Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Nicea – Sprachcaffe


#
Nicea – Sprachcaffe
Nicea – Sprachcaffe
Nicea – Sprachcaffe
Nicea – Sprachcaffe

Nicea – Sprachcaffe


Lokalizacja:
w centrum miasta, 20 minut od plaży
Dostępne kursy:
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja, hotel, mieszkania studenckie
Charakterystyka:
Nauka francuskiego na Lazurowym Wybrzeżu to pożyteczne i niezapomniane wakacje
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis szkoły

  Szkoła Sprachcaffe – Nicea

  szkoła w Nicei istnieje od 1998 roku i znajduje się 20 minut od plaży, nowoczesna szkoła zlokalizowana jest w pięknym budynku z epoki Belle Époque, posiada 7 klimatyzowanych sal lekcyjnych.
  jakość w doskonałej cenie, szkoła dokłada wszelkich starań aby świadczyć usługi zgodnie z najnowszymi metodami nauczania
  akredytacje: Rectorat de Nice, ALTO, WYSE
  przyjemna, relaksująca atmosfera oraz indywidualne podejście do studenta
  należy do dużej sieci szkół posiadająca ponad 30 ośrodków na całym świecie
  znakomite zaplecze do nauki języka i relaksu w tym : 7 przestronnych i dobrze wyposażonych sal (sprzęt audiowizualny), klimatyzacja, biblioteka, Wifi, hall z TV, odtwarzaczem DVD, stołem do bilardu itp.
  Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek, zajęcia rozpoczynają się testem kwalifikującym do odpowiednich grup językowych. Test można wykonać również on-line, przed przyjazdem do szkoły
  wykwalifikowana, bardzo zmotywowana kadra nauczycieli ucząca w swoim ojczystym języku
  szeroka oferta kursów ogólnych o różnej intensywności, jak również kursy biznesowe
  1 lekcja = 45 minut
  Sam fakt przebywania we Francji będzie powodował podświadomą naukę języka wszystkimi zmysłami. Osłuchasz się języka poruszając się po mieście i spotykając jego mieszkańców. Szybko zaczniesz „myśleć po francusku”. Dzięki komunikacji w trakcie zajęć w szkole od samego początku szybciej będziesz chłonąć język, a zdobyta wiedza pozostanie zapamiętana na dłużej. Słownictwo, które poznasz, od razu będziesz używać podczas zajęć lekcyjnych do dyskusji, zadawania pytań i udzielania odpowiedzi. Nie mając kontaktu z językiem polskim, będąc otoczonym 24 godziny na dobę francuskim – efekt po 2-3 tygodniach musi być zauważalny.
  Oferowane kursy
  Standardowe Kursy francuskiego w Nicei odbywają się od poniedziałku do piątku. Oferujemy kursy francuskiego na wszystkich poziomach od absolutnie początkującego po zaawansowany. Możesz również wybrać czas trwania oraz intensywność kursu. Jeśli zależy Tobie na szybkiej nauce to kurs intensywny czyli 30 godzin lekcji tygodniowo będzie najbardziej odpowiednim wyborem. Jeśli natomiast chcesz mieć więcej czasu na poznawanie miasta, to rekomendujemy kurs standardowy czyli 20 godziny lekcyjnych tygodniowo.

  Nauka w Nicei różni się od typowej i stresującej nauki, do której jesteś przyzwyczajony. Dzięki luźnej atmosferze, ciągłym obcowaniu z w gronie międzynarodowym jak i zarówno praktycznej i teoretycznej nauce, postęp będzie szybko zauważalny.

  Międzynarodowe grupy (kursy dla osób początkujących w wybranych terminach, o daty zapytaj w JPEdukacja)
  Wszystkie poziomy zaawansowania
  Liczba osób w grupie: max 12
  Liczba lekcji w tygodniu: 20 lub 30 (od poniedziałku do piątku),
  1 lekcja = 45 minut
  Minimalny wiek uczestników: 16 lat

  Na zakończenie kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający liczbę odbytych lekcji oraz osiągnięty poziom językowy. Zdobyty certyfikat może być wartościowym dokumentem w przyszłości jako dodatek do CV.
  Zajęcie indywidualne
  Lekcje indywidualne to gwarancja szybkich postępów w nauce. Zajęcia indywidualne to idealne dopasowanie tematyki programu do potrzeb ucznia. Lekcja indywidualne można wybrać jako opcję dodatkową do każdego kursu lub jako jedyny program nauki- możesz wybrać aż 6 lekcji indywidualnych dziennie.

  Biznesowe kursy języka francuskiego
  Najpierw powinieneś ocenić jaki poziom językowy chciałbyś osiągnąć, potem my ocenimy na jakim poziomie jest aktualnie Twoja znajomość języka, a następnie możesz rozpocząć naukę na jednym z naszych biznesowych kursów francuskiego w Nicei, lekcje indywidualne umożliwiają nauczycielowi skoncentrowanie się tylko i wyłącznie na Twoich wymaganiach i potrzebach. Kursy grupowe, z drugiej strony, kładą większy nacisk na konwersację i interakcje przydatne podczas spotkań i prezentacji. Zalecamy łączenie nauki na kursie ogólnym w wymiarze 20 lekcji w tygodniu z 10 indywidualnymi lekcjami z zakresu biznesu. Największym atutem takich lekcji jest Twój wpływ na temat lekcji. Lekcje mogą się koncentrować na słownictwie związanym z biznesem, gramatyce czy też technicznych zwrotach. Liczba lekcji dziennie, a także czas ich trwania zależą wyłącznie od Ciebie

  Kurs przygotowujący do egzaminu DELF

  czas trwania minimum 12 tygodni
  20 lekcji/tydz w grupach max 12-osobowych
  daty rozpoczęcia: 04.04, 25.04, 22.08, 24.10
  daty egzaminów: 25-27 maja, 15-17 czerwca, 12-14 października, 14-16 grudnia.
  egzamin płatny dodatkowo.

   

  Zakwaterowanie

  Oferowane zakwaterowanie
  Podczas kursu francuskiego w Nicei oferujemy różne typy zakwaterowania. Uwaga planuj zakwaterowanie od niedzieli do soboty w godz. 15-20, dodatkowe noclegi są płatne.

  Rodziny goszczące
  Wszystkie rodziny goszczące w Nicei są to osoby otwarte i zainteresowane poznaniem kultury swoich gości. Pobyt u rodziny goszczącej daje możliwość efektywnej konwersacji również po skończonych lekcjach francuskiego. :

  odległość od szkoły zwykle ok 10-30 minut komunikacją publiczną
  pokój 1-osobowy lub 2-osobowy
  wyżywienie: śniadania w cenie, obiadokolacje za dopłatą 176 zł/tydz
  Apartamenty
  Apartamenty w Nicei są praktycznie urządzone. Zakwaterowanie w apartamentach jest odpowiednie dla osób otwartych, które szybko nawiązują kontakty z innymi. Pokoje 1 i 2- osobowe są miejscem, gdzie możesz być niezależnym, natomiast w kuchni możesz zintegrować się z innymi mieszkańcami.

  Apartamenty są oddalone od szkoły około 5-20 minut pieszo. Oferujemy apartamenty standardowe i komfortowe, różnią się one lokalizacją, udogodnieniami i serwisem sprzątającym:

  Apartamenty standardowe:

  Pokoje 1 i 2-osobowe
  Wspólna łazienka i kuchnia na 5-6 osób
  Pokój sprzątany raz w tygodniu
  Apartamenty komfortowe:

  Pokoje 1 lub 2-osobowe w wyższym standardzie
  Wspólna łazienka kuchnia
  TV
  Pralka
  Serwis sprzątający dwa razy w tygodniu
  Hotele / Hostele

  Jeżeli chciałbyś mieć więcej prywatności i wygody podczas kursu językowego, wybierz zakwaterowanie w komfortowym hotelu. Hotel znajduje się w pobliżu szkoły językowej i oferuje:

  Prywatna łazienka z prysznicem/WC
  Pokoje 1 i 2-osobowe (pokoje 2-osobowe mogą być zarezerwowane przez osoby podróżujące razem)
  Dostępne śniadanie lub bez wyżywienia
  TV i telefon w pokoju tylko w hotelach
  Wybierając zakwaterowanie w hotelu będziesz mieć spokojne miejsce do odpoczynku po długim i pełnym wrażeń dniu,

  Dostępne kursy

  kursy języka francuskiego: ogólne 20, 30 lekcji, egzaminacyjne DELF, biznesowe

  Podróż i informacje dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych
  Możesz uczestniczyć w wielu różnorodnych zajęciach dodatkowych w Nicei i oczywiście jednocześnie poprawiać znajomość Twojego francuskiego. Różnorodne atrakcje turystyczne jak na przykład Muzeum Chagalla, jak również spacer wzdłuż przepięknych plaż Côte d’Azur i odkrywanie oszałamiającego piękna natury, to tylko kilka z rzeczy, które możesz robić w czasie wolnym. Doświadczona kadra z przyjemnością udzieli Tobie informacji dotyczących zajęć dodatkowych i innych programów kulturalnych.

  Podróż / transfer z i na lotnisko
  Szkoła organizuje odbiór i dowóz na lotnisko dla wszystkich uczestników kursu, doradcy JPEdukacja udzielą również wszelkich informacji jak najlepiej dostać się do miejsca zakwaterowania rozpoczynając swój pobyt w Nicei.

  Odbiór z lotniska w Nicei – koszt ok 270 zł, a dojazd transportem publicznym ok 4EUR.

  Uwaga dopłaty sezonowe dla pobytów:

  w okresie 13.04-21.06, 24.08 – 18.10
  w okresie 19.06-27.08

  Pliki do pobrania

  Mapa