygotowanie do egzaminu , pisanie esej, robienie notatek, indywidualne sesje poradnictwa dla osób rozważających aplikowanie do brytyjskich uniwersytetów za pośrednictwem systemu UCAS jesienią, wybór odpowiednich uczelni i kursów w Wielkiej Brytanii, procedura aplikowania na Oxbridge, zwiedzanie Oxford, Cambridge i wybranych uczelni Londyn, np UCL, LSE i Rhul
  20 lekcji w tygodniu, lekcje 60 min
  maksymalnie 12 osób w grupie
  dwie grypy wiekowe : 16-17 lat
  min B1 poziom językowy
  międzynarodowe grupy
  zajęcia poranne i popołudniowe
  pobyty 2 tygodniowe

   

   

  Zakwaterowanie

  Akademik szkolny

  Wszystkie pokoje są jasne i przestronne. Większość pokoi dwuosobowych i trzyosobowe pokoje z łazienką WC i prysznicem. Wszystkie pokoje są połączone Wi-Fi. Wysoki standard zakwaterowania jest atrakcyjne dla dzisiejszych studentów.
  Posiłki są zróżnicowane i serwowana jest również kuchnia międzynarodowa np. chińska, meksykańska lub indyjska, nie zapominając o sporadycznie o British fish and chips.
  Co dwa tygodnie uczniowie zapraszani są na uroczystą kolację, sugerowany elegancki strój na trzydaniowy posiłek przy świecach.
  Podczas wycieczek suchy prowiant.

  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Program zajęć dodatkowych jest ważnym elementem pobytu i nauki języka. Doświadczeni opiekunowie starają się zapewnić kursantą mnóstwo rozrywekpo zajęciach. Szkoła zlokalizowana jest blisko zarówno centrum miasta Folkestone i sklepów, jak i artystycznej dzielnicy, plaży i i wybrzeża. Uczniowie rozgrywają mecze siatkówki, koszykówki, badmintona, bilarda i tenisa stołowego na miejscu.

  • Południami i wieczorami organizawane są zabawy karaoke; piłka nożna, softball, a „Talent show, pływanie, dyskoteka, tenis, mini-golf, suche zbocza saneczkarstwo i quiz noce i wiele innych.
  • W środę uczestnicy kursów mają wycieki do Londynu i możliwość odwiedzenia słynnych londyńskich zabytków: Tate Modern; Chelsea Football Club; London Eye; St Paul’s Cathedral; British Museum i Buckingham Palace.
  • W niedzielę wycieczki do Leeds Castle, Bluewater shopping centre; Hever Castle i Royal Tunbridge Wells; Thorpe Park Theme Park i Dover Castle

  Za dodatkową opłatę: Paintball, Musical Trip – Disney’s 'The Lion King’ in London’s West End, Warner Bros Harry Potter Tour

  Podróż / transport z i na lotnisko

  • Szkoła oferuje transfery ze wszystkich londyńskich lotnisk w godzinach: przylot/wylot 9:00 – 16:00 – transport w cenie
  • Dopłata za organizacje transportu – lot z opieką stewardessy 50 GBP
  • Airport transfer / w jedną stronę przylot wylot w innych godzinach niż 9:00-16:00
  • Cena: London Heathrow (LHR)  £190, London Gatwick (LGW) £140
  Mapa