Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Nowy Jork – EC 30+


#
Nowy Jork – EC 30+
Nowy Jork – EC 30+
Nowy Jork – EC 30+
Nowy Jork – EC 30+

Nowy Jork – EC 30+


Lokalizacja:
Szkoła językowa w centrum Manhattanu
Dostępne kursy:
Język angielski ogólny, biznesowy, kurs połączony ze zwiedzaniem, lekcje indywidualne - grupy 30+ lat
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja, hotel, mieszkania studenckie, prywatne apartamenty
Charakterystyka:
Szkoła językowa w Nowym Jorku dla dorosłych 30+
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis szkoły

  • Sieć szkół EC specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego dla obcokrajowców, posiada ponad 30 szkół językowych na 3 kontynentach, wszystkie z nich prezentują wysoki poziom kształcenia i najwyższej jakości wyposażenie.
  • Szkoła językowa w Nowym Jorku dla dorosłych 30+ pozwala na naukę w gronie osób o zbliżonym wieku i uniknąć tłumu nastolatków, którzy szczególnie w okresie wakacyjnych zalewają większość innych szkół językowych.
  • Doskonała lokalizacja na Manhattanie w centrum Times Square, na słynnej Brodway Str, w sąsiedztwie stacje metra, Bryant Park, NY Public Library, Rockefeller Center.
  • Szkoła mieści się w niedawno odremontowanym budynku Paramount Building i jest wyposażona w najnowszy sprzęt i technologię wspomagającą nauczanie oraz oferuje niezapominanie doświadczenie wyjazdu językowego za granicę.
  • Nowojorska szkoła EC oprócz 8 przestronnych i wyposażonych w interaktywne tablice sal posiada centrum nauki własnej i relaksu, komputery do użytku uczniów, bezpłatne WiFi
  • Szkoła jest dość kameralna może pomieścić maksymalnie 120 osób.
  • Specjalny program nauki i atrakcji dla osób powyżej 30 lat
  • Urozmaicony mix narodowościowy: Brazylijczycy 19%, Japończycy 9%, Francuzi 8%, Szwajcarzy 6%, Włosi 6%, Koreańczycy 5%, Hiszpanie 5%, Kolumbijczycy 5%,, Niemcy 4%, Turcy 3%, inne narodowości 19%.
  • Od momentu rezerwacji uczeń uzyskuje login do EC Online (dostęp do materiałów edukacyjnych, może napisać placement test jeszcze przed przyjazdem, może wypełnić ankietę przedprzyjazdową nt swoich oczekiwań) .

   

   

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie u rodziny goszczącej

  • Standardowe rodziny zlokalizowane są poza centrum miasta (w dzielnicach: Bronx, Brooklyn, Queens and Staten Island, New Jersey) i trzeba się liczyć nawet z ponad 1 h dojazdu, zwykle 45-60 minut. Pokoje: 1 i 2 osobowe, Posiłki: 14 posiłków tygodniowo
  • Rodziny goszczące na Manhattanie za dopłatą, Pokoje: 1 osobowe, Posiłki: 7 posiłków tygodniowo (tylko śniadania)

  Zakwaterowanie w akademiku / rezydencji szkolnej

  The New Yorker. Położony w samym sercu Manhattanu. New Yorker oferuje studentom zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Pokoje: jednoosobowe lub dwuosobowe. Wyżywienie: we własnym zakresie. Droga do szkoły 8 minut pieszo.

  Mieszkanie Superior Wall Street Apartments – Harrington

  4-pokojowe mieszkanie położone na dolnym Manhattanie w nowoczesnym apartamentowcu z licznymi udogodnieniami: sala do nauki, biblioteka, siłownia, pokój gier. Adres: 63- 67 Wall Street, New York, NY 10005. Pokój jednoosobowy z prywatną łazienką lub pokój jednoosobowy z łazienką dzieloną na 3 pokoje, wspólna na 4 pokoje w pełni wyposażona kuchnia, pralka, ogrzewanie, klimatyzacja, WiFi. Wyżywienie: we własnym zakresie. Droga do szkoły 20 minut metrem.

  Mieszkanie na Brooklynie – Comfort Brooklyn Co-Living – Douglass Street

  3-pokojowe mieszkania położone na Brooklynie w odnowionym budynku: sala do nauki, biblioteka, siłownia, pokój gier. Adres: 126 Douglass Street Brooklyn, NY 11217. Pokój jednoosobowy z prywatną łazienką lub pokój jednoosobowy z łazienką dzieloną na 4 pokoje lub pokój dla pary z podwójnym łóżkiem, wspólna w pełni wyposażona kuchnia, WiFi. Wyżywienie: we własnym zakresie. Droga do szkoły 35 minut metrem

  Rezydencja letnia Comfort Summer residence 1760 – Douglass Street

  18 piętrowa, niedawno wyremontowana rezydencja studencka położona na Manhattan’s Upper East Side. Adres: 1760 3rd Avenue New York, NY 10029 USA. Pokoje dwusobowwe z prywatną łazienką, klimatyzacją, ogrzewaniem, lodówka, mikrofalówką, TV, Wi-Fi, szybkim internetem kablowym. Ponadto w budynku sala sportowa, pokój gier, wspólna w pełni wyposażona kuchnia, WiFi. Wyżywienie: we własnym zakresie. Droga do szkoły 30 minut metrem

   

  Dostępne kursy

  Oferowane kursy w Nowym Jorku

  • Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek, 1 lekcja = 45 minut, max 15 osób w klasie (zwykle ok 12 osób).
  • Kurs: General English – język angielski ogólny – 20 lekcji tygodniowo (15 godzin) – bez wizy
  • Kurs: Semi-Intensive English – język angielski ogólny – 24 lekcji tygodniowo (18 godzin) – bez wizy
  • Kurs: Intensive English – język angielski ogólny – 30 lekcji tygodniowo (22,5 godzin) – na wizie studenckiej
  • Kurs: English for Work – język angielski ogólny 20 lekcji + 10 lekcji biznesowych (22,5 godzin) – na wizie F1
  • Kurs: English in the City – język angielski ogólny 20 lekcji + 10 lekcji w/o Nowym Jorku (22,5 godzin) – na wizie F1 (w ramach kursu 1h/tydz w terenie np. w muzeum lub rozmowy w lokalnej kawiarence
  • Kurs: One – to-One – Lekcje indywidualne jako dodatek do kursów grupowych
  Podróż i informacje dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych na kursie angielskiego w Nowym Jorku. Personel szkoły organizuje atrakcje integracyjne, tak aby w maksymalnym stopniu poznać i zwiedzić Nowy Jork, np. wizyty w muzeum Modern Art, spacer po słynnym Brooklyn Bridge lub Times Square, wspólne wyjścia do teatru i na inne bieżące wydarzenia kulturalne lub sportowe. Ponadto dla ambitnych w szkole odbywają się popołudniami interesujące zajęcia Master Class: wykłady, warsztaty wymowy i kluby dyskusyjne w grupach max 6 osobowych.

   

  Podróż / transfer z i na lotnisko New York. Szkoła organizuje odbiór i dowóz z/na każde nowojorskie lotnisko koszt to 180 USD za osobę (w jedną stronę). Adres szkoły: 1501 Broadway, Floor 11, New York, NY 10036

  Mapa