Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Niemcy – Heidelberg- HPC


#
 

Niemcy – Heidelberg- HPC


Grupa wiekowa:
14-19 lat
Lokalizacja:
Heidelberg centrum miasta
Dostępne programy:
Matura niemiecka, Międzynarodowa matura, Programy przygotowujące, Kursy wakacyjne
Ceny:
ok 37,2 tys EUR/rok
Zakwaterowanie:
szkolny kampus, rezydencja
Możliwa długość pobytu:
kilka tygodni, rok szkolny, 2 lata i więcej
Dostępne terminy rozpoczęcia:
wrzesień. Uwaga dostępne krótkie programy językowe lub przygotowujące
Typ szkoły:
prywatna
 

Jpedukacja

Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Telefon (wskazane)*:

Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

Miejscowość zamieszkania:


Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Opis oferty

Prywatna szkoła dla obcokrajowców w Niemczech. Heidelberg jest bezpiecznym miastem, które oferuje wszystkie udogodnienia współczesnego życia potrzebne młodym ludziom do życia, nauki i spędzania wolnego czasu. Malownicze krajobrazy, kluby sportowe i młodzieżowe oraz instytucje kulturalne oferują szeroki wachlarz zajęć rekreacyjnych, umożliwiając zagranicznym studentom uprawianie sportu, zabawę i poznawanie nowych przyjaciół. Oprócz malowniczego starego miasta i słynnego na całym świecie zamku, Heidelberg może poszczycić się najstarszym i najwyżej notowanym uniwersytetem w Niemczech, Uniwersytetem Ruprecht-Karls. Liczne centra badawcze i renomowane firmy zlokalizowane są w okolicach Heidelbergu i oferują doskonałe możliwości zatrudnienia. Międzynarodowi studenci, pracownicy i turyści z całego świata przyczyniają się do otwartej, ciepłej i przyjaznej atmosfery.

Międzynarodowa szkoła z internatem F + U zapewnia bezpieczne środowisko i intensywną całodobową opiekę pedagogicznie wyszkolonego personelu, która jest ukierunkowana na specjalne potrzeby międzynarodowych nieletnich. Mieszkańcy są zawsze pod opieką, także w weekendy i podczas wakacji szkolnych. Opiekunowie pomagają naszym studentom z internatu organizować codzienne zajęcia i są zawsze pod ręką jako osoba kontaktowa na miejscu. Połączenie alarmowe jest dostępne 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Uczniowie międzynarodowi objęci są całodobową opieką. Opiekunowi pomagają stworzyć rodzinną atmosferę, której potrzebują uczniowie z zagranicy. W ramach zakwaterowanie pełne wyżywienie i wspólne przygotowanie posiłków.

Nauka w Heidelberg to doskonały wybór dla wszystkich, którzy pragną uzyskać dyplom IB, uznawany na całym świecie za kwalifikację na studia uniwersyteckie. Program IB® Diploma ma charakter międzynarodowy i nauczy Cię myśleć globalnie i ponad granicami. Nauka wyłącznie w języku angielskim i na wysokim poziomie akademickim, program IB® obejmuje takie przedmioty jak matematyka, zarządzanie biznesowe, psychologia, biologia, język angielski i literatura, język hiszpański lub niemiecki jako język obcy, a także dalsze szkolenia z umiejętności uczenia się, esej pisanie i praca nad projektem. Uzupełnieniem programu jest obszerne doradztwo uniwersyteckie i zawodowe, które zapewni ci najlepsze możliwe przygotowanie do przyszłych studiów uniwersyteckich.

Od 2017 roku w szkole dostępne jest dwujęzyczne gimnazjum w tym program pre IB. Jest to roczny program doskonale przygotowujący do właściwego programu IB.

Pliki do pobrania