Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Przygotowanie do studiów w Anglii – Foundation?

Przygotowanie na studia (tzw. Foundation) to program roczny, nastawiony na przygotowanie obcokrajowców do aplikacji na brytyjskie uczelnie wyższe.

Zwykle uczniowie mają do wyboru następujące ścieżki naukowe: Business, Economics & Accounting Pathway, Science & Pharmacy Pathway , Engineering Pathway, Art&Design Pathway. Dodatkowo wszyscy uczestnicy programu muszą zdobyć umiejętności kluczowe, aby to osiągnąć uczęszczają jeszcze na następujące przedmioty: Academic English, Information Technology, Presentation and Research Skills.

WYMAGANIA PROGRAMU:

Wiek uczestnika: minimum 17 lat
Edukacja w kraju: Skończona 2 klasa liceum lub dyplom ukończenia szkoły średniej lub inny ekwiwalentnie.
Poziom j. angielskiego: min. średniozaawansowany i podniesienie poziomu w trakcie pobytu do IELTS 6.5.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PROGRAM FOUNDATION?

Doskonale przygotowuje do podjęcia studiów w Wielkiej Brytanii, ale uwaga najlepsze uniwersytety brytyjskie z tzw. top 5 nie akceptują absolwentów tego programu. Szkoły prowadzące program foundation publikują zwykle listę uczelni akceptujących ich absolwentów – należy się z nią zapoznać. Pozwala skoncentrować się na nauce tylko tych przedmiotów, które będą potrzebne na dalszych etapach ścieżki edukacyjnej. Dzięki małej liczbie przedmiotów, łatwiej osiągnąć dobre wyniki. Program daje szanse nadrobienia luk edukacyjnych w 1 rok, a poprzez nostryfikację dyplomu, zaliczenie polskiego poziomu szkoły średniej i aplikację na polskie uczelnie wyższe. To program dedykowany obcokrajowcom, czyli główny nacisk będzie nastawiony na szybką poprawę poziomu znajomości języka angielskiego. Poznasz Wielką Brytanię i jej kulturę, a dzięki międzynarodowej mieszance społeczności uczniowskiej, także inne odległe kraje i ich zwyczaje. Będziesz mieć okazję do nawiązania zagranicznych przyjaźni i znajomości na całe życie. Przez cały swój pobyt będziesz mógł liczyć na wsparcie doradców akademickich, również w aplikacji na wybraną uczelnię.

Program dostępny w następujących miastach: Londyn, Cambridge, Birmingham, Bournemouth, Manchester, a także innych na specjalne życzenie.

O szczegółowe oferty pytaj doradców JPEdukacja:

Warszawa – Monika Astrabas, tel. 531872992, e-mail: astrabas@jpedukacja.pl
Poznań – Małgorzata Radomska, tel. 531872990, e-mail: radomska@jpedukacja.pl
Poznań – Paulina Pietrzak, tel. 531872991, e-mail: pietrzak@jpedukacja.pl


zadaj pytanie >>

SPRAWDŹ NASZE OFERTY: