Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Verbier Szwajcaria – obóz narciarsko – językowy – Ferie zimowe 2024


#
Verbier Szwajcaria – obóz narciarsko – językowy – Ferie zimowe 2024
Verbier Szwajcaria – obóz narciarsko – językowy – Ferie zimowe 2024

Verbier Szwajcaria – obóz narciarsko – językowy – Ferie zimowe 2024


Grupa wiekowa:
7 - 17 lat
Ośrodek czynny:
2.12.2023-27.04.2024
Cena od:
2440 CHF/tydz
Zakwaterowanie:
szkolny kampus
Charakterystyka:
Prestiżowy ośrodek młodzieżowy, wysoka jakość zajęć narciarskich i snowboardowych, międzynarodowe grupy
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Verbier znajduje się w francuskojęzycznej część Szwajcarii i tylko dwie godziny od Genewy.
  • Oszałamiająca lokalizacja Verbiera oferuje wyjątkowo słoneczny klimat zarówno latem jak i zimą.
  • Oprócz zapierających dech w piersiach widoków, Verbier jest jednym z najbardziej znanych kurortów w Europie i oferuje olbrzymie możliwość do uprawiania wszystkich sportów i spędzania wolnego czasu
  • Les Elfes to szkoła założona w 1987 roku jest to rodzinna firma z olbrzymim doświadczenie w zapewnianiu bezpieczeństwa i wyzwań edukacyjnych młodzieży z całego świata.
  • Bezpieczeństwo jest głównym priorytetem w Les Elfes. Wszyscy pracownicy mają doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą wszyscy pracownicy współpracują ze szkołą cały rok. Nasz stosunek studentów do
  • Szeroka oferta zajęć językowych – dobór odpowiedniego poziomu językowego i zajęć w grupie lub indywidualnych
  • Dostępne języki : angielski, francuski, hiszpański, niemiecki
  • Pod koniec kursu uczestnicy otrzymują certyfikat
  • Dzieci i młodzież z różnych krajów, nie więcej niż 10% jednej narodowości
  • SKI & SNOWBOARD wykwalifikowanych instruktorzy narciarscy i snowboardowi, zajęcia w grupach 2-7 osobowych w zależności od umiejętności kursantów.

   

  Oferowane kursy

  Aby zapewnić uczestnikom zimowego obozu najlepszą możliwą naukę, szkoła współpracuje z Verbier Language School (verbierlanguageschool.com), aby zaoferować doświadczonych nauczycieli w każdym języku na poziomie znajomości osobowe.

  Dostępne języki : francuski, angielski, hiszpański i niemieckim.

  Konwersacyjny kurs językowy

  Jest wysoce interaktywnym kursem mającym na celu zachęcenie uczniów do mówienia w wybranym przez siebie języku. Kurs składa się z 8 lekcji na tydzień, zwykle prowadzonego w 4 sesjach po 2-godzinny każda.

  Intensywny kurs językowy

  Kurs łączy mówienie z czytaniem i pisaniem i składa się z 15 godzin lekcyjnych tygodniowo. Jest to idealne rozwiązanie dla uczestników przygotowujących się do egzaminu lub pragnących dokonać szybkiego, kompleksowego postępu w postępu w nauce. Kurs jest zwykle nauczany w 5 sesjach tygodniowo po 3-godziny każda . Dopłata 175 CHF do standardowej ceny pobytu

  Lekcje indywidualne

  Można dokupić zajęcia indywidualne jako dodatek do zajęć w grupie lub wybrać samodzielnie. Program zajęć i intensywność dopasowany do indywidualnych potrzeb ucznia.

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie w specjalnie zbudowanych i przystosowanych do potrzeb kursantów domach, drewnianych i kamiennych zgodnie ze szwajcarską tradycją alpejską. Zapewniają kursantom doskonałe warunki i wyjątkowy urok.

  Oba domki położone są w spokojnej okolicy, zaledwie pięć minut od centrum Verbier. Dziewczęta i chłopcy są rozdzieleni w każdym z dwóch domów.

  • Pokoje 2-4 osobowe z łazienkami
  • jadalnia na miejscu, 24 recepcja
  • pokoje do wspólnego spędzania czasu, kominek, taras
  • pełne wyżywienie: śniadanie w formie bufetu, lunch bardzo często uczniowie spożywają poza kampusem w prywatnych restauracjach szkoły Les Elfes na stoku, gdzie otrzymają gorące świeże posiłki podczas relaksu po pracowitym poranku na nartach oraz kolacja w akademiku.

   

  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Niezależnie od tego, czy interesują Cię zakupy pamiątek, czy wystawy naukowe CERN, opcje są nieograniczone. Oto niektóre z atrakcji zajęć dodatkach : spróbuj najlepszych szwajcarskich czekoladek i serów w fabrykach w Gruyere, dowiedz się trochę o globalnej współpracy podczas wycieczki z przewodnikiem po Muzeum Narodów Zjednoczonych lub Szwajcarskiego Czerwonego Krzyża w Genewie, interaktywnej wycieczki po muzeum olimpijskim w Lozannie Międzynarodowy Komitet Olimpijski, spacerując po lodowcu w pobliskich jaskiniach lodowych w Chamonix, odwiedzając wiele pięknych zamków w okolicy, doświadczając spokoju naturalnych gorących źródeł Bains de Lavey, przespaceruj się krętymi brukowanymi uliczkami Zurychu, zobacz, jak powstają jedne z najbardziej wykwintnych i delikatnych zegarków na świecie oraz wiele innych opcji.

  PRZYKŁADOWY PLAN DNIA

  Rano

  Typowy dzień w Les Elfes rozpocznie się pobudką o 7.30, śniadanie do 8.45. Wszyscy narciarze i snowboardziści wyruszą na narty ze swoimi przewodnikami narciarskimi; wyjazd z kampusu odbywa prywatnymi minibusami.

  W godzinach 9.00-12.00 uczniowie będą na stokach, aby wziąć lekcje jazdy na nartach oraz odkryć i ćwiczyć nowe ćwiczenia.

  07h30 Studenci budzą się na śniadanie

  08h45 Grupy spotykają się z przewodnikami narciarskimi na zewnątrz, aby dojechać busami do stacji wyciągu

  09.00 – 12.00 Sesje na nartach i snowboardzie, nauka nowych umiejętności i ćwiczenia poprzez szereg ćwiczeń i zajęć lub intensywne lekcje języka

  Popołudnie

  W godzinach 12.00–13.00 w naszych prywatnych górskich restauracjach serwowany będzie ciepły lunch. Od 13.00 do 16.00 wczasowicze będą ćwiczyć to, czego nauczyli się rano i cieszyć się jazdą na nartach ze swoimi przewodnikami. O 16.00 wszyscy obozowicze wrócą do obozu, napiją się gorącej czekolady i zrelaksują się do 17.00. Od 17 rozpoczynają się zajęcia popołudniowe, lekcje językowe.

  12.00 – 12h45 Lunch na górze w prywatnej restauracji Les Elfes

  12h45 – 15h45 Popołudniowa jazda na nartach i sesja snowboardowa, ćwiczenia umiejętności nabytych rano i cieszenie na stokach ze swoimi grupami

  16.00 – 17.00 Gorąca czekolada i przekąski, czas na prysznic i chwilę relaksu

  17.00 – 19.00 Konwersacje Lekcje języka lub zajęcia fakultatywne: pływanie, zwiedzanie miasta, relaks, walki na śnieżki lub gry

  Wieczór

  O godz. 19:00 zostanie podana kolacja, w tym świeże i zdrowe 3-daniowe menu. Zajęcia wieczorne odbędą się w godzinach 20.00 – 22.00 może to być np. spacer z pochodniami po lesie, hokej na lodzie / łyżwiarstwo,dyskoteka i wiele innych atrakcji. W ciągu tygodnia obozowicze wybiorą się równiż na ekscytującą wycieczkę do Szwajcarii

  19.00 – 20.00 Kolacja w obozie, być może Fondue Night, Peppered Beef Ragout z Rosti lub Cheese Burgery z tajnym sosem Juana

  20h00 Zajęcia wieczorne: jazda na łyżwach, dyskoteka, spacer z pochodniami, quiz muzyczny lub słynny teledysk Les Elfes.

  Podróż / transfer z i na lotnisko

  Szkoła organizuje transport z i na lotnisko w Genewie koszt 170 CHF (w dwie strony)

   

  Mapa