Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Hiszpania – Malaga – prywatna szkoła średnia


#
 

Hiszpania – Malaga – prywatna szkoła średnia


Grupa wiekowa:
16-18 lat
Lokalizacja:
Hiszpania, Andaluzja, Malaga
Dostępne programy:
Wymiana uczniowska na rok, semestr- z możliwości zdawania matury
Ceny:
rok szkolny: 14500 EUR / semestr: od 5810 EUR
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca
Możliwa długość pobytu:
1 semestr, rok szkolny, 2 lata i więcej
Dostępne terminy rozpoczęcia:
wrzesień 2024
Typ szkoły:
prywatna
 

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis oferty

  Szkoła średnia w Maladze

  Select ProgramMalaga – hiszpańskie miasto w Andaluzji jest idealnym miejscem do nauki w szkole średniej. Wyjątkowe miasto gdzie mieszały się kultury śródziemnomorska, arabska i starożytnego Rzymu. Piękna przyroda, wspaniałe zabytki, pyszne jedzenie, różnorodna oferta kulturalna. Dogodna lokalizacja miasta pozwala zwiedzać i inne, znajdujące się w niewielkiej odległości, takie jak Granada czy Sewilla. Wyjazd na rok szkolny do Hiszpanii i opanowanie języka otworzy Ci wiele drzwi, zarówno jeśli chodzi o przyszłe możliwości w wyborze studiów jak i zawodowe. Czy można wyobrazić sobie bardziej idealne połączenie – perfekcyjna edukacja w wyjątkowej lokalizacji.

  ZAMIESZKAJ U RODZINY GOSZCZĄCEJ W SŁONECZNEJ ANDALUZJI

  Mieszkając u hiszpańskiej rodziny goszczącej, uzyskasz prawdziwy wgląd w hiszpańską kulturę. Oprócz tego, że jest to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się więcej o hiszpańskim życiu codziennym, jest to również najlepszy sposób na poprawę umiejętności posługiwania się językiem hiszpańskim.  Większość rodzin to rodzice uczniów szkoły do której będzie uczęszczał uczeń z zagranicy. Wszystkie nasze rodziny są starannie dobierane i zapewniają ciepły i przytulny dom. Rodziny mieszkają blisko centrum miasta i w odległości od 30 do 40 min. pieszo od szkoły lub w odległości niewielkiej jazdy autobusem. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z pełnym wyżywieniem: śniadania i kolacje od poniedziałku do piątku oraz wszystkie posiłki w weekendy. Obiady serwowane są w jadalni szkoły lub u rodziny goszczącej. Rodziny goszczące będą przez cały czas opiekować się uczniem z zagranicy oraz dbać o ich samopoczucie.
  Rodziny są regularnie monitorowane przez pracowników szkoły.

  EDUKACJA W SZKOLE ŚREDNIEJ W MALADZE

  Rok szkolny w Hiszpanii rozpoczyna się w połowie września i kończą około 23 czerwca. Dwa ostatnie lata edukacji w szkole średniej to program Bachillerato, W szkole w Hiszpanii uczniowie mają więcej przedmiotów w ciągu tygodnia więcej przedmiotów niż większość szkół w UE i USA. Harmonogram zajęć może zmieniać się w ciągu roku szkolnego. Wszyscy uczniowie muszą uczęszczać na określone zajęcia podstawowe, które obejmują:język hiszpański, literaturę hiszpańską, język obcy, filozofia i wychowanie fizyczne. Dodatkowo uczniowie muszą wybrać jeden kierunek edukacji z 2 grup: Nauk Humanistycznych i Społecznych, Zdrowie Nauka i Technologia.

  Współpracująca z JPEdukacja prywatna szkoła w Maladze przyjmuje uczniów z zagranicy na program Bachillerato – dwa ostatnie lata edukacji w szkoły średniej w Hiszpanii. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godz 08:00 do 14:30, z wyjątkiem września i czerwca, kiedy to rozpoczynają się o godzinie 09:00 i kończą o godzinie 14:00.

  TWOJA SZKOŁA ŚREDNIA W ANDALUZJI

  Prestiżowa prywatna szkoła średnia oficjalnie uznana przez Ministry of Education and Science of Spain, oferuje uczniom z zagranicy możliwość edukacji w Benalmádena na Costa del Sol. Ucz się na obrzeżach Malagi w Benalmádena, w Andaluzji. Szkoła jest położona 22 minuty spacerem od plaży Santa Ana. Do dyspozycji uczniów nowoczesny budynek z licznymi udogodnieniami. Oprócz dużych i ładnych sal lekcyjnych znajduje się tu jadalnia, bar-kawiarnia, biblioteka, świetlice, pokój nauczycielski, sekretariat, laboratorium do biologii, do zajęć z fizyki i chemii, sala komputerowa, mały teatr oraz sala do zajęć rysunkowych. Ponadto szkoła posiada zadaszony pawilon sportowy, boisk sportowe na zewnątrz i basen. Nowy budynek szkoły został otwarty we wrześniu 2000 roku – i znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od plaż, Santa Ana to tylko 22 minuty spacerem od szkoły

  DOPASUJ DŁUGOŚĆ POBYTU DO SWOICH PLANÓW

  Oferujemy możliwość wyjazdu na semestr,  rok szkolny lub pełna dwa lata edukacji. Terminy rozpoczęcia tylko wrzesień. Pobyt semestralny dłuższy / wrzesień – styczeń lub krótszy / wrzesień – grudzień.

  PIERWSZE DNI POBYTU

  Uczniowie zapraszani są na spotkanie wprowadzające podczas którego mają możliwość poznania dokładnie okolicy szkoły, zapoznają się z zasadami i warunkami edukacji w swojej nowej szkole.

  OPIEKA I WSPARCIE

  Każdy uczeń ma swojego  opiekuna na miejscu.  Będzie on dostępny dla każdego ucznia i może udzielić mu niezbędnego wsparcia 24 godziny na dobę. Podczas całego pobytu do dyspozycji ucznia i rodziców jest również dedykowany doradca JPEdukacja

  Opłata za program obejmuje :

  • wpisowe i naukę w prywatnej szkole średniej
  •  zakwaterowanie u rodziny, pokój 2-osobowy
  •  wyżywienie FB (3 posiłki dziennie )
  •  pomoc konsultanta JPEdukacja i lokalnego koordynatora w Hiszpanii i przez cały pobyt
  •  odbiór ze wskazanego lotniska i transfer do rodziny goszczącej
  • spotkanie wprowadzające pierwszego dnia pobytu
  Pliki do pobrania