Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Brisbane – szkoła językowa Kaplan


#
Brisbane – szkoła językowa Kaplan
Brisbane – szkoła językowa Kaplan
Brisbane – szkoła językowa Kaplan
Brisbane – szkoła językowa Kaplan

Brisbane – szkoła językowa Kaplan


Lokalizacja:
w centrum miasta przy St Paul's Terrace, Spring Hill.
Dostępne kursy:
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja, mieszkania studenckie
Charakterystyka:
Brisbane to połączenie wysokich budynków, zabytków i pakrów, otoczone piękną australijska fauną i florą.
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Telefon (wskazane)*:

Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

Miejscowość zamieszkania:


Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Opis szkoły

Brisbane to stolica Queensland, miasto rozwija się bardzo szybko i jest idealnym miejscem do nauki i pracy. Subtropikalny klimat, bliskość gór i lasów deszczowych, wybrzeże, nowoczesne wieżowce i tradycyjne budynki to niezwykłe urozmaicenie tej lokalizacji. Brisbane to połączenie wysokich budynków, zabytków i parków, otoczone piękną australijska fauną i florą. Nauka w Brisbane to idealna okazja do poznania Australii
Kaplan International Colleges to duża sieć szkół z ponad 70 letnią tradycją i doświadczeniem; szkoły akredytowane są: w Wielkiej Brytanii przez British Council, w USA przez ACCET, w Australii przez NEAS, w Nowej Zelandii przez NZQA, w Irlandii przez ACELS, a w Kanadzie przez CAPLS;
w każdym z ośrodków stosowana jest komunikatywna metoda nauczania angielskiego. Oznacza to, że na zajęciach studenci uczą się praktycznych informacji i zdobywają wiedzę na temat „codziennego” angielskiego;
budynek szkoły w Brisbane mieści się w centrum miasta przy St Paul’s Terrace, Spring Hill. Posiada jasne, klimatyzowane sale wyposażone w tablice interaktywne, bezpłatne WiFi, hol z lodówką i mikrofalówką dla uczniów, bibliotekę
bardzo szeroka oferta kursów językowych o różnej intensywność i długości, kursy biznesowe i egzaminacyjne, rok akademicki oraz praktyki zawodowe i płatne oferty pracy.
kursy rozpoczynają się każdy poniedziałek;
1 lekcja = 45 minut

 

 

 

Zakwaterowanie

Oferowane zakwaterowanie
Zakwaterowanie u rodziny goszczącej + 16 lat
Większość uczestników kursu wybiera zakwaterowanie u rodziny goszczącej. Polecamy tę opcję jako najlepszy sposób na poznanie australijskiego stylu życia z pierwszej ręki. Codzienne wspólne posiłki z gospodarzami zapewnią studentowi możliwość prowadzenia swobodnej rozmowy w języku angielskim w spontanicznych, niewymuszonych sytuacjach. Wszystkie rodziny zostały poddane starannemu procesowi selekcji, aby zapewnić swoim studentom przebywanie w bezpiecznej, przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Domy Rodzin goszczących zlokalizowane są poza centrum miasta.
Warianty: Rodzina standard lub rodzina dla niepełnoletniego ucznia droższa o ok 30 AUD/tydz
Pokoje: 1-osobowe
Posiłki: śniadania i obiadokolacje 16 posiłków/tydz
Zakwaterowanie w akademikach, mieszkaniach studenckich i hostelach dla uczniów 18+ lat
Rezydencja to rozwiązanie dla wszystkich poszukujących większej niezależności. Ze względu na międzynarodowe środowisko to także doskonała okazja na zawarcie przyjaźni z obcokrajowcami oraz poznania różnic kulturowych.
Guesthouse Adalong – łatwy dojazd autobusem do szkoły ok. 3 km, 45 minut pieszo.
pokoje 1-osobowe,
posiłki na miejscu: śniadania codziennie, obiadokolacje w dni powszednie
wspólna kuchnia, łazienki i pokój dzienny,
adres: Adalong Student Guest House, 81 Stephens Road, South Brisbane

Inne formy zakwaterowania, o szczegóły zapytaj doradcę JPEdukacja.

Dostępne kursy

Oferowane kursy
Kurs: Vacation English
Całoroczny – mniej intensywny kurs umożliwiający doskonałe połączenie efektywnej nauki języka angielskiego z przyjemnym spędzaniem wolnego czasu. Podczas tych kursów języka angielskiego, lekcje skupiają się na czterech kluczowych umiejętnościach językowych: czytaniu, pisaniu, rozumieniu ze słuchu i mówieniu.

Minimalny wiek uczestników: 16 lat
Międzynarodowe grupy
Wszystkie poziomy zaawansowania
Data rozpoczęcia: każdy poniedziałek
Liczba osób w grupie: max. 15
Liczba zajęć w tygodniu: 20

Kurs: Intensywny
Kurs intensywny jest najczęściej wybieranym kursem. Dzięki cotygodniowym 35 lekcjom poświęconym na naukę, program ten stanowi najszybszy sposób płynnego opanowania języka angielskiego.
Minimalny wiek uczestników: 16 lat
Międzynarodowe grupy
Wszystkie poziomy zaawansowania
Data rozpoczęcia: każdy poniedziałek
Liczba osób w grupie: max. 15
Liczba zajęć w tygodniu: 20 + 8 lekcji tematycznych do wyboru + 7 sesji nauki
ukierunkowanej

Kurs : Angielski w biznesie
Wybierając kurs angielski w biznesie, możesz połączyć intensywną naukę języka angielskiego z dodatkowymi lekcjami, których zakres obejmuje tematy z dziedziny biznesu. Tematyka zajęć to pisanie listów, e-maili, sporządzanie sprawozdań, efektywne uczestnictwo w spotkaniach, wiedza na temat etykiety obowiązującej podczas rozmowy telefonicznej i protokołu biznesowego jak również zagadnienie niezbędne do opisywania rozmaitych funkcji biznesowych, takich jak marketing i finanse.
Minimalny wiek uczestników: 16 lat
Międzynarodowe grupy
Wszystkie poziomy zaawansowania
Liczba osób w grupie: max. 15
Liczba zajęć w tygodniu: 20 + 8 lekcji o tematyce biznesowej + 7 sesji nauki
ukierunkowanej
Kursy przygotowawcze do egzaminów językowych
Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu skutecznych kursów językowych. Jest ekspertem zwłaszcza w zakresie tych kursów, które przygotowują do egzaminów językowych oraz do rozpoczęcia studiów poza swoim krajem.

EGZAMIN IELTS
Egzamin IELTS (International English Language Testing System) jest powszechnie uznawany przez placówki edukacyjne na całym świecie. Pozytywny wynik tego egzaminu jest jednym z obowiązkowych warunków przyjęcia na uczelnię wyższą w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii oraz Nowej Zelandii. Jest on również często uznawany przez organy państwowe za wskaźnik znajomości języka angielskiego w procesach przyznawania wiz pracowniczych.
Kurs przygotowawczy do egzaminu IELTS w szkołach Kaplan łączy zajęcia skupiające się na wszystkich aspektach znajomości języka niezbędnych do zdania tego egzaminu, jak również sesje samodzielnej nauki, służące do utrwalenia wiadomości przyswajanych na lekcji z doświadczonym nauczycielem.

Minimalny wiek uczestników: 16 lat
Międzynarodowe grupy
Poziomy zaawansowania: Średniozaawansowany – Zaawansowany
Liczba osób w grupie: max. 15
Długość kursu: 5 lub 10 tygodni, krótsze również możliwe
Termin rozpoczęcie: każdy poniedziałek
Liczba zajęć w tygodniu: 28 lekcji przygotowawczych + 7 sesji nauki ukierunkowanej w tygodniu

Kursy przygotowawcze do egzaminów Cambridge (FCE, CAE)

Minimalny wiek uczestników: 16 lat
Międzynarodowe grupy
Poziomy zaawansowania: Średniozaawansowany – Zaawansowany
Liczba osób w grupie: max. 15
Długość kursu: 8, 10 lub 12 tygodni
Termin rozpoczęcie: w zależności od długości kursu
Liczba zajęć w tygodniu: 28 lekcji przygotowawczych + 7 sesji nauki ukierunkowanej w tygodniu

Kurs: Semestr Akademicki za granicą
Osoby uczestniczące w programach długoterminowych mogą skorzystaj z usług pośrednictwa w znalezieniu stażu, uniwersytetu lub college’u ( Internship Placement Service lub University and College Placement Service).
Uczestnicząc w kursie Intensywny Semestr Akademicki będziesz mieć niezwykłą okazję nauki języka angielskiego w kraju, którego mieszkańcy mówią tym językiem na co dzień. W czasie trwania 5- lub 6- miesięcznego kursu osiągniesz płynność w posługiwaniu się angielskim, zdobędziesz cenne kwalifikacje i poznasz nowych przyjaciół z całego świata, a jednocześnie znacznie zwiększysz swoje możliwości zawodowe. Program ten może być dopasowywany odpowiednio do Twoich potrzeb i celów dzięki opcjonalnym zajęciom dodatkowym oraz kursom przygotowującym do egzaminów – a wszystko to w ramach jednego programu.
Minimalny wiek uczestników: 16 lat
Międzynarodowe grupy
Wszystkie poziomy zaawansowania
Liczba osób w grupie: max. 15
Długość kursu : semestr akademicki 20 lub 24 tyg
Liczba zajęć w tygodniu: 28 lekcji (w tym 8 wybieranych) + 7 zajęć programowych
20 lekcji języka ogólnego – tutaj nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności efektywnego porozumiewania się w codziennych sytuacjach. Dzięki tym lekcjom znacząco poprawisz swoje umiejętności rozumienia za słuchu, czytania, pisania i mówienia. I – co najważniejsze – zdobędziesz pewność siebie w posługiwaniu się językiem
8 lekcji do wyboru – lekcje te mają różny charakter w zależności od danej szkoły i ich zakres może obejmować takie zajęcia jak: aktualne wydarzenia, język angielski w biznesie, język angielski akademicki, przygotowanie do TOEFL/IELTS, kultura lokalna, literatura czy film
7 sesji nauki ukierunkowanej – sesje te pomogą Ci utrwalić zdobytą już wiedzę i na podstawie specjalnie dobranych książek, ćwiczeń językowych on-line oraz interaktywnych programów komputerowych.

Podróż i informacje dodatkowe

Program zajęć dodatkowych
Szkoła organizuje dla swoich uczniów szereg atrakcji, jak: spacer po ogrodach botanicznych Brisbane Botanical Gardens, Forest Park czy Lone Pine Koala Sanctuary, mecze w piłkę z nowymi znajomymi z kursu, grill na plaży surfing wspinaczka i inne atrakcje typu adventure.
Przykładowe atrakcje:

Podróż / transfer z i na lotnisko

Szkoła organizuje odbiór i dowóz z/na lotnisko koszt to ok. 140 AUD za osobę (w jedną stronę).

Pliki do pobrania

Mapa