Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia – pod Londynem – kampus St. Margaret’s School – Harry Potter


#
Anglia – pod Londynem – kampus St. Margaret’s School – Harry Potter
Anglia – pod Londynem – kampus St. Margaret’s School – Harry Potter

Anglia – pod Londynem – kampus St. Margaret’s School – Harry Potter


Grupa wiekowa:
12 - 17 lat
Ośrodek czynny:
14.07 – 24.08.2024
Cena od:
5200 PLN / tydz
Zakwaterowanie:
szkolny kampus
Charakterystyka:
Bezpieczny kampus pod Londynem, codzienne wycieczki do centrum Londynu, wycieczka do Harry Potter Studio
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • kampus St. Margaret’s znajduje się w bardzo bezpiecznej dzielnicy Londynu, która jest wysoko ceniona zarówno przez rodziców, jak i uczniów. Pobliska dzielnica Londynu Hampstead cieszy się bardzo dobrą reputacją, a sama St. Margaret’s jest jedną z wiodących szkół z internatem w Wielkiej Brytanii. Uczniowie mają możliwość nauki języka angielskiego w tradycyjnej szkole z internatem, która powstała w 1749 roku
  • pobyt organizowany przez Sprachcaffe to sieć szkół, która od ponad 30 lat jest liderem w organizowaniu kursów i obozów językowych na całym świecie, posiada akredytację British Council i jest członkiem English UK
  • do dyspozycji kursantów duży kampus w stylu „Harry’ego Pottera”, na miejscu stołówka, miejsce do grillowania, boiska sportowe, basen, jasne i przestronne sale lekcyjne oraz akademik i pokój wspólnych zabaw
  • kursy intensywne i standardowe
  • dwie opcje zajęć pozalekcyjnych
  • wykwalifikowana i doświadczona kadra nauczycieli, 24h opieka

   


  Kurs językowy 

  Kursy angielskiego w Londynie dla młodzieży to kursy standardowe lub intensywne. Nauka odbywa się w relaksującej atmosferze. Kursy angielskiego odbywają się rano – cztery lub sześć lekcji dziennie. Przy takiej ilości godzin zrobisz znaczne postępy w nauce i pozostanie Ci jeszcze sporo czasu wolnego na zajęcia pozalekcyjne oraz zwiedzanie Londynu.

  • 20 lub 30 lekcji w tygodniu (dopłata do kursu intensywnego 30 lekcji 440 PLN/tydz.)
  • maksymalnie 15 osób w grupie (zwykle 12)
  • główne zagadnienia: konwersacja, słownictwo, gramatyka, praca z tekstem
  • uczestnicy w wieku od 12 do 17 lat
  • wszystkie poziomy zaawansowania
  • międzynarodowe grupy
  • 1 lekcja = 45 minut
  Zakwaterowanie

  Rezydencja szkoły na terenie kampusu

  Zakwaterowanie i nauka na terenie kampusu szkoły St. Margaret’s to tradycyjna, ale nowoczesna szkoła. Uczniowie mieszkają w w pokojach czteroosobowych, trzyosobowych lub dwuosobowych. Wyżywienie w stołówce na terenie kampusu.

  • pokoje 2,3 i 4 osobowe (zwykle 2 osobowe)
  • wspólne łazienki
  • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
  • pokoje 1-os za dopłatą ok 680 PLN/tyg
  • możliwość rozmowy w języku angielskim z innymi osobami
  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych 

  W Londynie nigdy nie jest nudno. Będziesz zaskoczony ilością dostępnych atrakcji, które na różne sposoby zaspokaja zainteresowania zarówno młodych, jak i starszych uczniów. Zazwyczaj uczniowie podróżują do centrum miasta komunikacją miejską – to najszybsza forma- ale również możliwość doświadczenia prawdziwego życia w Londynie. Mieszkasz spokojnie ze swoimi przyjaciółmi spokojnym oddalonym od zgiełku miasta kampusie St. Margaret a codziennie po południu masz możliwość być w centrum metropolii.
  Szeroka oferta zajęć pozalekcyjnych w tym gry i zabawy na ternie kampusu, wieczory filmowe, dyskoteki. Dla wszystkich uczniów sugerujemy opcje intensywnego programu zajęć pozalekcyjny – w cenie bilety wstępu do wielu ciekawych i wartych odwiedzenia miejsc. Dopłata do rozszerzonego programu – 660 PLN/tydz.

  Wycieczka do Harry Potter Studio – 990 PLN (uwaga wycieczka odbędzie się jeśli zbierze się odpowiednia liczba chętnych uczestników).

  Niedziela jest zazwyczaj dniem na relaks i wspólne spędzanie czasu ze znajomymi z rożnych krajów na kampusie. Opiekunowie mogą zaproponować dodatkową wycieczkę – dla chętnych – płatna na miejscu

   


   

  Podróż/ transport z i na lotnisko 

  Szkoła organizuje wspólny transport z i na lotnisko London Heathrow (LHR) dla lotów: dzień przyjazdu – niedziela i dzień wyjazdu – sobota, w godzinach: 9:00 – 19:00.

  Londyn Heathrow 385 PLN przejazd w jedną stronę

  Jest to wspólny transport z innymi kursantami. Uczestnicy spotykają przedstawiciela szkoły w hali przylotów i mogą oczekiwać pod jego opieką na innych kursantów. W podróży powrotnej uczestnicy kursu odwożeni są pod odpowiedni terminal ich lotu i sami muszą dokonać odprawy.

  Uwaga: przylot/ wylot w innych godzinach/na inne lotniska – możliwy po uzgodnieniu i za opłatą

  Mapa