Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Wielka Brytania – Nauka w domu nauczyciela


#
Wielka Brytania – Nauka w domu nauczyciela
Wielka Brytania – Nauka w domu nauczyciela
Wielka Brytania – Nauka w domu nauczyciela
Wielka Brytania – Nauka w domu nauczyciela

Wielka Brytania – Nauka w domu nauczyciela


Lokalizacja:
w okolicy: Oxford, Cambridge, Brighton, Guildford, Londyn, Edynburg i inne
Dostępne kursy:
Dowolna intensywność nauki
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca
Charakterystyka:
Program polecany wymagającym klientom
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis szkoły

  • Organizatorem programu i gwarantem jakości jest organizacja Bucksmore Education, która ma ponad 33 lata doświadczenia w organizacji prestiżowych kursów językowych na terenie kampusów uniwersyteckich Cambridge i Oxford, a jej dział nauki w domu nauczyciela może poszczycić się już ponad 20-letnim doświadczeniem i szeroką listą współpracujących lektorów.
  • Program dostępny na terenie całej Wielkiej Brytanii, ale najwięcej lektorów współpracujących z organizacją mieszka na terenie: Oxfordshire, Cambridgeshire, Brighton (południowe wybrzeże) i Guildford (na pd-zach. od Londynu). Za dopłatą lokalizacja w Londynie lub Edynburgu.
   ponad 200 nauczycieli do wyboru w ponad 80 miejscach w całej Wielkiej Brytanii: w dużych i małych miastach i angielskich wioskach.
  • Nauka w domu nauczyciela to nie tylko lekcje indywidualne, to szansa na idealne dopasowanie kursu do potrzeb ucznia, zakwaterowanie i nauka w domu swojego osobistego nauczyciela języka angielskiego, daje gwarancję indywidualnego podejścia, opieki oraz uwagi jaką należy poświęcić gościowi i uczniowi.
  • Program realizowany tylko poprzez doskonale wykwalifikowanych nauczycieli, często z ponad 10-cio letnim doświadczeniem, a cała organizacja posiada akredytację British Council

   


  Nauka

  • Cechy charakterystyczne kursów w domu nauczyciela:
  • doskonalenie języka angielskiego szybko, sprawnie i przyjemnie.
  • forma polecana szczególnie na krótkie wyjazdy 1-2 tygodniowe
  • całkowite zanurzenie w anglojęzycznym środowisku, dzięki czemu przebywasz cały czas w otoczeni „prawdziwego”angielskiego.
  • nauka z wykwalifikowanym i doświadczonym nauczycielem w miłej, domowej atmosferze.
  • intensywny kurs zaprojektowany specjalnie dla Twoich potrzeb bez względu na wiek i poziom angielskiego.
  • wygodne i komfortowe zakwaterowanie w domu nauczyciela i jego rodziny.
  • szansa na pobyt z nauczycielem, który ma takie same zainteresowania jak Ty.
  • czas wolny na zwiedzanie atrakcyjnych turystycznie miejscowości w Wielkiej Brytanii.
  • na koniec kursu sprawozdanie z postępów, które zawiera zalecenia Twojego nauczyciela języka angielskiego co do kontynuowania nauki.

   


   

  Zakwaterowanie

  Wybór nauczyciela

  Na podstawie informacji z formularza zgłoszeniowego i testu, szkoła wybiera 3 nauczycieli, którzy najlepiej spełniają oczekiwania klienta. Uczeń otrzymuje krótkie jednostronicowe portfolio sugerowanych przez szkołę nauczycieli, wraz ze zdjęciami ich domu i wybiera nauczyciela do którego chce pojechać. W pierwszym dniu nauki, indywidualny nauczyciel omówi wspólnie z uczestnikiem jego cele i potrzeby a następnie przygotuje i omówi program na czas pobytu. W trakcie kursu, nauczyciel będzie regularnie oceniać Twoje postępy, potrzeby i poziom zadowolenia. Zaletą tego kursu jest jego 100 % elastyczność.

  Nauczyciele mieszkają w wygodnych, dobrze wyposażonych domach. Masz swój własny pokój (możliwe pokoje z prywatną łazienką) . 3 posiłki dziennie będziesz spożywać wspólnie z nauczycielem i jego rodziną. Możesz określić wiele preferencji odnośnie formy zakwaterowania, ale pamiętaj, że najważniejszy jest idealnie dopasowany nauczyciel, a nie jego dom. Dlatego zalecamy jak najwięcej elastyczności w zakresie wymagań lokalizacyjnych i mieszkaniowych.

  Dostępne kursy

  Liczba lekcji nauki w tygodniu: 15, 20, 25, 30

  Wstępny wybór tematyki kursu:

  Jeśli chcesz poprawić swoją ogólną znajomość języka – General English kurs jest dla Ciebie.
  Jeśli chcesz poprawić swoją ogólną znajomość języka i zwiedzać – wybierz General English + Culture
  Jeśli chcesz przygotować się do egzaminu (IELTS, TOEFL, Cambridge i wiele innych) i chcą poprawić swoje umiejętności przed egzaminem – wybierz English for Exams.
  Jeśli chcesz kontynuować edukację w Wielkiej Brytanii, potrzebujesz umiejętności radzenia sobie w brytyjskiej szkole lub na uczelni, pisania esejów – kurs Academic English jest dla Ciebie.
  Jeśli potrzebujesz poprawy znajomości języka, aby wykorzystać go w pracy lub trzeba Ci języka specjalistycznego dla profesjonalistów – Wybierz Business English lub Professional English.
  Jeśli jesteś nauczycielem angielskiego lub uczysz innych przedmiotów po angielsku – odpowiedni będzie dla Ciebie program „English for Teachers”.
  Jeśli chcesz jechać na kurs z przyjacielem, dzieckiem lub całą rodziną – kurs dla Ciebie to „Family stay”.

   

  Podstawowe elementy kursu:
  Pobyt indywidualny 1:1 (możliwość odbycia kursu 1:2 lub 1:3 pod warunkiem, że osoby chcące uczyć się razem mają zbliżony poziom i takie same cele w nauce)
  Wszystkie poziomy zaawansowania dla kursów ogólnych
  Liczba lekcji nauki w tygodniu: 15, 20, 25, 30
  1 lekcja = 45 min
  dodatkowo w cenie 2 lokalne atrakcje z nauczycielem lub jego rodziną w tygodniu
  pobyt od niedzieli do soboty

  Podróż i informacje dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Pobyt i nauka w domu nauczyciela to doskonała okazja do rozwijania swojego hobby np. aerobik, wind-surfingu lub joga. Możesz wybrać, jak intensywnie chcesz uczyć się języka i ile czasu chcesz uczestniczyć w wypoczynku.
  Możesz zdecydować, czy chcesz iść do teatru lub muzeum z nauczycielem czy odkrywać uroki Wielkiej Brytanii samodzielnie.
  Wybierając kurs General English + Culture będziesz mieć 10-15 lekcji angielskiego plus 5-10 godzin zwiedzania lub wspólnego hobby np. gotowania, malowania, sportu, ogrodnictwa – wg wskazanych w aplikacji preferencji.

   

  Podróż / transfer z i na lotnisko

  Bucksmore organizuje odbiór i dowóz z/na wszystkie duże brytyjskie lotniska. Dokładny koszt usługi uzależniony jest od miejsca zakwaterowania i trasy podróży. Pamiętaj warto zaplanować przylot na najbliższe lotnisko. Nauczyciel chętnie po Ciebie wyjedzie na lokalny dworzec kolejowy lub autobusowy, jeśli zdecydujesz się na samodzielny dojazd. Całą podróż pomoże Ci zorganizować doradca JPEdukacja.

  Pliki do pobrania

  Mapa