Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Boston Harvard Square – Szkoła Kaplan 


#
Boston Harvard Square – Szkoła Kaplan 
Boston Harvard Square – Szkoła Kaplan 
Boston Harvard Square – Szkoła Kaplan 
Boston Harvard Square – Szkoła Kaplan 

Boston Harvard Square – Szkoła Kaplan 


Lokalizacja:
Harvard Square znajduje się w Cambridge, Massachusetts, niedaleko Uniwersytetu Harwardzkiego
Dostępne kursy:
kursy językowe i specjalistyczne w tym: kursy biznesowe i egzaminacyjne GRE, TOEFL, rok i semestr akademicki;
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja
Charakterystyka:
bogata oferta kursów
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis szkoły

  Boston – Harvard Square – Szkoła Kaplan

  • Szkoła przy Harvard Square znajduje się w Cambridge, Massachusetts, niedaleko Uniwersytetu Harwardzkiego.
  • W jej pobliżu znajduje się wiele lokalnych atrakcji, a także miejsc uwielbianych przez studentów.
  • Będąc miasteczkiem studenckim, Cambridge jest młodym, żywym miejscem, w którym zawsze jest co robić.
  • Niezależnie od tego, czy masz ochotę zwiedzać historyczne miejsca w Bostonie, czy spotykać się ze znajomymi w modnych barach i kawiarniach na świeżym powietrzu, Harvard Square jest wymarzonym miejscem do nauki angielskiego w Bostonie.
  • Kaplan International Colleges to duża sieć szkół z ponad 70 letnią tradycją i doświadczeniem;
   szkoły akredytowane są w Wielkiej Brytanii przez British Council, w USA przez ACCET, w Australii przez NEAS, w Nowej Zelandii przez NZQA, w Irlandii przez ACELS, a w Kanadzie przez CAPLS;
  • W każdym z ośrodków stosowana jest komunikatywna metoda nauczania angielskiego. Oznacza to, że na zajęciach studenci uczą się praktycznych informacji i zdobywają wiedzę na temat „codziennego” angielskiego;
  • Dobrze wykwalifikowana i doświadczona kadra nauczycielska, szkoła oferuje również kursy dla nauczycieli języka angielskiego;
  • Bardzo szeroka oferta kursów językowych o różnej intensywność i długości, kursy biznesowe i egzaminacyjne, rok i semestr akademicki;
  • Kursy rozpoczynają się każdy poniedziałek;
  • 1 lekcja = 45 minut

   

   

   

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie u rodziny goszczącej
  Codzienne wspólne posiłki z gospodarzami zapewnią studentowi możliwość prowadzenia swobodnej rozmowy w języku angielskim w spontanicznych, niewymuszonych sytuacjach. Wszystkie rodziny zostały poddane starannemu procesowi selekcji, aby zapewnić swoim studentom przebywanie w bezpiecznej, przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Domy Rodzin goszczących zlokalizowane są poza centrum miasta.
  Pokoje: 1 i 2-osobowe
  Posiłki: 14 posiłków tygodniowo (śniadanie i kolacja)
  Apartamenty studenckie
  Apartamenty są jasne i przyjemnie urządzone. Studenci mogą korzystać ze wspólnej kuchni, aby przygotować posiłki we własnym zakresie. Sam budynek jest przy spokojnej ulicy, z widokiem na piękny park i Fenway Rose Garden.
  W sąsiedztwie Boston Red Sox w Fenway Park i wielu klubach na Lansdowne. Museum of Fine Arts i Isabella Stewart Gardner Museum mieszczą się w odległości krótkiego spaceru.. Apartamenty położone są około 30-35 minut pociągiem lub autobusem z od szkoły.
  Pokoje: 1 i 2-osobowe (możliwość zamówienia pokoju z prywatną łazienką)
  Posiłki: brak posiłków
  pobyt tylko min. 4 tygodniowy


   

  Rezydencja szkolna
  Położona jest w ciechej i modnej dzielnicy Back Bay w sąsiedztwie najdroższych dzielnic mieszkalnych Bostonu,
  słynie z domów w stylu wiktoriańskim. Wszystkie pokoje dwuosobowe przyjemnie urządzone. Możliwość zamówienia pokoju z prywatną łazienką. 25 minut jazdy pociągiem od szkoły.
  Pokoje: 2-osobowe (niektóre z prywatnymi łazienkami)
  Posiłki: 14 posiłków tygodniowo (śniadanie i kolacja)

  Dostępne kursy

  Oferowane kursy języka angielskiego za granicą

  Kurs: Vacation English
  Całoroczny – Podczas tych kursów języka angielskiego, lekcje skupiają się na czterech kluczowych umiejętnościach językowych: czytaniu, pisaniu, rozumieniu ze słuchu i mówieniu.
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Liczba zajęć w tygodniu: 20

   


  Kurs: Ogólny
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Liczba zajęć w tygodniu: 20 + 7 sesji nauki ukierunkowanej

   


   

  Kurs: Intensywny
  Data rozpoczęcia: każdy poniedziałek
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Liczba zajęć w tygodniu: 20 + 8 lekcji tematycznych do wyboru + 7 sesji nauki ukierunkowanej

   


   

  Kurs : Angielski w biznesie
  Wybierając kurs angielski w biznesie, możesz połączyć intensywną naukę języka angielskiego z dodatkowymi lekcjami, których zakres obejmuje tematy z dziedziny biznesu. Tematyka zajęć to pisanie listów, e-maili, sporządzanie sprawozdań, efektywne uczestnictwo w spotkaniach, wiedza na temat etykiety obowiązującej podczas rozmowy telefonicznej i protokołu biznesowego jak również zagadnienie niezbędne do opisywania rozmaitych funkcji biznesowych, takich jak marketing i finanse.

   

   


  Kursy przygotowawcze do egzaminów językowych
  Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu skutecznych kursów językowych. Jest ekspertem zwłaszcza w zakresie tych kursów, które przygotowują do egzaminów językowych oraz do rozpoczęcia studiów poza swoim krajem.
  EGZAMIN TOEFL
  TOEFL (Test of English as a Foreign Language)
  Poziomy zaawansowania: minimum TOEFL 53 w momencie rozpoczęcia nauki
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Długość kursu: min 4 tygodnie
  Termin rozpoczęcie: każdy poniedziałek
  Liczba zajęć w tygodniu: 20 + 15 sesji nauki ukierunkowanej
  20 lekcji TOEFL iBT i języka akademickiego – lekcje te mają na celu pomóc uczestnikom w uzyskaniu lepszych wyników na egzaminie TOEFL IBT oraz podnieść ich poziom znajomości języka, niezbędny do pomyślnego podjęcia studiów. Podczas lekcji omawiane są strategie zdawania egzaminu, przeprowadzane są testy próbne oraz doskonalona jest znajomość języka akademickiego
  15 sesji ukierunkowanych – podczas sesji odbywających się w naszych laboratoriach komputerowych przystąpisz do 18 pełnych egzaminów próbnych TOEFL IBT oraz uzyskasz ocenę ze wszystkich ich części,w tym z najnowszej sekcji dotyczącej umiejętności mówienia w języku angielskim. Udostępniamy również swoim uczniom materiały dodatkowe, takie jak książki czy nagrania.
  Każdy uczestnik kursu przygotowującego do egzaminu TOEFL IBT jest poddawany w szkole Kaplan regularnej kontroli wyników, a jego postępy w nauce odnotowywane są w Karcie Ucznia (Individual Student File), która stanowi wykaz poziomu poszczególnych umiejętności i wskazuje , które obszary nauki języka angielskiego wymagają dalszej pracy.
  Pod koniec kursu studenci otrzymują dyplom Kaplan International Colleges Certificate of Achievement, na którym zawarta jest informacja dotycząca osiągniętego przez studenta poziomu znajomości języka angielskiego. Certyfikat ten, wraz z Kartą Ucznia, stanowi udokumentowanie Twoich osiągnięć językowych i może być przedstawiany przyszłym pracodawcom lub instytucjom edukacyjnym jako dowód poświadczający Twój poziom znajomości języka angielskiego.
  Ostatecznym jednak rezultatem po naszym kursie przygotowawczym będzie uzyskanie lepszego wyniku z egzaminu TOEFL, zaś najlepszą nagrodą – list potwierdzający przyjęcie na wymarzoną uczelnię w Ameryce Północnej.

   


   

  EGZAMINY GMA i GRE
  Jeśli zamierzasz rozpocząć studia na jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów lub college’ów w USA, musisz zdać egzamin GMAT, GRE lub SAT.
  Kaplan International Colleges jest uznanym ekspertem w przygotowywaniu do tych niezwykle wymagających testów. Zdanie egzaminu GMAT(Graduate Management Admission Test) jest warunkiem wstępnym dla każdego zagranicznego studenta pragnącego podjąć studia MBA w Stanach Zjednoczonych. Kurs został specjalnie opracowany tak, by jak najlepiej przygotować studentów do zdania tego wymagającego egzaminu. Kurs polecany jest osobom, których celem jest podjęcie studiów MBA w Stanach Zjednoczonych pragnących uzyskać wysoką ocenę z testu oraz najlepsze z możliwych przygotowań do egzaminu.
  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Warunku uczestnictwa w kursie: posiadanie dyplomu wyższej uczelni (przynajmniej licencjat) z dowolnego kraju oraz wynik TOEFL, nie niższy niż 79 oraz nie starszy niż dwa lata lub posiadanie dyplomu wyższej uczelni (przynajmniej licencjat) z kraju anglojęzycznego.
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Długość kursu: min 12 tygodnie
  Termin rozpoczęcie: min raz w miesiącu
  Struktura kursu:
  Pierwsze 6 tygodni kursu składa się z: 8 lekcji przygotowawczych do egzaminu GMAT tygodniowo: zajęcia te koncentrują się na szczegółach rozwiązywania testu i są prowadzone w oparciu o specjalne materiały Kaplan International Colleges, dzięki którym osiągniesz najlepszy możliwy wynik egzaminu + minimum 20 sesji w ramach 'Structured Study’ (Zindywidualizowanego Planu Nauki) tygodniowo, które uzupełniają standardowe lekcje: sesje te to m.in. rozwiązywanie testów on-line, warsztaty czy quizy językowe

  Kolejne 6 tygodni obejmuje: minimum 30 sesji w ramach 'Structured Study’ (Zindywidualizowanego Planu Nauki) tygodniowo: sesje te są integralną częścią kursu. Podczas tych zajęć będziesz miał swobodny dostęp do naszej bogatej biblioteki, wyposażonej w różnego typu materiały edukacyjne. Regularne rozwiązywanie testów on-line itd. + 1 lekcji indywidualnej
  Zdanie egzaminu GRE (Graduate Record Examination) jest warunkiem wstępnym dla wszystkich osób pragnących podjąć naukę w Stanach Zjednoczonych na studiach magisterskich lub doktoranckich. Oferujemy pomoc w przygotowaniach do testu, kładąc szczególny nacisk na rozwijanie umiejętności werbalnych, nauczanie studenta strategii zdawania testu oraz ćwiczenie pisemnej wypowiedzi analitycznej.
  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Warunku uczestnictwa w kursie: posiadanie dyplomu wyższej uczelni (przynajmniej licencjat) z dowolnego kraju oraz wynik TOEFL, nie niższy niż 79 oraz nie starszy niż dwa lata lub posiadanie dyplomu wyższej uczelni (przynajmniej licencjat) z kraju anglojęzycznego.
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Długość kursu: min 12 tygodnie
  Termin rozpoczęcie: min raz w miesiącu
  Struktura kursu:
  Pierwsze 6 tygodni kursu składa się z: 8 lekcji przygotowawczych do egzaminu GMAT tygodniowo: zajęcia te koncentrują się na szczegółach rozwiązywania testu i są prowadzone w oparciu o specjalne materiały Kaplan International Colleges, dzięki którym osiągniesz najlepszy możliwy wynik egzaminu + minimum 20 sesji w ramach 'Structured Study’ (Zindywidualizowanego Planu Nauki) tygodniowo, które uzupełniają standardowe lekcje: sesje te to m.in. rozwiązywanie testów on-line, warsztaty czy quizy językowe
  Kolejne 6 tygodni obejmuje: minimum 30 sesji w ramach 'Structured Study’ (Zindywidualizowanego Planu Nauki) tygodniowo: sesje te są integralną częścią kursu. Podczas tych zajęć będziesz miał swobodny dostęp do naszej bogatej biblioteki, wyposażonej w różnego typu materiały edukacyjne. Regularne rozwiązywanie testów on-line itd. + 1 lekcji indywidualnej

   


   

  Kurs: Rok lub Semestr Akademicki za granicą
  Zdobądź biegłą znajomość języka angielskiego, którą możesz wykorzystać zarówno w życiu codziennym, jak i na najlepszych zagranicznych uczelniach.
  Możesz wybrać dla siebie program intensywny z dodatkowymi lekcjami profilowanymi odpowiednich dla twoich zainteresowań lub program ogólny, dzięki któremu będziesz mieć więcej czasu na poznanie miasta. Oferujemy dwie opcje długości kursu: Rok Akademicki trwający około 9 miesięcy, podczas których są dwie przerwy wakacyjne oraz Semestr Akademicki trwający 5 lub 6 miesięcy, z jedną przerwą wakacyjną.
  Osoby uczestniczące w programach długoterminowych mogą skorzystaj z usług pośrednictwa w znalezieniu stażu, uniwersytetu lub college’u (Internship Placement Service lub University and College Placement Service).


   

  Kursy akademickie ogólne
  Uczestnictwo w programie Ogólny Semestr Akademicki pozwala Ci na naukę języka angielskiego przez okres od 5 do 9 miesięcy, a jednocześnie zapewnia wystarczającą ilość czasu na poznanie nowego otoczenia. Zdobędziesz cenne kwalifikacje, podniesiesz swój poziom języka angielskiego, poznasz nowych przyjaciół z całego świata oraz zwiększysz swoje możliwości zarobkowe, a także perspektywy zawodowe. Program łączy lekcje ogólnego języka angielskiego z samodzielną nauką ukierunkowaną, dzięki której utrwalisz zdobytą już wiedzę i poprawisz się w tych dziedzinach, w których niezbędne okaże się dalsza nauka.
  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Wszystkie poziomy zaawansowania
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Długość kursu : semestr akademicki 20 lub 24 tygodnie; rok akademicki 32 tygodnie
  Liczba zajęć w tygodniu: 20 lekcji + 7 zajęć programowych
  20 lekcji języka angielskiego ogólnego – lekcje, podczas których główny nacisk kładziony jest na efektywne porozumiewanie się uczniów w języku angielskim na co dzień. Dzięki szerokiemu zakresowi materiału poprawisz swoje umiejętności rozumienia ze słuchu, czytania, pisania i mówienia, a także nabierzesz pewności w posługiwaniu się językiem angielskim
  7 sesji nauki ukierunkowanej – sesje te pomogą Ci utrwalić zdobytą już wiedzę i na podstawie specjalnie dobranych książek, ćwiczeń językowych online oraz interaktywnych programów komputerowych poprawić swoje umiejętności w tych dziedzinach, nad którymi musisz jeszcze popracować
  Kursy akademickie ogólne
  Uczestnictwo w programie Ogólny Semestr i Rok Akademicki pozwala Ci na naukę języka angielskiego przez okres od 5 do 9 miesięcy, a jednocześnie zapewnia wystarczającą ilość czasu na poznanie nowego otoczenia. Zdobędziesz cenne kwalifikacje, podniesiesz swój poziom kompetencji językowych, poznasz nowych przyjaciół z całego świata oraz zwiększysz swoje perspektywy zawodowe. Program łączy lekcje ogólnego języka angielskiego z samodzielną nauką ukierunkowaną, dzięki której utrwalisz zdobytą już wiedzę i poprawisz się w tych dziedzinach, w których niezbędne okaże się dalsza nauka.
  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Wszystkie poziomy zaawansowania
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Terminy rozpoczęcia: dostępne w JPEdukacja
  Długość kursu : semestr akademicki 20 lub 24 tygodnie; rok akademicki 32 tygodnie
  Liczba zajęć w tygodniu: 20 lekcji + 7 zajęć programowych
  20 lekcji języka angielskiego ogólnego – lekcje, podczas których główny nacisk kładziony jest na efektywne porozumiewanie się uczniów w języku angielskim na co dzień. Dzięki szerokiemu zakresowi materiału poprawisz swoje umiejętności rozumienia ze słuchu, czytania, pisania i mówienia, a także nabierzesz pewności w posługiwaniu się językiem angielskim
  7 sesji nauki ukierunkowanej – sesje te pomogą Ci utrwalić zdobytą już wiedzę i na podstawie specjalnie dobranych książek, ćwiczeń językowych online oraz interaktywnych programów komputerowych poprawić swoje umiejętności w tych dziedzinach, nad którymi musisz jeszcze popracować
  Kursy akademickie intensywne
  Uczestnicząc w kursie Kaplan Intensywny Semestr i Rok Akademicki będziesz mieć niezwykłą okazję nauki języka angielskiego w kraju, którego mieszkańcy mówią tym językiem na co dzień. W czasie trwania 5- i 9- miesięcznego kursu osiągniesz płynność w posługiwaniu się angielskim, zdobędziesz cenne kwalifikacje i poznasz nowych przyjaciół z całego świata, a jednocześnie znacznie zwiększysz swoje możliwości zawodowe. Program ten może być dopasowywany odpowiednio do Twoich potrzeb i celów dzięki opcjonalnym zajęciom dodatkowym oraz kursom przygotowującym do egzaminów – a wszystko to w ramach jednego programu.
  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Wszystkie poziomy zaawansowania
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Terminy rozpoczęcia: dostępne w JPEdukacja
  Długość kursu : semestr akademicki 20 lub 24 tygodnie; rok akademicki 32 tygodnie
  Liczba zajęć w tygodniu: 28 lekcji (w tym 8 wybieranych) + 7 zajęć programowych
  20 lekcji języka ogólnego – tutaj nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności efektywnego porozumiewania się w codziennych sytuacjach. Dzięki tym lekcjom znacząco poprawisz swoje umiejętności rozumienia za słuchu, czytania, pisania i mówienia. I – co najważniejsze – zdobędziesz pewność siebie w posługiwaniu się językiem
  8 lekcji do wyboru – lekcje te mają różny charakter w zależności od danej szkoły i ich zakres może obejmować takie zajęcia jak: aktualne wydarzenia, język angielski w biznesie, język angielski akademicki, przygotowanie do TOEFL/IELTS, kultura lokalna, literatura czy film
  7 sesji nauki ukierunkowanej – sesje te pomogą Ci utrwalić zdobytą już wiedzę i na podstawie specjalnie dobranych książek, ćwiczeń językowych on-line oraz interaktywnych programów komputerowych.

  Podróż i informacje dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Szkoła organizuje dla swoich uczniów szereg atrakcji, jak np: zwiedzania historycznego kampsu Harvardu, lekcję jogi, mecz baseballowy, zakupy na Newbury Street , wyjście do muzeum Harvard Art i wiele innych.

   


   

  Podróż / transfer z i na lotnisko

  Szkoła organizuje odbiór i dowóz z/na lotnisko koszt to 13 USD za osobę (w jedną stronę).

  Pliki do pobrania

  Mapa