Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Folkestone szkoła międzynarodowa Earlscliffe


#
Folkestone szkoła międzynarodowa Earlscliffe
Folkestone szkoła międzynarodowa Earlscliffe

Folkestone szkoła międzynarodowa Earlscliffe


Grupa wiekowa:
13 - 17 lat
Ośrodek czynny:
25.03-7.04 i 1.07- 18.08
Cena od:
1220 GBP/tydz (zniżki za szybką rezerwację)
Zakwaterowanie:
szkolny kampus, rezydencja
Charakterystyka:
Kameralna, prestiżowa szkoła, indywidualne podejście i wymagający program
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Telefon (wskazane)*:

Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

Miejscowość zamieszkania:


Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

O szkole i kursie

 • Folkestone, w hrabstwie Kent to wyjątkowa nadmorska miejscowość nazwana „The Garden of England”, w niewielkiej odległości od pobliżu Londynu.
 • Doświadczony zespół nauczycieli i pełnych entuzjazmu liderów
 • Szkoła Earscliffe w ciągu roku szkolnego jest kameralną prywatną brytyjską szkołą średnią
 • Od 2002 Earlscliffe prowadzi kursy dla młodych ludzi z całego świata, aby wspólnie uczyć się angielskiego w Anglii i lepszego zrozumienia wzajemnych kultur.
 • Główny budynek szkoły położony jest w centrum modnej dzielnicy West End, w odległości krótkiego spaceru od eleganckiej promenadzie Leas, High-Speed Link pociągiem do London St Pancras i sklepów ośrodka miejskiego.
 • Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w jednym ze szkolnych internatów
 • Międzynarodowe środowisko będące szansą zdobycia wielu ciekawych znajomości
 • Opieka i wsparcie zapewnione przez 24 h/dobę, szczególnie podczas atrakcji
 • Wszyscy studenci otrzymują certyfikat ukończenia kursu i raport na koniec ich pobytu. Mogą też zabrać do domu swoją Earlscliffe Summer Workbook
 • Letnie różnorodne programy językowe w tym standardowe kursy językowe, MINI MBA kurs oraz kurs przygotowywaczy uczniów do studiów w języku angielskim połączone z ciekawym programem zajęć dodatkowych
 • Najwyższa jakość nauki połączona z kameralną rodzinną atmosferą !!!!

 


 

Kursy ogólne 8-17 lat w okresie wiosennym

Program skupia się na czterech umiejętnościach w tym gramatyka, ćwiczenia ze zrozumieniem i zadań interaktywne. Sesje popołudniowe będą oparte na realizacji projektów np. tworzenie gazetki, nakręcanie filmów, przygotowanie występów lub udziału w debatach (dla bardziej zaawansowanych poziomów językowych). Jednodniowe wycieczki są częścią programu nauki i związane z tematyką zajęć w klasie, obejmują m.in. pisanie pracy, recenzji o ciekawostkach historycznych, kulturowych o mieście jakie kursanci odwiedzili.
20 lub 24 lekcje w tygodniu
maksymalnie 12 osób w grupie
dwie grypy wiekowe : 8-12 lat i 13-17 lat
wszystkie poziomy zaawansowania
międzynarodowe grupy
zajęcia poranne i popołudniowe

 


 

Kurs Global English  13-17 lat
Kurs dla wyjątkowo zmotywowanych uczniów chcących maksymalnie rozwijać swoje umiejętności językowe.. Jest on przeznaczony dla osób uczących się języka angielskiego na poziomie min B1. Tematy zajęć są różnorodne m.in. Tydzień debaty i UNESCO: skażenie; zmiana klimatu; czysta woda; prawa kobiet, Tydzień spraw bieżących: polowanie; badania na zwierzętach; eutanazja; kara śmierci, Zaawansowane czytanie ze zrozumieniem: dyskusja na temat artykułu z „The Times”, „The Economist” i inne popularne publikacje informacyjne, Projekt film : zrobić film, plik informacyjny lub audycji przedstawić go całej szkole.
22 lekcje w tygodniu
maksymalnie 12 osób w grupie
dwie grypy wiekowe : 13-17 lat
min B1 poziom językowy
międzynarodowe grupy
zajęcia poranne i popołudniowe


 

Kurs MINI MBA 15-17 lat
Kurs dla uczniów ambitnych, poszukujących inspiracji, daje im doskonałe wprowadzenie do ekscytującego świata biznesu. Ten kurs jest idealny dla zaangażowanych studentów szukających bardzo różnego rodzaju letniego programu, którzy chcą zwiększyć swoje CV realizując ten program. Również dla uczniów którzy rozważją studia na kierunkach biznesu, finansów, zarządzania, ekonomii lub rachunkowości na poziomie studiów licencjackich lub IB, Mini-MBA zapewnia intensywne i obszerne wprowadzenie.
Tematyka zajęć to m.in. Introduction to Management, Accounting, Entrepreneurship i Marketing
Uczestnicy kursu Mini-MBA po południami mają również szeroki program zajęć sportowych, kulturalnych i programie wycieczek wraz z uczestnikami innych kursów. Wyjątkiem dla uczestników tego kursu jest wizyta w Londynie w Bank of England Museum i The Shard- najwyższy budynek w Europie.
22 lekcje w tygodniu
maksymalnie 12 osób w grupie
dwie grypy wiekowe : 15-17 lat
min B1 poziom językowy
międzynarodowe grupy
zajęcia poranne i popołudniowe
Pobyty 2 tygodniowe

 


 

Kurs University Preparation 16-17 lat

Kurs dedykowany osobą które wkrótce będą aplikowały na studia w Wielkiej Brytanii lub w innych krajach.
Tematyka zajęć ma na celu skupienie się na wszystkich niezależnych umiejętności uczenia się wymaganych od ambitnego ucznia który będzie wkrótce aplikował do najlepszych uniwersytetów nie tylko w Wielkiej Brytanii. Organizator programu zajęć i kursu Pan Tim Fisch ma ponad 25-letnie doświadczenie w przygotowywaniu międzynarodowych studentów do aplikowania na najlepsze uniwersytety m.in. Oxford, Cambridge, Stanford, UCL, Durham i St Andrew.
Kurs obejmuje m.in. IELTS przygotowanie do egzaminu , pisanie esej, robienie notatek, indywidualne sesje poradnictwa dla osób rozważających aplikowanie do brytyjskich uniwersytetów za pośrednictwem systemu UCAS jesienią, wybór odpowiednich uczelni i kursów w Wielkiej Brytanii, procedura aplikowania na Oxbridge, zwiedzanie Oxford, Cambridge i wybranych uczelni Londyn, np UCL, LSE i Rhul
22 lekcje w tygodniu
maksymalnie 12 osób w grupie
dwie grypy wiekowe : 16-17 lat
min B1 poziom językowy
międzynarodowe grupy
zajęcia poranne i popołudniowe
pobyty 2 tygodniowe

 


 

Program zajęć dodatkowych

Program zajęć dodatkowych jest ważnym elementem pobytu i nauki języka. Doświadczeni opiekunowie starają się zapewnić kursantą mnóstwo rozrywekpo zajęciach. Szkoła zlokalizowana jest blisko zarówno centrum miasta Folkestone i sklepów, jak i artystycznej dzielnicy, plaży i i wybrzeża. Uczniowie rozgrywają mecze siatkówki, koszykówki, badmintona, bilarda i tenisa stołowego na miejscu.

 • Południami i wieczorami organizawane są zabawy karaoke; piłka nożna, softball, a „Talent show, pływanie, dyskoteka, tenis, mini-golf, suche zbocza saneczkarstwo i quiz noce i wiele innych.
 • W środę uczestnicy kursów mają wycieki do Londynu i możliwość odwiedzenia słynnych londyńskich zabytków: Tate Modern; Chelsea Football Club; London Eye; St Paul’s Cathedral; British Museum i Buckingham Palace.
 • W niedzielę wycieczki do Leeds Castle, Bluewater shopping centre; Hever Castle i Royal Tunbridge Wells; Thorpe Park Theme Park i Dover Castle

 

Za dodatkową opłatę: jazda konna, golf, paintball, Musical Trip – Disney’s ‚The Lion King’ in London’s West End, Warner Bros Harry Potter Tour

Za dodatkową opłatę:

 • Golf 4 lekcje w tygodniu koszt 215 GBP / tydz,
 • Paintball opłata za 1 sesję 125 GBP
 • Musical Trip – Disney’s ‚The Lion King’ in London’s West End w tym transport i bilet wstępu 135 GBP
 • Warner Bros Harry Potter Tour w tym transport i bilet wstępu 115 GBP
 • Egzamin IELTS i dojazd 315 GBP
 • UCAS Preparation – 2 sesje indywidualne z nt aplikowania przez UCAS na brytyjskie uniwersytety 130 GBP
Zakwaterowanie

Wszystkie pokoje są jasne i przestronne. Większość pokoi dwuosobowych i trzyosobowe pokoje z łazienką WC i prysznicem. Wszystkie pokoje są połączone Wi-Fi. Wysoki standard zakwaterowania jest atrakcyjne dla dzisiejszych studentów.
Posiłki są zróżnicowane i serwowana jest również kuchnia międzynarodowa np. chińska, meksykańska lub indyjska, nie zapominając o sporadycznie o British fish and chips.
Co dwa tygodnie uczniowie zapraszani są na uroczystą kolację, sugerowany elegancki strój na trzydaniowy posiłek przy świecach.
Podczas wycieczek suchy prowiant.

Podróż i info dodatkowe

Podróż na kurs językowy do Anglii

 • Szkoła oferuje transfery ze wszystkich londyńskich lotnisk w godzinach: przylot/wylot 9:00 – 16:00 – transport w cenie
 • Dopłata za organizacje transportu – lot z opieką stewardessy 50 GBP
 • Airport transfer / w jedną stronę przylot wylot w innych godzinach niż 9:00-16:00
 • Cena: London Heathrow (LHR)  £190, London Gatwick (LGW) £140
Pliki do pobrania

Mapa