Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Chicago – szkoła językowa Kaplan


#
Chicago – szkoła językowa Kaplan
Chicago – szkoła językowa Kaplan
Chicago – szkoła językowa Kaplan
Chicago – szkoła językowa Kaplan

Chicago – szkoła językowa Kaplan


Lokalizacja:
centrum miasta, Chicago Loop - zabytkowe centrum handlowe
Dostępne kursy:
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja
Charakterystyka:
Tętniące życiem centrum. Bardzo dobry mix narodowościowy w szkole, uczestnicy aż z 75 krajów.
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis szkoły

  Chicago jest miastem, w którym dużą rolę odgrywa sport, przede wszystkim baseball, jest tu duża różnorodność narodowa, co czyni miasto wyjątkowo interesującym. Znajdziesz tu kuchnie z całego Świata, różnorodną muzykę na żywo, zajęcia jogi i co tylko sobie zamarzysz.
  Szkoła mieści się w the Chicago Loop, zabytkowym handlowym centrum miasta.
  W szkole czeka na Ciebie audytorium, które mieści nawet do 100 osób, sala komputerowa z dostępem do materiałów naukowych online, wspólna sala do wypoczynku dla uczniów z lodówka i mikrofalówką
  Kaplan International Colleges to duża sieć szkół z ponad 70 letnią tradycją i doświadczeniem;
  szkoły akredytowane są w Wielkiej Brytanii przez British Council, w USA przez ACCET, w Australii przez NEAS, w Nowej Zelandii przez NZQA, w Irlandii przez ACELS, a w Kanadzie przez CAPLS;
  W każdym z ośrodków stosowana jest komunikatywna metoda nauczania angielskiego. Oznacza to, że na zajęciach studenci uczą się praktycznych informacji i zdobywają wiedzę na temat „codziennego” angielskiego;
  Dobrze wykwalifikowana i doświadczona kadra nauczycielska, szkoła oferuje również kursy dla nauczycieli języka angielskiego;
  Bardzo szeroka oferta kursów językowych o różnej intensywność i długości, kursy biznesowe i egzaminacyjne, rok i semestr akademicki;
  Kursy rozpoczynają się każdy poniedziałek;
  1 lekcja = 45 min.

   

   

   

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie u rodziny goszczącej

  Większość uczestników kursu wybiera zakwaterowanie u rodziny. Polecamy tę opcję jako najlepszy sposób na poznanie amerykańskiego stylu życia z pierwszej ręki. Codzienne wspólne posiłki z gospodarzami zapewnią studentowi możliwość prowadzenia swobodnej rozmowy w języku angielskim w spontanicznych, niewymuszonych sytuacjach. Wszystkie rodziny zostały poddane starannemu procesowi selekcji, aby zapewnić swoim studentom przebywanie w bezpiecznej, przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Rodziny zlokalizowane są poza centrum miasta,

  Pokoje: 1 i 2-osobowe

  Posiłki: 14 posiłków tygodniowo

  Zakwaterowanie w akademiku / rezydencji szkolnej

  Fornelli Hall znajduje się w odległości spaceru do rzeki Chicago, Millennium Park i Michigan Avenue. Oferuje mieszkania 1-pokojowe, 2-pokojowe i z 3 sypialniami. Każdy pokój z indywidualnym i stylowym wyposażeniem, wg projektu słynnego projektanta, Marguerite Petitte.

  Pokoje: 1 i wieloosobowe osobowe

  Dojazd do szkoły to 15 minut środkami transportu publicznego.

  Inne opcje zakwaterowania – zapytaj doradcę JPEdukacja.

  Dostępne kursy

  Oferowane kursy
  Kurs: Vacation English

  Całoroczny – mniej intensywny kurs umożliwiający doskonałe połączenie efektywnej nauki języka angielskiego z przyjemnym spędzaniem wolnego czasu. Podczas tych kursów języka angielskiego, lekcje skupiają się na czterech kluczowych umiejętnościach językowych: czytaniu, pisaniu, rozumieniu ze słuchu i mówieniu.

  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Wszystkie poziomy zaawansowania
  Data rozpoczęcia: każdy poniedziałek
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Liczba zajęć w tygodniu: 20

  Kurs: Ogólny

  Kurs Ogólny łączy lekcje ogólnego języka angielskiego z zajęciami nauki ukierunkowanej.

  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Wszystkie poziomy zaawansowania
  Data rozpoczęcia: każdy poniedziałek
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Liczba zajęć w tygodniu: 20 + 7 sesji nauki ukierunkowanej

  Kurs: Intensywny

  Kurs intensywny jest najczęściej wybieranym kursem. Dzięki cotygodniowym 35 lekcjom poświęconym na naukę, program ten stanowi najszybszy sposób płynnego opanowania języka angielskiego.

  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Wszystkie poziomy zaawansowania
  Data rozpoczęcia: każdy poniedziałek
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Liczba zajęć w tygodniu: 20 + 8 lekcji tematycznych do wyboru + 7 sesji nauki

  ukierunkowanej

  Kurs : Angielski w biznesie

  Wybierając kurs angielski w biznesie, możesz połączyć intensywną naukę języka angielskiego z dodatkowymi lekcjami, których zakres obejmuje tematy z dziedziny biznesu. Tematyka zajęć to pisanie listów, e-maili, sporządzanie sprawozdań, efektywne uczestnictwo w spotkaniach, wiedza na temat etykiety obowiązującej podczas rozmowy telefonicznej i protokołu biznesowego jak również zagadnienie niezbędne do opisywania rozmaitych funkcji biznesowych, takich jak marketing i finanse.

  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Wszystkie poziomy zaawansowania
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Liczba zajęć w tygodniu: 20 + lekcji o tematyce biznesowej + 7 sesji nauki

  ukierunkowanej
  Kursy przygotowawcze do egzaminów językowych:
  Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu skutecznych kursów językowych. Jest ekspertem zwłaszcza w zakresie tych kursów, które przygotowują do egzaminów językowych oraz do rozpoczęcia studiów poza swoim krajem.
  EGZAMIN TOEFL

  TOEFL (Test of English as a Foreign Language) to najpopularniejszy egzamin z języka angielskiego w wersji północno-amerykańskiej. TOEFL IBT oparty na technologii internetowej jest obecnie najpopularniejszą wersją tego egzaminu wśród instytucji akademickich. Jeżeli poważnie myślisz o podjęciu nauki w jednym z college’ów lub uniwersytetów Ameryki Północnej, musisz uzyskać dobry wynik z egzaminu TOEFL. W osiągnięciu tego celu pomogą Ci specjalne programy, opracowane w tym celu przez szkoły Kaplan, uznane za niekwestionowanego światowego lidera w zakresie przygotowywania studentów do testów egzaminacyjnych.
  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Poziomy zaawansowania: minimum TOEFL 53 w momencie rozpoczęcia nauki
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Długość kursu: min 4 tygodnie
  Termin rozpoczęcie: każdy poniedziałek
  Liczba zajęć w tygodniu: 20 + 15 sesji nauki ukierunkowanej

  20 lekcji TOEFL iBT i języka akademickiego – lekcje te mają na celu pomóc uczestnikom w uzyskaniu lepszych wyników na egzaminie TOEFL IBT oraz podnieść ich poziom znajomości języka, niezbędny do pomyślnego podjęcia studiów. Podczas lekcji omawiane są strategie zdawania egzaminu, przeprowadzane są testy próbne oraz doskonalona jest znajomość języka akademickiego

  15 sesji ukierunkowanych – podczas sesji odbywających się w naszych laboratoriach komputerowych przystąpisz do 18 pełnych egzaminów próbnych TOEFL IBT oraz uzyskasz ocenę ze wszystkich ich części,w tym z najnowszej sekcji dotyczącej umiejętności mówienia w języku angielskim. Udostępniamy również swoim uczniom materiały dodatkowe, takie jak książki czy nagrania.
  Każdy uczestnik kursu przygotowującego do egzaminu TOEFL IBT jest poddawany w szkole Kaplan regularnej kontroli wyników, a jego postępy w nauce odnotowywane są w Karcie Ucznia (Individual Student File), która stanowi wykaz poziomu poszczególnych umiejętności i wskazuje , które obszary nauki języka angielskiego wymagają dalszej pracy.

  Pod koniec kursu studenci otrzymują dyplom Kaplan International Colleges Certificate of Achievement, na którym zawarta jest informacja dotycząca osiągniętego przez studenta poziomu znajomości języka angielskiego. Certyfikat ten, wraz z Kartą Ucznia, stanowi udokumentowanie Twoich osiągnięć językowych i może być przedstawiany przyszłym pracodawcom lub instytucjom edukacyjnym jako dowód poświadczający Twój poziom znajomości języka angielskiego.

  Ostatecznym jednak rezultatem po naszym kursie przygotowawczym będzie uzyskanie lepszego wyniku z egzaminu TOEFL, zaś najlepszą nagrodą – list potwierdzający przyjęcie na wymarzoną uczelnię w Ameryce Północnej.

  EGZAMIN GRE
  Jeśli zamierzasz rozpocząć studia na jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów lub college’ów w USA, musisz zdać egzamin GMAT, GRE lub SAT.

  Zdanie egzaminu GRE (Graduate Record Examination) jest warunkiem wstępnym dla wszystkich osób pragnących podjąć naukę w Stanach Zjednoczonych na studiach magisterskich lub doktoranckich. Oferujemy pomoc w przygotowaniach do testu, kładąc szczególny nacisk na rozwijanie umiejętności werbalnych, nauczenie studenta strategii zdawania testu oraz ćwiczenie pisemnej wypowiedzi analitycznej.

  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Warunku uczestnictwa w kursie: posiadanie dyplomu wyższej uczelni (przynajmniej licencjat) z dowolnego kraju oraz wynik TOEFL, nie niższy niż 79 oraz nie starszy niż dwa lata lub posiadanie dyplomu wyższej uczelni (przynajmniej licencjat) z kraju anglojęzycznego.
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Długość kursu: min 12 tygodnie
  Termin rozpoczęcie: min raz w miesiącu
  Struktura kursu:

  pierwsze 6 tygodni kursu:
  8 lekcji przygotowania do egzaminu GRE tygodniowo: zajęcia te koncentrują się na szczegółach rozwiązywania testu i są prowadzone w oparciu o specjalne materiały Kaplan International Colleges, dzięki którym osiągniesz najlepszy możliwy wynik egzaminu
  minimum 20 sesji w ramach 'Structured Study'(Zindywidualizowanego Planu Nauki) tygodniowo, które uzupełniają standardowe lekcje: sesje te to m.in. rozwiązywanie testów on-line, warsztaty i quizy językowe.
  kolejne 6 tygodni:

  minimum 30 sesji w ramach 'Structured Study’ (Zindywiwualizowanego Planu Nauki) tygodniowo: sesje te są integralną częścią kursu. Podczas tych zajęć będziesz miał swobodny dostęp do naszej bogatej biblioteki, wyposażonej w różnego typu materiały edukacyjne. Regularne rozwiązywanie testów on-line w naszych nowoczesnych pracowniach komputerowych zbuduje Twoją egzaminacyjną pewność siebie.
  1 godzinę tradycyjnej lekcji z nauczycielem
  Kurs: Rok lub Semestr Akademicki za granicą

  Zdobądź biegłą znajomość języka angielskiego, którą możesz wykorzystać zarówno w życiu codziennym, jak i na najlepszych zagranicznych uczelniach. Możesz wybrać dla siebie program intensywny z dodatkowymi lekcjami profilowanymi odpowiednich dla twoich zainteresowań lub program ogólny, dzięki któremu będziesz mieć więcej czasu na poznanie miasta. Oferujemy dwie opcje długości kursu: Rok Akademicki trwający około 9 miesięcy, podczas których są dwie przerwy wakacyjne oraz Semestr Akademicki trwający 5 lub 6 miesięcy, z jedną przerwą wakacyjną.

  Osoby uczestniczące w programach długoterminowych mogą skorzystaj z usług pośrednictwa w znalezieniu stażu, uniwersytetu lub college’u (Internship Placement Service lub University and College Placement Service).

  Kursy akademickie ogólne

  Uczestnictwo w programie Ogólny Semestr Akademicki i Rok pozwala Ci na naukę języka angielskiego przez okres od 5 do 9 miesięcy, a jednocześnie zapewnia wystarczającą ilość czasu na poznanie nowego otoczenia. Zdobędziesz cenne kwalifikacje, podniesiesz swój poziom języka angielskiego, poznasz nowych przyjaciół z całego świata oraz zwiększysz swoje możliwości zarobkowe, a także perspektywy zawodowe. Program łączy lekcje ogólnego języka angielskiego z samodzielną nauką ukierunkowaną, dzięki której utrwalisz zdobytą już wiedzę i poprawisz się w tych dziedzinach, w których niezbędne okaże się dalsza nauka.
  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Wszystkie poziomy zaawansowania
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Długość kursu : semestr akademicki 20 lub 24 tygodnie; rok akademicki 32 tygodnie
  Liczba zajęć w tygodniu: 20 lekcji + 7 zajęć programowych

  20 lekcji języka angielskiego ogólnego – lekcje, podczas których główny nacisk kładziony jest na efektywne porozumiewanie się uczniów w języku angielskim na co dzień. Dzięki szerokiemu zakresowi materiału poprawisz swoje umiejętności rozumienia ze słuchu, czytania, pisania i mówienia, a także nabierzesz pewności w posługiwaniu się językiem angielskim

  7 sesji nauki ukierunkowanej – sesje te pomogą Ci utrwalić zdobytą już wiedzę i na podstawie specjalnie dobranych książek, ćwiczeń językowych online oraz interaktywnych programów komputerowych poprawić swoje umiejętności w tych dziedzinach, nad którymi musisz jeszcze popracować

  Kursy akademickie intensywne
  Uczestnicząc w kursie Kaplan Intensywny Semestr i Rok Akademicki będziesz mieć niezwykłą okazję nauki języka angielskiego w kraju, którego mieszkańcy mówią tym językiem na co dzień. W czasie trwania 5- i 9- miesięcznego kursu osiągniesz płynność w posługiwaniu się angielskim, zdobędziesz cenne kwalifikacje i poznasz nowych przyjaciół z całego świata, a jednocześnie znacznie zwiększysz swoje możliwości zawodowe. Dzięki opcjonalnym zajęciom dodatkowym oraz kursom przygotowującym do egzaminów, program ten może być dopasowywany odpowiednio do Twoich potrzeb i celów – a wszystko to w ramach jednego programu.
  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Wszystkie poziomy zaawansowania
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Długość kursu : semestr akademicki 20 lub 24 tygodnie; rok akademicki 32 tygodnie
  Liczba zajęć w tygodniu: 28 lekcji (w tym 8 wybieranych) + 7 zajęć programowych

  20 lekcji języka ogólnego – tutaj nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności efektywnego porozumiewania się w codziennych sytuacjach. Dzięki tym lekcjom znacząco poprawisz swoje umiejętności rozumienia za słuchu, czytania, pisania i mówienia. I – co najważniejsze – zdobędziesz pewność siebie w posługiwaniu się językiem

  8 lekcji do wyboru – lekcje te mają różny charakter w zależności od danej szkoły i ich zakres może obejmować takie zajęcia jak: aktualne wydarzenia, język angielski w biznesie, język angielski akademicki, przygotowanie do TOEFL/IELTS, kultura lokalna, literatura czy film
  7 sesji nauki ukierunkowanej – sesje te pomogą Ci utrwalić zdobytą już wiedzę i na podstawie specjalnie dobranych książek, ćwiczeń językowych on-line oraz interaktywnych programów komputerowych.

  Podróż i informacje dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych
  Szkoła organizuje dla swoich uczniów szereg atrakcji, jak np: spacer nad jezioro Michigan, wyjścia na mecz baseballu na Wrigley Field , wycieczka nad wodospad Niagara lub nad jezioro Geneva oraz weekendowe wycieczki do Toronto.
  Podróż / transfer z i na lotnisko
  Szkoła organizuje odbiór i dowóz z/na lotnisko Chicago O’Hare koszt 150 USD za osobę (w jedną stronę).

  Pliki do pobrania

  Mapa

  Ta strona wykorzystuje pliki Cookies.  więcej informacji

  The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

  Close