Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Monachium – szkoła Sprachcaffe


#
Monachium – szkoła Sprachcaffe
Monachium – szkoła Sprachcaffe
Monachium – szkoła Sprachcaffe
Monachium – szkoła Sprachcaffe

Monachium – szkoła Sprachcaffe


Lokalizacja:
Dzielnica Schwabing West - 20 min pieszo od Starówki
Dostępne kursy:
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca
Charakterystyka:
Szkoła w odnowionej kamienicy, 2 budynki blisko siebie
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis szkoły

  Studenci będą zachwyceni nauką niemieckiego w Monachium to wyjątkowe miasto, z licznymi zabytkami i mnóstwem rozrywek dla każdego.
  Doskonała lokalizacja w pobliżu centrum miasta w dzielnicy Schwabing-West – jest to popularne miejsce gdzie znajduje się 50 restauracji, bary, kina a wszystko to w bliskim sąsiedztwie. Główny budynek znajduje się tylko 15 min od słynnego Englischer Garten, największego parku na świecie gdzie można odpocząć czy pobiegać
  Szkoła mieści się w eleganckim (nowo barokowym) budynku z roku 1900. Jest to obecnie odrestaurowany, 4 piętrowy, odpowiednio wyposażony budynek do prowadzenia zajęć z niemieckiego. Dodatkowe sale lekcyjne znajdują się na ulicy Bauerstraße 2. Szkoła ma łącznie 7 sal, gdzie 4 są zlokalizowane na ul. Franz-Joseph Straße 48 a pozostałe 3 na ul. Bauerstraße 2.
  Szkoła jest wygodnie urządzona i nowocześnie umeblowana.
  Placówki Sprachcaffe posiadają wszelkie niezbędne akredytacje i certyfikaty świadczące o wysokiej jakości oferowanych usług.
  Zajęcia odbywają się w międzynarodowych grupach
  W każdej grupie jest maksymalnie 15 osób
  Różna intensywność zajęć
  Na zakończenie kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający liczbę odbytych lekcji oraz osiągnięty poziom językowy. Zdobyty certyfikatu może być wartościowy dokumentem w przyszłości jako dodatek do CV.

  Szkoła będzie nieczynna podczas dni świątecznych w 2016 roku : 1-3. 01; 25-28.03; 5,16,26.05; 3.10;26-30.12.

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie
  Rodzina goszcząca

  Starannie wybrane rodziny goszczące oferują pokoje 1 osobowe. W tym rodzaju zakwaterowania będziesz mieć możliwość poznania codziennego życia Niemców oraz życia w Monachium. Dodatkowo będziesz mógł ćwiczyć to, czego nauczysz na zajęciach w szkole językowej. Dojazd lub dojście od rodziny goszczącej do szkoły zajmie Ci maksymalnie 30 minut. W trakcie pobytu będziesz mieć zapewnione pełne wyżywienie.

  pokój 1 z dwoma posiłkami dziennie lub tylko ze śniadaniem

  Hotel

  Na życzenie możemy zarezerwować dla Ciebie hotel. Jest to opcja polecana osobą ceniącym sobie niezależność.

  Dostępne kursy

  Kurs językowy

  Kursy niemieckiego w Monachium odbywają się od poniedziałku do piątku. Oferujemy kursy niemieckiego na wszystkich poziomach, od absolutnie początkującego po zaawansowanego. Możesz również wybrać czas trwania oraz intensywność kursu. Jeśli zależy Ci na szybkiej nauce to kurs intensywny czyli 30 godzin lekcji tygodniowo jest tutaj najbardziej odpowiednim wyborem. Jeśli natomiast chcesz mieć więcej czasu na poznawanie miasta, to rekomendujemy kurs standardowy czyli 20 godziny lekcyjnych tygodniowo.

  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy (kursy dla osób początkujących w wybranych terminach, o daty zapytaj w JPEdukacja)
  Wszystkie poziomy zaawansowania, zajęcia od poniedziałku do piątku
  Liczba osób w grupie: max 10
  Liczba lekcji w tygodniu:

  kurs standardowy 20 lekcji/tydz
  kurs intensywny 30 lekcji/tydz
  1 lekcja = 45 minut.

  Zajęcia indywidualne

  Lekcje indywidualne to gwarancja szybkich postępów w nauce. Zajęcia indywidualne to idealne dopasowanie tematyki programu do potrzeb ucznia. Lekcje indywidualne można wybrać jako opcję dodatkową do każdego kursu lub jako jedyny program nauki- możesz wybrać aż 6 lekcji indywidualnych dziennie.

  Podróż i informacje dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Szkoła organizuje dla swoich uczniów szereg atrakcji, w każdym tygodniu w ramach programu zajęć dodatkowych. Pracownicy szkoły z przyjemnością udzielą Ci wszelkich informacji dotyczących tego jak zaplanować swój pobyt tak, aby podczas Twojego pobytu poznać wszystkie ciekawe miejsca, takie jak pałace, katedry, parki i ogrody

  Podróż.

  Na życzenie możemy zamówić transfer z dworca autobusowego bądź lotniska w Monachium .

  Pliki do pobrania

  Mapa