Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Augsburg – szkoła DID


#
Augsburg – szkoła DID
Augsburg – szkoła DID

Augsburg – szkoła DID


Grupa wiekowa:
14 - 17 lat
Ośrodek czynny:
cały rok
Cena od:
600 EUR/tydz
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca
Charakterystyka:
Idealna bezpieczna lokalizacja, średniej wielkości miasto, doświadczony personel szkoły
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:


  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Ośrodek całoroczny
  • Pierwsza szkoła DID Deutsch – Institut została założona w 1970 r. we Frankfucie. Dziś sieć posiada 4 całoroczne szkoły dla dorosłych w Monachium, Berlinie, Frankfurcie i Hamburgu
  • Ośrodek w Augsburgu działa przez całay rok, letnie obozy językowe organizowane są w 9-ciu lokalizacjach: Wiesbaden, Hoechst, Aschaffrenburg, Augsburg, Berlin, Poczdam, Kolonia, Norymbergia i Wiedeń
  • Placówki DID posiadają wszelkie niezbędne akredytacje i certyfikaty świadczące o wysokiej jakości oferowanych usług
  • Szkoły w Niemczech posiadają certyfikat fadaf i są członkiem EAQUALS
  • Zajęcia odbywają się w międzynarodowych grupach
  • Rocznie we wszystkich szkołach DID kształci się ponad 5000 studentów
  • Szkoła mieści się w samym centrum Augsburga – trzeciego co do wielkości miasta w Bawarii. Wszędzie dookoła znajdują się fontanny, a mieszkańcy popijają kawę w ulicznych kawiarniach. Studenci grają w piłkę w parkach.
  • Na każdym kroku napotyka się na wspaniałą historię Augsburga. Miasto to było w czasach renesansu centrum architektury, muzyki i malarstwa. Tu żyli przodkowie Holbeina i Mozarta, a i Bertold Brecht był augsburczykiem.

  Kurs młodzieżowy języka niemieckiego w Niemczech 

  20 lub 24 lekcje w tygodniu, 1 lekcja = 45 minut
  maksymalnie 15 osób w grupie (zwykle 12)
  Główne zagadnienia: konwersacja, słownictwo, gramatyka, praca z tekstem
  uczestnicy w wieku 14 – 17 lat
  wszystkie poziomy zaawansowania oprócz początkującego
  międzynarodowe grupy

  Kursy w okresie letnim: 17.06 – 23.08. możliwe kursy 20 lub za dopłatą 50 EUR/tydz 24 lekcji w tygodniu (z 4 zajęciami dodatkowymi )
  Poza sezonem kursy 24 lekcje w tygodniu. Możliwe 2 dodatkowe lekcje indywidualne 1:1 za dopłatą 100 Euro

   

   

  Zakwaterowanie

  • Pokoje jedno lub dwuosobowe u rodzin goszczących
  • Pełne wyżywienie
  • Możliwość rozmowy w języku niemieckim z innymi osobami

  Już długo przed twoim przyjazdem wszystko jest już przygotowane: zarówno w naszej szkole jak i u rodziny, która będzie Cię gościć. Rodziny goszczące dobierane są według wskazówek, których udzielisz na formularzu zgłoszeniowym. Dlatego tak ważnym jest, abyś w porę przysłał nam wszystkie potrzebne informacje np. o Twoich upodobaniach kulinarnych lub alergiach. W trosce o Twoją naukę niemieckiego szczególną uwagę zwracamy na to, abyś nie mieszkał u rodziny goszczącej z kolegą z Twojego kraju. To gwarantuje, że będziesz rozmawiał po niemiecku także poza zajęciami. Gwarantujemy także, że nie będziesz mieszkał dalej niż 45 minut jazdy autobusem lub tramwajem od szkoły.

  Podróż i info dodatkowe

  Proponowane atrakcje:

  Sport, noce filmowe, przyjęcia
  Wycieczki, m.in. do Monachium, Saltzburga, okolicznych zamków: 1 całodniowa i 1 popołudniowa w tygodniu
  Po lekcjach niemieckiego, prawie każdego popołudnia lub wieczoru, możesz uczestniczyć w bogatym programie zajęć pozalekcyjnych. Zorganizowany czas wolnym odgrywa ważną rolę podczas każdego obozu językowego, pozostawia przyjemne wspomnienia z wyjazdu a jednocześnie stwarza możliwość nawiązania nowych znajomości.
  Oprócz przyjęcia powitalnego, organizujemy również zwiedzanie interesujących miejsc, wspólne oglądanie filmów, gry, zajęcia sportowe oraz zakupy. W ten sposób przyjemnie spędzisz czas, będziesz używać języka niemieckiego, a także poznasz innych uczestników obozu.
  Uczestnicy w wieku 17 lat i mniej są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez szkołę godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.

   

  Podróż. Transfery z lotniska w Monachium latem w godzinach 8 – 20 w cenie 75 EUR w jedną stronę. O możliwość transferu w innych godzinach spytaj konsultanta JPEdukacja. Transfer z i na dworzec kolejowy w Augsburgu w cenie pobytu.

  Pliki do pobrania

  Mapa