Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia- Canterbury- kampus The King’s School – dzieci od 8 lat


#
Anglia- Canterbury- kampus The King’s School – dzieci od 8 lat
Anglia- Canterbury- kampus The King’s School – dzieci od 8 lat

Anglia- Canterbury- kampus The King’s School – dzieci od 8 lat


Grupa wiekowa:
8 - 17 lat
Ośrodek czynny:
02.07-13.08.2023
Cena od:
1246 GBP/ tydz
Zakwaterowanie:
szkolny kampus
Charakterystyka:
historyczny kampus w samym centrum miasta, doskonała opieka i fantastyczny program pobytu w tym sporty i opcje dodatkowe języka
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Letni ośrodek w Canterbury mieści się na terenie The King’s School najstarszej szkoły z internatem w Wielkiej Brytanii. Szkoła znajduje się na terenie katedry w Canterbury i opactwa św. Augustyna – miejsc światowego dziedzictwa – w samym sercu średniowiecznego centrum miasta Canterbury
  • Komfortowy kampus oferujący nowoczesne zakwaterowanie, obiekty dydaktyczne i rekreacyjne, w połączeniu ze średniowiecznymi budynkami i terenami szkolnymi oferują magiczne wrażenia. Zaplecze sportowe w pobliskim centrum sportowym King’s School oferuje kryty basen, siłownię, korty do tenisa i squasha oraz boiska do gry na świeżym powietrzu
  • Doświadczona i wykwalifikowana kadra nauczycielska realizuje zajęcia przez zabawę w ciekawy sposób, dostosowany do grupy wiekowej najmłodszych uczestników
  • Program atrakcji pozalekcyjnych jest urozmaicony i bardzo ciekawy, dzieci i młodzież mają zapewnione liczne zajęcia sportowo-kulturalne
  • Możliwości wybrania spersonalizowanego kursu po przyjeździe, dodając jedną z trzech opcji językowych English Plus: English & Performing Arts Skills lub Performing Arts – wszystkie dostępne bez dodatkowych kosztów.
  • Dodatkowo płatne zajęcia sportowe dla chętnych : tenis i szermierka
  • Opieka i wsparcie zapewnione przez 24 h/dobę
  • St. Giles Summer należy do znanej sieci szkół z 60- letnim doświadczeniem
  • Placówka na najwyższym poziomie, inne letnie ośrodki zlokalizowane są m.in. w Oxfordzie, Londynie i Brighton. Zwycięzca prestiżowej nagrody Star Award 2022
  • Jest członkiem English UK i posiada akredytację British Council do nauczania języka angielskiego jako języka obcego.

  Kurs językowy 

  Kursy języka angielskiego dla młodzieży prowadzą tylko doświadczeni i przyjaźni nauczyciele . Zajęcia umożliwiają indywidualne podejście, jednocześnie zapewniając doskonałą mieszankę narodowości i osobowości, tworząc idealne warunki do nauki.

  • 20 lekcji w tygodniu, 1 lekcja 50 minut
  • uczestnicy z podziałem na grupy wiekowe: 8-12 i 13-17 lat
  • wszystkie poziomy zaawansowania od A1 do C1
  • międzynarodowe grupy

  Dla uczniów pragnących rozwijać dodatkowe umiejętności specjalne kursy English Plus, opcje wybierana na miejscu po przyjeździe. Około 5 godzin zajęć w tygodniu. Brak dodatkowych opłat.

  English Plus English & Performing Arts
  Ta opcja języka angielskiego plus ma na celu poznanie języka dramatu, teatru, muzyki i tańca. Każdy tygodniowy moduł zaoferuje różnorodne zabawne sesje: taneczne, teatralne a także bardziej muzyczne sesje, takie jak śpiew i występy muzyczne. Sesje odbywają się przez pięć godzin w dwa popołudnia w tygodniu.

  English Plus Speaking & Writing
  Ta opcja ma na celu pomóc uczniom być bardziej dokładnym i płynnym w mówieniu i pisaniu. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat: połączenie stylów pisania i mówienia. Zajęcia umożliwią uczącym się doskonalenie umiejętności w zakresie: słuchania i odpowiadania,mówienie, aby skutecznie się komunikować i angażowanie się w dyskusje. Sesje odbywają się przez pięć godzin w dwa popołudnia w tygodniu.

  Zakwaterowanie

  Na terenie kampusu
  Lekcje odbywają się na terenie Canterbury Cathedral, a zakwaterowanie w oddalonym o 5 minut St Augustine’s Abbey.

  • pokoje 1-2 i 3-4 osobowe (łazienka na 4 pokoje)
  • pełne wyżywienie
  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych 

  Pełen program zajęć popołudniowych i wieczornych pod 24h opieką w cenie pobytu, w tym dyskoteki, wieczory filmowe, karaoke, pokazy talentów, piłka nożna i kręgle. Będą też maksymalnie dwie całodniowe dwie półdniowe wycieczki w tygodniu do m.in. Londynu, Hastings i Brighton Beach.
  Szczegółowy plan zajęć na każdy tydzień pobytu dostępny u doradcy JPEdukacja.

  Dodatkowe zajęcia sportowe Tenis i szermierka
  English Plus Tennis 5 godzin profesjonalnego tenisa -dopłata 120 GBP / tydz
  English Plus Fencing 5 godzin lekcji szermierki dopłata 155 GBP / tydz

  Podróż/ transport z i na lotnisko 

  Przyjazd / wyjazd – niedziela. Szkoła organizuje transport z londyńskich lotnisk – przejazd indywidualny – dowolna godzina:

  Londyn Heathrow £ 150 przejazd w jedną stronę
  Londyn Gatwick £ 140 przejazd w jedną stronę

  Możliwość zmówienia transportu busem szkolnym. Uczniowie będą podróżować z innymi uczniami i pod opieką dorosłych minibusem, który wyjedzie z lotniska o godzinie 16:00 w niedzielę i wyjeżdża z centrum w każdą niedzielę o 8 rano, aby wrócić na lotnisko. Koszt transportu w dwie strony 100 GBP (bardzo limitowane miejsca)

  Mapa