Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia- Londyn – kampus GuildHouse School – London Explorer lub Business


#
Anglia- Londyn – kampus GuildHouse School – London Explorer lub Business
Anglia- Londyn – kampus GuildHouse School – London Explorer lub Business

Anglia- Londyn – kampus GuildHouse School – London Explorer lub Business


Grupa wiekowa:
14 - 17 lat
Ośrodek czynny:
30.06 - 11.08.2024
Cena od:
1451 GBP / tydz
Zakwaterowanie:
szkolny kampus
Charakterystyka:
pobyt w centrum Londynu, program zwiedzania miasta lub wyjątkowy program Bloomberg Business
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Nauka w Guildhouse London nowoczesnej i dobrze wyposażonej szkoła z internatem zlokalizowana w samym sercu centralnego Londynu, w dzielnicy Bloomsbury. Szkoła szczyci się jednymi z najlepszych obiektów dydaktycznych w stolicy, a jednocześnie znajduje się w pobliżu wszystkich ekscytujących atrakcji, jakie Londyn ma do zaoferowania.
  • GuildHouse School London to nowoczesna, dobrze wyposażona szkoła z internatem zlokalizowana w samym sercu centralnego Londynu, w dzielnicy Bloomsbury.
  • Stafford House posiada ponad 25 lat doświadczenia w zakresie kursów języka angielskiego. Jest członkiem English UK oraz uznanego na arenie międzynarodowej stowarzyszenia szkół akredytowanych British Council, którego zadaniem jest utrzymywanie wysokich standardów edukacji.
  • Atrakcyjny program zajęć pozalekcyjnych dopasowany  do wybranego programu edukacyjnego
  • Dostępne programy : London Explorer lub Bloomberg Business Advantage
  • Program London Explorer –  15 godzin lekcji języka angielskiego, jedną całodniową wycieczkę poza Londynm 5 wycieczek po Londynie (pieszo lub metrem), 3 wieczorne zajęcia
  • Program Bloomberg Business Advantage – lekcje i warsztaty zostaną uzupełnione wizytami ciekawych miejscach, takich jak Bank of England i uniwersytet biznesowy. W Londynie znajduje się także europejska siedziba Bloomberg – pierwszy na świecie budynek będący w całości własnością Bloomberg i zaprojektowany przez niego – uczestnicy odwiedzą to ekscytujące miejsce w ramach programu.

   

   


  Kurs językowy 

  Program London Explorer To nie  tylko mi międzynarodowy kurs językowy ale również ciekawy program zwiedzania miasta.

  • 20 lekcji w tygodniu, 1 lekcja = 45 minut (15 godzin zegarowych)
  • maksymalnie 16 osób w grupie (zwykle 12)
  • uczestnicy w wieku 14-17 lat, pobyt maksymalnie 3 tygodniowy
  • międzynarodowe grupy

  Program Bloomberg Business Advantage

  Specjalny program edukacyjny dla uczniów szeroko pojętym businessem. Podczas pobytu uczestnicy wykorzystują oprogramowanie komputerowe Bloomberg Terminal, przeznaczonego dla profesjonalistów z branży finansowej do monitorowania i analizowania danych z rynku finansowego w czasie rzeczywistym – ten kurs to fantastyczna okazja do pracy z tym znanym na całym świecie systemem. Uczestnicy zapoznają się z różnymi elementami biznesu, w tym marketingiem, zarządzaniem i przywództwem oraz etyką. Będą również korzystać z terminali Bloomberg w celu przeprowadzenia własnych badań, które zbiorą i zaprezentują panelowi sędziowskiemu ostatniego dnia kursu. Mają także możliwość zdobycia kwalifikacji BMC w zakresie obsługi terminali.

  • 20 lekcji w tygodniu, 1 lekcja = 45 minut (15 godzin zegarowych)
  • maksymalnie 15 osób w grupie (zwykle 12)
  • uczestnicy w wieku 14-17 lat
  • międzynarodowe grupy, wymagany min. B2 poziom znajomości języka
  • kurs można rozpocząć w terminach: 30.06, 14.07, 28.07.2024 (tylko 2 tygodnie)
  • uczestnicy tego kursu będą zakwaterowani w akademiku Premier House
  Zakwaterowanie

  Akademiki 

  Komfortowe zakwaterowanie w jednej w dwóch lokalizacji: akademik Premier House (1 lub 2 os z łazienką) kilka kroków od szkoły oraz Dinwiddy House (1 os z łazienką) 2 stacje metra dalej, w pobliżu Kings Cross Stacja. Obie opcje są nowoczesne i dobrze wyposażone, ze stylowymi pomieszczeniami ogólnodostępnymi wyposażonymi w sofy, telewizory z płaskim ekranem i stoły bilardowe.

  • Pokoje 1 lub 2 os z łazienkami
  • Pełne wyżywienie serwowane w w stołówce na miejscu
  • Dostępna pralnia na monety
  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć po lekcjach 

  Oferujemy różnorodne zajęcia na miejscu w tym sport, zajęcia kreatywne oraz gry zespołowe. Wszystkie zajęcia dodatkowe zapewniają możliwości stałej konwersacji w języku angielskim i lepsze opanowanie umiejętności nabytych podczas zajęć w klasie. Wszystkie zajęcia prowadzą opiekunowie – native, a uczestnikami są uczniowie międzynarodowi. W cenę wliczona jest jedna całodniowa wycieczka tygodniowo. Miejsca docelowe mogą obejmować Cambridge, Brighton lub Canterbury. W cenę wliczono także pięć półdniowych wycieczek po Londynie tygodniowo. Można zarezerwować wycieczki fakultatywne do takich miejsc jak Oksford, zamek Windsor czy Thorpe Park
  Inny program zajęć dla kursów Bloomberg Business Advantage a w nim półdniowe wycieczki mające na celu aspekty edukacyjne i kulturalne, które będą poszerzać i inspirować program akademicki, a także zapoznają uczestników z atrakcjami jednego z z największych miast na świecie. Wieczorne zajęcia są towarzyskie i zabawne – najważniejsze atrakcje; musical West End, dyskoteka i warsztaty komediowe. Wycieczki weekendowe są stymulujące, sobota jest mieszanką eksploracji i nauki, niedziela jest bardziej relaksująca.


  Podróż / transport z i na lotnisko 

  Szkoła organizuje transport z i na lotniska

  Londyn LHR 155 GBP przejazd w jedną stronę
  Londyn Gatwick 205 GBP przejazd w jedną stronę
  Londyn Stansted 205 GBP przejazd w jedną stronę

   

  Mapa