Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia- Brighton – pobyt u rodzin goszczących


#
Anglia- Brighton – pobyt u rodzin goszczących

Anglia- Brighton – pobyt u rodzin goszczących


Grupa wiekowa:
8 - 17 lat
Ośrodek czynny:
12.06-13.08.2023
Cena od:
656 GBP/ tydz
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca
Charakterystyka:
rodzinna atmosfera, duża szkoła, atrakcyjny program nauki i zajęć pozalekcyjnych
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Wysokie standardy edukacyjne i fantastyczna szkoła. Nie przestajesz się uczyć, kiedy wychodzisz z klasy; masz wiele możliwości dodatkowej, samodzielnej nauki oraz ciekawego i zróżnicowanego programu towarzyskiego. Dewizą szkoły jest “more than just English”
  • Zapewnia bezpieczny, dobrze zorganizowany pobyt, podczas którego jest mnóstwo śmiechu i zabawy oraz gwarancja, że nastolatki naprawdę będą się świetnie bawić!
  • Kursy dla dzieci i młodzieży to doskonały sposób na nabranie pewności w posługiwaniu się językiem angielskim. Zmusimy Cię do osiągnięcia jak najwięcej podczas zajęć z języka angielskiego, wykorzystując zarówno zabawę jak i praktyczne sytuacje.
  • Dzięki ekscytującemu programowi lekcji języka angielskiego, zajęć towarzyskich i weekendowych wycieczek, ten kurs jest idealny dla tych, którzy chcą uczyć się angielskiego w nadmorskim Brighton
  • Szkoła działa od 1968 roku i obecnie mieści się w trzech eleganckich budynkach, w spokojnej mieszkalnej dzielnicy Brighton, na południowym wybrzeżu Anglii.
  • Loxdale English Centre prowadzi wysokiej jakości kursy języka angielskiego dla tysięcy uczestników. Większość lektorów ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego. Kolejną gwarancją jakości, szkoły jest akredytacja British Council. Szkoła jest członkiem English UK, Young Learners English UK i Sussex Safeguarding.
  • Główny budynek to wielka wiktoriańska rezydencja, a dwa pozostałe są nowoczesne i i mieści się w nich wiele udogodnień dla kursantów.
  • Idealna szkoła do zorganizowania pobytu rodzinnego. Rodzice mają szeroką ofertę kursów językowych dopasowanych do ich potrzeb i oczekiwań.

  Kurs językowy 

  • Wiek uczestników: 12-17 lat
  • Międzynarodowe grupy
  • Liczba osób w grupie: max. 16
  • Wszystkie poziomy zaawansowania
  • Liczba lekcji obowiązkowych w tygodniu: 20
   Dodatkowe zajęcia 6 lekcji w tygodniu : Young Leadership/ Team Building – dopłata 75 GBP /tydz.

  W szkole organizowane są również kursy dla dzieci w wieku 8-12 lat 

  Kurs prowadzony w formie zabawny ale z uwzględnienie wysokich wymagań edukacyjnych. Uczniowie w wieku 8-12 lat to grupa wiekowa z ogromnym potencjałem a lekcje wykorzystują to poprzez szeroką gamę zabawnych i edukacyjnych zajęć. Na zajęciach nauczyciele wykorzystują specjalistyczne materiały do nauki języka angielskiego, a także realne materiały, aby uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać swój pobyt w Wielkiej Brytanii. Dzieci będą miały zajęcia o miejscach, które będą odwiedzać w weekendy oraz o różnych aspektach brytyjskiej kultury i tradycji, dzięki czemu uczą się więcej niż tylko angielskiego.

  • Wiek uczestników: 8-12 lat
  • Międzynarodowe grupy
  • Liczba osób w grupie: max. 16
  • Wszystkie poziomy zaawansowania
  • Liczba lekcji obowiązkowych w tygodniu: 20

   

  Zakwaterowanie

  Rodziny goszczące
  Polecamy zakwaterowanie u rodziny goszczącej dla tej grupy wiekowej, ponieważ będą oni mogli dowiedzieć się więcej o brytyjskim życiu i będą mieli trochę więcej niezależności w chodzeniu do i ze szkoły każdego dnia, co jest dobre dla ich pewności siebie. Wszystkie rodziny mieszkają w odległości max 30 minut spacerem od szkoły i wszystkie mieszkają blisko przystanku autobusowego. Uczniowie mogą chodzić samodzielnie do i ze szkoły, jeśli pozwalają na to rodzice. Jeśli wolisz, możesz zarezerwować codzienny transfer (dodatkowa opłata), aby każdego dnia zabierać dziecko do i ze szkoły. Zwykle dwóch uczestników kursu jest zakwaterowane u tej samej rodzony goszczącej. Uczestnicy kursu będą dzielić swój pokój z uczniem z innego kraju w podobnym wieku, aby mieć „natychmiastowego” przyjaciela i mówić dużo po angielsku. Dla chętnych dostępne pokoje 1 os za dopłatą.

  Dzieci w wieku 8-12 lat mają zapewniony codzienny transport do i ze szkoły.

  • Pokoje 1 lub 2 osobowe
  • Pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
  • Pakiet lunchowy w weekendy i gorący lunch w szkole w ciągu tygodnia.

  Akademik tylko w lipcu 
  Akademik Truleigh Hill polecany jest dla dzieci w wieku 8 do 14 lat. Nastolatki również mogą wybrać tę opcję zakwaterowania choć zgodne z dewizą szkoła, dla pełnego zanurzenia językowego polecana jest dla nich opcja zakwaterowanie u rodzin goszczących. W akademiku stale przebywa personel z uczniami, aby się nimi opiekować i nadzorować. Opiekują się nimi tak, jakby byli ich dziećmi i upewniają się, że są w stanie z nimi porozmawiać w każdej chwili. Jest to tylko mały ośrodek (maksymalnie 35 studentów). Truleigh Hill zlokalizowany jest 20 minut od szkoły. Uczniowie w akademiku jedzą śniadanie. Po zajęciach w szkole uczniowie korzystają ze świetlicy i miejsca w kampusie szkoły do odpoczynku, odrabiania lekcji, grania w gry komputerowe/planszowe, oglądania filmów, zabawy w ogrodzie . Około 18:00 serwowana jest kolacja szkole, potem rozpoczyna się wieczorny pakiet zabaw. Wieczorne zajęcia odbywają się czasem w akademiku a czasem w szkole. Po zajęciach w szkole uczniowie mają zapewniony transport do akademika.

  • Pokoje 4 lub 6 osobowe
  • Pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie), lunch i kolacja w szkole.
  • Pakiet lunchowy w weekendy i gorący lunch w szkole w ciągu tygodnia.
  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Zajęcia po lekcjach podczas kursu językowego za granicą to bardzo ważny element pobytu. Szkoła oferuje szeroki program urozmaiconych zajęć popołudniowych i wieczornych. Wszystkie zajęcia i wycieczki są organizowane przez personel szkoły. Uczestnicy mogą wybrać spośród różnych zajęć takich jak: lekcje śpiewu, dekorowanie ciast, gotowanie, sztuka, filmy, gry planszowe i sport, w tym piłka nożna, siatkówka, badminton i tenis stołowy. Wieczorami jest również mnóstwo do zrobienia, w tym quizy, sporty, gry zespołowe, filmy, wieczory towarzyskie, kręgle, kino, karaoke, pokazy talentów, grille i wiele innych. W weekend możesz wziąć udział w wycieczce i odwiedzić Londyn, Bath, Portsmouth, Oxford, Cambridge i Windsor. W Loxdale podczas pobytu, naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Chcemy, abyś podczas swojego pobytu doświadczył jak najwięcej Anglii i brytyjskiej kultury.

  Podróż / transport z i na lotnisko 

  Londyn Heathrow £150 przejazd w jedną stronę
  Londyn Gatwick £100 przejazd w jedną stronę
  Londyn Stansted £185 przejazd w jedną stronę
  Londyn Luton £200 przejazd w jedną stronę
  Mapa